1 листопада стартує реєстрація на пробне ЗНО

Вартість одного пробного зовнішнього незалежного тестування у 2014 році складає 89 грн

1 листопада стартує реєстрація на пробне ЗНО

Як відомо, метою проведення пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування. Враховуючи це воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2014 році.

Згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти, пробне тестування буде проведено з одинадцяти навчальних предметів.

Традиційно ПЗНО буде проведено упродовж двох сесій - 22 та 29 березня. Учасники пробного ЗНО зможуть взяти участь тільки в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

22 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

Відповідно 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Реєстрацію учасників пробного ЗНО проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада.

Для успішної реєстрації абітурієнтам необхідно буде вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер контактного телефону, місце постійного проживання, перелік предметів пробного ЗНО та мову, якою абітурієнт бажає складати тести.

Тести ПЗНО з математики, історії України, хімії, фізики, всесвітньої історії, біології, географії, окрім української будуть доступні мовами національних меншин: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською. Тест зі світової літератури абітурієнти зможуть скласти українською або російською.

Вартість одного пробного зовнішнього оцінювання у 2014 році складає 89 грн.

Для отримання оперативної інформації щодо вступної кампанії 2014 року приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або підпишіться на розсилку новин Освіта.ua.

Освіта.ua
16.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рома Хас
Я загубив пін-код,щоб увійти в свій кабінет і роздрукувати запрошення на пробне зно.Але в мене є квитанції про сплату ПЗНО.Підкажіть як вийти з цієї ситуації
Марія
українська та англійська мова
Павел
как зарегистрироватся
Єва
скажіть, а я можу оплатити два ЗНО,яке відбудуться в один день, скласти один з них, а завдання іншого забрати по завершенню тестування?
Татьяна
Сколько можно предметов сдавать на ПЗНО?
007
Для Татьяна: 2 предмета
Коментувати
Прпррп
а хто знає, де треба реєструватися??
Nadia
Для Прпррп: реєстрація почнеться з 1 листопада. тоді вже і буде відомо :)
Коментувати
Олег
Поясніть мені будьласка детальніше, що таке регіональні центри оцінювання, і кого мені шукати для регістрації?
Олена
Доброго дня! В мене запитання: вартість одного пробного тесту ЗНО - вартість одного предмету? правильно я розумію? Дякую.
007
Для Олена: да, за два предмета- 178
Коментувати
Роман
Дуже прикро, що пробне тестування выдбуватиметься виключно в суботу, адже це позбавляє можливості спробувати свої сили учні, які сповідують юдаїзм, та інші віросповідання для яких субота є Святим днем. Нажаль ЗНО зазіхає на свободу віросповідання, наприклад минулого року в суботу відбувались ЗНО з англійської мови та фізики, діти були змушені писати ЗНО в додаткову сесію, а ті хто захворів другого шансу вже не мали!
aladdin85
Для Роман: можливо і без суботи не потрапити на додаткову сесію, якщо щось раптово станеться, а інших можливостей уже немає. А взагалі це питання встановлення графіка тестувань. А щодо пробного тестування, то воно, в принципі, є необов’язковим, і можна потім забрати власний зошит і «пройти вдома» його. Воно не має заважати закінченню навчального року, а тому має відбутись або в суботу, або в неділю. І неділя також є днем богослужінь. Можливо, хтось зі мною не погодиться, але якщо обирати між суботою й неділею, краще обрати суботу. Хоча Ви також праві певним чином.
Олег
Знаєте, незважаюче на те що в нашій країні вільне віросповідання, статистика показує що християн значно більше, всім відомо, що в християнській вірі богослужіння проводиться в неділю. А через те, що ПЗНО не повине заважати навчальному процесу, краще його провести в суботу, щоб більша кількість людей змогла відвідати ПЗНО і спробувати свої сила. Проте я цілком погоджуюсь, що з іншої сторони це не справедливо.
Стас
Для Роман: а учиться Вы как собираетесь? Во многих ВУЗах суббота - рабочий день! А болонской системе совершенно безразлично, по какой причине Вы прогуливали:)
Коментувати
Діма
а в нас ціна ПЗНО - 93 грн...
рпрпр
а де треба реєструватися??
Експерт
Доброго дня, Дарино! Учасники пробного ЗНО зможуть взяти участь тільки в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.
Дар'я
Доброго дня, скажіть чи можна відвідати два ЗНО, якщо вони проводяться в один день? я читала, що можна забрати завдання одного, а інше - написати. Це реально?