Розвитком освіти в уряді опікуватиметься віцепрем'єр

КМУ посилить освітній напрям шляхом додання повноважень службі віцепрем'єр-міністра

Розвитком освіти в уряді опікуватиметься віцепрем'єр

Кабінет Міністрів, окрім зміни очільника Міністерства освіти і науки, посилить освітній напрям в уряді шляхом додання додаткових повноважень службі віцепрем'єр-міністра.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання фракції політичної партії «Слуга народу», під час якого було обговорено кадрові зміни в Кабінеті Міністрів.

Зокрема, йдеться про те, що Верховна Рада має надати додаткові повноваження віцепрем'єр-міністру Михайлу Федорову, який, окрім диджиталізації, буде опікуватися ще низкою напрямків у сфері освіти і науки.

Очікується, що майбутня посада Михайла Федорова називатиметься віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України.

Як відомо, Директор Національного центру «Мала академія наук», кандидат філософських наук Оксен Лісовий змінить на посаді міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Освіта.ua
18.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніна
Може нарешті в школі будуть дітей вчити "сліпому"набору тексту на ПК а то все від руки пишуть. Все писарів виховують.
Вітренков
Ох і натворить в освіті цей Федоров?! Навіщо йому -інформаційнику ще і освіта і наука? Що він там смисле? Гарантую - буде проштовхувати всякі чудасіі на предмет того, що вчителі і професори не треба, хай компи все роблять!?!?! Буде вірьовки вити із нового міністра. А справжня мета- взяти під контроль грошові потоки на всю інформатизацію, придбання техніки.» Шарлет» цьому опирався , Цікаве все попереду!!!