Чи має вчитель бути найморальнішим у суспільстві?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо моральної поведінки вчителів українських шкіл

Чи має вчитель бути найморальнішим у суспільстві?

Верховний Суд України оприлюднив правову позицію щодо можливості звільнення педагога за вчинення аморального проступку. Суд вважає, що вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи, є підставою для розірвання трудового договору.

Освіта.ua
21.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
студент
давайте спочатку поговоримо про моральність наших депутатів. То вони клоунаду демонструють з мордобоєм, то за своїми дітьми стежити не можуть - "вирощують" з них злодіїв, то, взагалі, собі зарплати вгатили позахмарні. Вчителі, ж працюють на саму низьку зарплату в світі, "сидять " в прямому смислі на бочкі з порохом. В убитих, особливо сільських, та і городські такі ж самі убиті "бомжатники". І не дай бог буде воспаряти...
Кесарю кесареве…?
Кажуть, що нашим високопосадовцям, урядовцям, суддям потрібна велика «європейська» зарплата, щоб НЕ крали. А вчителям, замість високої зарплати, пропонують «найвищу моральність». Це все, що суспільство може запропонувати вчителю за його працю?
Невірю
Всі інші мають чи можуть бути аморальними??? Це що за маразм?
Світлана
Моральні цінності людини формуються не у педагогічному університеті, а набагато раніше, ще у дитинстві. Тому моральнішим повинен бути учень, абітурієнт, студент... а вже потім вчитель. А у нас в педагогічний йдуть ті, хто краще не влаштувався, та і щось не чути, щоб студентів за аморальну поведінку відраховували, хіба що як кримінальну справу відкриють за злочин, то тоді, бо подітись нікуди.
hahaha
Порівняно з народними обранцями, з суддями усіх судів (в т.ч. і ВСУ) найгірший вчитель є ангелом в моральності - він хоч знає, що це таке)))
ВЧИТЕЛЬ
Законотворцями моралі у суспільстві в нас є Верховна Рада! Тому вчителі не хочуть бути схожими на наших депутатів (у плані моралі!).
Олексій
А в чому мораль? І де в нашому суспільстві моральні люди? Можливо в дитсадку...
Mariya Kyk
Раніше вчитель був , як казали "другою людиною на селі" після священика. А зараз як!?
ВЧИТЕЛЬ
Для Mariya Kyk: Такі як і ВИ! І все наше суспільство!
Коментувати
Raisa
Коли нарешті цей нещасний учитель буде мати, крім обов ̓язків, хоч якісь права? Не повинен судити про аморальність педагога той, хто сам непристойно аморальний. У першу чергу маю на увазі суддів, потім - чиновників, а слідом за ними - й батьків ( не всіх, звичайно, а тих, хто постійно ображений ). Я вважаю, що кожна адекватна людина повинна усвідомити просту істину: ми, вчителі, за Конституцією маємо ті ж права, що й інші члени суспільства. Боляче й образливо.
Наталія
Гляньте на депутатів, особливо на те, як вони високоморально один одному морди б`ють, а інших з трибуни, тримаючись за причинне місце, виносять! Ви подивіться, що у нас священики витворяють! Водять п`яними авто, матюкають поліцейських та журналістів, ходять до сауни з повіями! Їм усе можна! А вчителю - ні-ні! Він же не людина, а ВИСОКОМОРАЛЬНИЙ видресируваний кіборг. І чого профспілка, яка обдирає вчителів щомісяця, не "висловлює занепокоєння" від почутого та не протестує, що вчителів позбавляють прав, гарантованих Конституцією??? Чому за наші гроші нас не захищають?
Олекса
Чи має вчитель бути моральнішим за інших представників суспільства? Наприклад, Президента Порошенка, міністра МОН Гриневич.
Олекса
Націю не можна відродити, якщо її правителі (Порошенко, Яценюк, Аваков, Гриневич) не мають високої моралі.
Інформатик
Вчитель справді має бути взірцем. Але держава залишила вчителя сам на сам з разнахабнілими учнями, які говорять про свої права, але забувають про обов’яки.
Шапокляк
Вимоги для вчителів завжди були високі у суспільстві. Чуть что - в ответ - ти ж учитель. І краще, мабуть не сказати: В селе ты не просто порядочный житель, у всех на виду, твое имя -Учитель!
Всеобщая деградация рулит
пани министресса, в начале собственной деятельности министром, показала населению страны АМОРАЛЬНЫЙ проступок, за который, по новому закону, её следует освободить с занимаемой должности. Во время одной из поездок. во времена, когда на финансирование образования из бюджета средств НЕТ (по её заверениям), пани министр отмечает день рождения в одном из дорогущих ресторанов европы. ЗА чей счёт банкет, если по информации СМИ, она находилась в командировке (за наш счёт - за счёт наших налогов)
vaza
Завжди вчитель був взірцем і надалі буде!!! Але на своєму 36 річному досвіді кажу, що такого ганебного відношення до вчителя немає , мабуть, в Африці!? Про яку моральність можуть говорити ті, хто своїми ухвалами покалічили тисячі життів? Але я не жалкую, що займаюсь вихованням молоді тому, що у мене були прекрасні ВЧИТЕЛІ!!! На жаль держава залишається осторонь.
можливо!
Мова в першу чергу про приклад, який подають учителі.
1
Для можливо!: Паранджу одеть на всех учителей не зависимо от пола и выпускать только по прямой от дома до школы - без каких либо остановок и отклонений от маршрута
Вчитель
Зарплата вчитедя гарантує відсутність змін маршрута та зупинок.
Коментувати
можливо!
Учитель повинен дотримуватисяя певних меж. Абсолютно протиморально, коли молоді учителі відвідуюють нічні кліби і разом з своїми учнями курять цигарки, розпивають пиво та алкоголь. Викладають відверті фото у соціальні мережі. У цьому плані потрібн дійсно щось робити. Ти не менше заставити будти ідеалом - просто дурня.
Світнавиворіт
Для можливо!: По - вашому виходить, молодому вчителю (десь 22+) відвідувати нічні клуби не можна, це аморально. А неповнолітнім дітям (якими є учні) - можна, це морально. А може, навпаки повинно бути?
1
Для можливо!: Оказывается, танцевать, ходить в кафе и клубы - это аморально! Совершеннолетнему человеку пить алкоголь и курить, в специально отведенных для этого местах, разрешено законом. А вот учителя, оказывается, уже не граждане, для них отдельные законы понапридумывали всякие надоштотоделатели.
так и есть
Для Світнавиворіт: "Малолітньою вважається дитина до моменту досягнення нею 14 років" У нас паспорта с каких лет выдают? А без паспорта в многие ночные клубаи и дискотеки не пускают.
Коментувати
Natalya Terefelska
А чи випадкова ЦЯ стаття (новина) і наступна "Чиї інтереси відстоювала міністр освіти на суді Мартиненка?" (голосування)
Небайдужа
Для Natalya Terefelska: 100% підтримую! Аще може порушувати якісь питання щодо моральності вчителя....глянула б на свою моральність..З якого боку раптом її так став хвилювати іще один хабарник?????
Коментувати
Вова
Світ перевернувся. "Вчитель надає освітні послуги". Надавати послуги - значить продавати презервативи тощо. Займаєтеся хернею.