Перереєстрація на ЗНО триватиме до 15 червня

Абітурієнти з Донеччини та Луганщини можуть переєструватися для складання ЗНО у інших регіонах

Перереєстрація на ЗНО триватиме до 15 червня

Перереєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проживають у Донецькій та Луганській областях, для участі у тестуванні в інших регіонах країни триватиме до 15 червня 2014 року.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

«У мій приват звертається чимало людей з проханням пояснити, коли завершується термін перереєстрації абітурієнтів із Донецької та Луганської областей для участі в додатковій сесії ЗНО на інших територіях України. Повідомляю, що така інформація розміщена на офіційному порталі УЦОЯО: перереєстрація триватиме до 15 червня», - зазначив Ігор Лікарчук.

Нагадаємо, Міністерством освіти й науки прийнято рішення перенести зовнішнє незалежне тестування у Луганській і Донецькій областях на першу половину липня, коли буде проходити додаткова сесія ЗНО.

Крім того, з метою забезпечення можливості вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, для яких було перенесено дати складання ЗНО, Міністерством освіти і науки прийнято рішення про перенесення термінів вступної кампанії 2014 року.

Освіта.ua
22.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Для тех кто не знает где перерегистрироваться.заходите на сайт http://testportal.gov.ua/ в раздел інформаційні сторінки. вводите свой номер и код (указан в сертификате.) дальше все написано
Егор
В смысле перерегистрироваться? Как? Какие доки для этого нужны?
Гость
Добрый день, подскахите пожалуйста, возможен ли выбор места проведения дополнительной сессии ЗНО при перерегистрации? Телефоны горячей линии постоянно заняты, либо идет сброс после длинных гудков и почему нет бесплатных номеров, а только городской!?