Сепаратисти загрожують проведенню ЗНО

У Донецьку пропонують внести зміни до правил прийому до вищих навчальних закладів через АТО

Сепаратисти загрожують проведенню ЗНО

Бойові дії у Слов‘янську та Краматорську ставлять під загрозу складання випускниками зовнішнього незалежного тестування, повідомляє «5 канал»

У гарячих точках тимчасово закрито понад 100 шкіл. Через це до 40 тис. дітей не можуть відвідувати навчальні заклади. Серед них – майже 1,5 тис. випускників, які 3 червня мають скласти ЗНО. В управлінні освіти та науки Донецької ОДА пропонують перенести ЗНО на липень або приймати до вищих навчальних закладів за результатами вступних екзаменів.

Начальник управління освіти та науки Донецької ОДА Юрій Соловйов зазначає, що «23 числа 11-класники за тестами Міністерства освіти на науки повинні проходити державну підсумкову атестацію з української мови та літератури, а з 3 червня – повинно розпочатися зовнішнє незалежне оцінювання знань. Внести зміни до правил прийому і брати на навчання до вишів через вступні випробування безпосередньо у навчальному закладі чиновник пропонує не всім, а лише представникам окремо визначених міст.

Освіта.ua
08.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Пусть "правительство" прекратит террористическую операцию на Донбассе. Тогда все смогут сдать экзамены и ЗНО. Главные сепаратисты в Киеве!
іда
Для Светлана: 200%-згодна
DR
Если террористов не угомонить,то никакого ни ЗНО, ни выпускных/вступительных, НИЧЕГО не будет. Им ваши проблемы до одного места
DR
Хотя лукъянченко сказал,что просил днровцев и руководство АТО не проводить никаких силовых действий на время выпускных, но будет ли его кто-то слушать?
Коментувати
dana
Соловьев подчиняется министерству,поэтому,мутят именно там......а сепаратам и дела нет к зно
Елена
Чего это решает? На каком основании выпускники Донбасса не должны сдавать ЗНО, чтобы потом не поступить вовремя? Вот он и сидит, один из сепаратистов, создает намеренно напряжение.