УЦОЯО попередив про фальшиві відповіді на ЗНО

В Інтернеті з’являються сайти та оголошення, які пропонують відповіді до тестів 2014 року

УЦОЯО попередив про фальшиві відповіді на ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти застерігають учасників ЗНО від використання фальшивих завдань та відповідей до тестів 2014 року, що пропонують шахраї.

"Із наближенням проведення зовнішнього незалежного оцінювання в мережі Інтернет з’являються сайти, оголошення та сторінки, на яких шахраї пропонують придбати завдання та відповіді до тестів 2014 року", - йдеться у зверненні УЦОЯО.

У Центрі оцінювання наголошують, що укладання тестів, виготовлення макетів та друк тестових зошитів здійснюються в умовах суворої конфіденційності.

"Інформація про зміст тестових завдань не може бути відомою стороннім особам до завершення абітурієнтами виконання тесту", - нагадують в центрі.

В УЦОЯО наполегливо радять учасникам зовнішнього оцінювання не користуватися подібними послугами.

"Ви неминуче будете ошукані. Підтвердженням цьому є численні факти подібних дій, які мали місце в попередні роки", - підкреслили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 червня тестуванням з іноземних мов.

Освіта.ua
29.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DOCENT
Цікаво, а чому не розміщено в розділі Законодавство Наказ МОН № 474 від 18.04.2014 "Про внесення змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році"
Ліза
Мене не обдуриш!