Новим міністром освіти і науки стане Оксен Лісовий

Директор Національного центру «Мала академія наук» замінить на посаді Сергія Шкарлета

Новим міністром освіти і науки стане Оксен Лісовий

Директор Національного центру «Мала академія наук», кандидат філософських наук Оксен Лісовий змінить на посаді міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Призначення нового міністра відбудеться найближчим часом.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання фракції політичної партії «Слуга народу», під час якого було обговорено кадрові зміни в Кабінеті Міністрів, які заплановані на наступний тиждень.

За його словами, було обговорено звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, який подав заяву про відставку, і призначення новим міністром освіти і науки Оксена Лісового.

Лісовий є заслуженим працівником освіти України. Лауреатом Державної премії України в галузі освіти.

Четвертий рік є директором Малої академії наук. Одружений, виховує двох синів.

З початку війни Оксен Лісовий бере участь у бойових діях як доброволець 95-ї бригади Десантно-штурмових військ, одночасно виконуючи службові обов’язки директора МАН України.

Освіта.ua
18.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Будьте людьми! Відмініть написання докторських дисертацій! Україна- це Європа, а не совдепія! Навіть в Польщі докторських дисертацій немає!
wolwo
Для Ірина: Вже бачу не перший такий коментар. Вам певно не вдається самотужки написати дисертацію доктора наук, а заздрість дуже помітна у таких дописах. Особисто я потратив на таку роботу 14 років, але зробив її сам. І чому тепер маю відмовлятися від того, що заслужив. З приводу другого наукового ступеня. Він є у багатьох країнах, як вже дописували в інших публікаціях: Німеччина, Франція, Австрія, Чехія, Польща. Подібний рівень існує і у США. Не вводьте людей в оману. Для того, щоб отримати інформацію, потрібно задати звичайний запит в інтернеті. Таке враження, що Ви звичайний бот, який виконує чуже замовлення. P.S. Не хотів писати, але читати такі коментарі неприємно. Не усі роботи купуються. А якщо у Вас з наукою не вдалося "подружитися", то вже Ваші проблеми.
Коментувати
Наталія
Будьте людьми!!! Відмініть Крок!!! Україна—це Європа!!! А там Кроку нема!
Василь
Для Наталія: Підтримую
Коментувати
Олег
Чекаємо повернення гідних умов праці, а саме- повернення пристижності вчителя. Подивимось.
Вчитель
Для Олег: З якої радості))).
Коментувати
Сергій
І знову очолювати буде людина, яка до самих закладів освіцти не має ніякого відношення. Мабуть, гарно гроші вимивав через МАН,
Спєц
Явно не самостійна фігура. Просто образ медійно більш правильний ніж Шкарлет - типу воїн-міністр
Оксіген
Новий мем)) Оксіген прийде, порядок наведе))/
Марися
Яка цікава біографія: художник,бібліотекар,тренер з фехтування,військовий.Захоплююче!
Kfhbcf
Дайте попрацювати людині, а потім буде чіплятись. Судять за справами. .
Симоненко Віктор, Суми
Нормальний ніби чоловік, патріот , воює, батько - дисидент… Це гарні позитиви!! Але— який має вплив на парламент, чи зможе відкинути загребущі руки Бабака , спроби закриття шкіл, вилучення земель , як захистить Учителя, Вченого? На кого обіпреться? На грантоідів? На батька киівського вора , нардепа Льосіка? Один у полі…
Леся
Для Симоненко Віктор, Суми: А його ж чомусь не міністром оборони призначають, а , що важливіше, Освіти!! Для оборони треба досвід, знання..
yuriy
Для Леся: не перемайтесь. Аксен - освітянин.
Цензор
А для науки і освіти досвід і знання не потрібні??? Так освітянин - і вихователь в садку…
Коментувати
Серж
Тепер скотиняки сепарські не просто вчити історію України будете, а на пам’ять зубрити! Слава Україні!
Хтось
Для Серж: так історія ж обов’язкова на дпа з 2024 року
Коментувати
Український Рух Пацифістів
Український Рух Пацифістів обурений ініціативою з призначення Міністром освіти і науки мілітариста і плагіатора Оксена Лісового. Навіть швидкий аналіз автореферату дисертації Лісового О.В. "Соціокультурна самоідентифікація особистості", оприлюдненого у 2012 р., дозволяє виявити запозичення без посилань з ознаками механічного копіювання та автозаміни окремих словосполучень із автореферату дисертації Арабчука Я.І. "Основні чинники соціалізації особистості в полікультурному середовищі", оприлюдненого раніше у 2011 р. Ми переконані, що призначення плагіатора і мілітариста очільником Міністерства освіти і науки України поглибить деградацію та мілітаризацію української освіти і науки, сприятиме подальшому перетворенню цивільних інституцій на розсадник воєнщини і токсичне середовище, в якому критика армії та адвокація мирних цінностей переслідуватиметься, подальшому знищенню інтелектуальних основ і осередків української культури миру та ненасильства. Діти мають право на мир, освіта- не армія!
Іван
Для Український Рух Пацифістів: згідний на 100 відсотків.
Коментувати
Вчитель
Напрягає те,що МАН,яку він очолював далеко не взірець доброчесності,написання робіт вчителями,науковцями від учня тільки ввійти в тему і так звано захистити у багатьох випадках при наперед визначеному результаті..
Для Вчитель:
Так, справді, МАН ще та корупційна контора! Власне як і олімпіади.
Коментувати
Реаліст
Супер ... Нагадайте, а якій школі він викладав?Що знає про шкільні реалії? Якою буде НУШ? Чи буде інша реформа- нова ж мітла по новому мете?
Катерина
Для Реаліст: То школи стали гімназіями і ліцеями, а тепер будуть академіями
Коментувати