Чи візьмете ви участь в оновленні шкільних програм?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо можливості участі в процесі оновлення програм

Чи візьмете ви участь в оновленні шкільних програм?

Міністерством освіти розпочато онлайн обговорення навчальних програм для учнів 5-9 класів. У відомстві наголошують, що взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни зможе кожен бажаючий.

 

Освіта.ua
14.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Колеги! Пропоную до глобальних змін в новій українській школі ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПОТОЧНОГО,ТЕМАТИЧНОГО,СЕМЕСТРОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ ДІТЕЙ ЗХ 1 ПО 8 КЛАСИ. А в 9 кл проводити адекватне об"єктивне оцінювання знань з видачею свідоцтва,а за 10-12 кл - АТЕСТАТ. Ми з вами збережемо здоров"я дітей і педагогів. В жодному виді діяльності людина не знаходиться в такому психічному напруженні,коли щоуроку її можуть викликати до дошки оцінити і вона мусить видати результат.А у ВЕРХОВНІЙ РАДІ ВЗАГАЛІ НІХТО НЕ ВІДЧУВАЄ НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.ОТ ТАМ,ЯКРАЗ, ЩОГОДИНИ КОНТРОЛЮЮТЬ СВОЄ ЗДОРОВ"Я,СВОЇ СТАТКИ,А НЕ ТЕ,ЩО ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ЛЮДЕЙ. НАПИШІТЬ СВОЮ ДУМКУЮ
Голосzнарода
Для вчитель: Ви що хочете опустити школу до рівня дитячого садка, де дітей просто розважають? Може краще повиганяти із шкіл вчителів-шовіністів, які займаються лише оціночною функцією на кожному уроці, вдаючись навіть і до різноманітних психічних прийомів ведення допиту, бо не має вчитель морального права оцінювати те, чого не навчив. А чого не навчив, бо некомпетентний. Доводилось мені зустрічати вчителів, що на кожному уроці тільки опитування проводять, і зовсім не задаються запитанням про те, а сам чого дітей навчив, яку інформацію в доступній формі розповідав, яку практичну навчальну діяльність дітей організував в доступній для них формі, ні, - тільки опитування, починається урок із опитування і закінчується опитуванням, потім дз опрацювати кучу матеріалу самостійно, бо на наступному уроці буде теж опитування... Оціночна функція має бути присутня в демократичній формі, щоб діти бачили свій реальний рівень та зростання. А не весь навчальний процес замінений оціночною функцією.
вчитель
для Голосу всього народу; дякую,що роз"яснили навіть не вникаючи в проблему.Поверхневе,повчальне,зарозуміле пояснення. Саме такою і є наша школа. мені здалося,що ви далеко від народу,від розуміння проблем,а ближче до управлінської ,повчальної місії. ви навіть не знаєте які нормативні документи з питань оцінювання знань дітей діють в освіті. хто і як контролює їх дотримання педагогами? ви неграмотні!!!
Коментувати
petro
Шановні! Можна міняти все , але нажаль толку замало. Дітям сьогоднішнім нічого непотрібно, так як їхнє майбутнє мало повя’зане з навчанням. Для роботи за кордоном дипломів не потрібна , а навики (як казав Дзідзьо "Старого підмивати"). Так що діло не в підручниках, а в ставлені дітей до майбутнього. Жодного стимулу для зростання. Будь-який "бідівельник" (що працює без посередників ), заробляє не менше 20000-40000 гр., а простий вчитель максимуму (за умови повного навантаження) 8000-9000.
Олена
А я вже 2 рази це робила. Набридло, профанація...
Накипелов
Яка ціль оновлення: товкти воду в ступі, переливати із пустого в порожнє? В чому брати участь?
пытаннячко неплохое.
Вопрос в том, что дети, как правило, учиться не стремятся. Взрослые, как правило в Украине, подыгрывают им в этом. Вопрос в том, что когда в стране не будет разумных людей, успеют ли сообразить изменить что-то в сторону их появления?
питаннячко
А для чого брати участь? Тут й так все написано і сказано. Якщо у вищих ешалонах влади не можуть дослухатися до порад людей, яка тоді їм ціна? Підручники ніколи не були проблемою. У шкільних бібліотеках безліч старих книг. Крім того інтернет. Дитина котра хоче вона зуміє навчитися.
Realistka
Ми уже долучалися до вибору підручників. Результат відомий. Так само із програмами буде.
Накипелов
Для Realistka: 100% що після такого чергового оновлення діти знову вчитимуться без підручників. Чи діти, на думку ініціаторів даної ідеї - "то таке", головне реФФорми?
Коментувати
Світлана Василівна
Я вчитель географії. Вважаю, що тільки вчителі повинні брати участь у оновленні програми.Тому обовязково візьму участь !!!
марія
Змінювати програми потрібно, але не так як це зроблено у 8 класах. Матеріал 9 класу перенесено до 8(біологія). З деяких предметів середньої ланки немає наступності (хімія)
Anna
Про яку участь педаогів-практиків у обговоренні програм іде мова? Та їм щодня до уроків треба готуватися. Впевнена.що найкращі ідеї щодо змін у програмах просто не будуть висловлені, бо у вчителів нема часу їх продумати і сформулювати за такий короткий час. Це якби хоча б рік давалося , то за канікулярний час були б якісь цінні напрацювання.
АНТОН
Змінювати потрібно не шкільну програму (це не першочергове), а всю систему середньої освіти
Ірина
Більшість колег скептично ставляться до обговорення, бо впевнені що в міністерстві як завжди вже все вирішили, тільки роблять вигляд, ніби прислухаються до думки українців. Я надіють, що в цей раз прислухаються до думки вчителів - предметників, батьків.
Пух
а накуй нада 11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111