Відсторонених від роботи освітян позбавлять лікарняних

Освітянам, яких буде відсторонено, також не надаватиметься допомога за лікарняними

Відсторонених від роботи освітян позбавлять лікарняних

Працівникам закладів освіти, яких буде відсторонено від роботи через відсутність обов'язкового щеплення проти COVID-19, не надаватиметься допомога за лікарняними листками.

Про це повідомили у Фонді соціального страхування.

У ФСУ зазначають, що виплати не здійснюватимуться за ті дні непрацездатності, що збігатимуться з днями відсторонення від виконання обов’язків.

«Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків», – йдеться у повідомленні.

Водночас у Фонді соціального страхування запевнили, що відсторонення від роботи працівників, для яких визначена обов’язковість щеплень проти СOVID-19, однак які відмовились від вакцинації, покликане убезпечити їх колег та оточуючих від ризику інфікування та подальшого поширення коронавірусу.

Також у ФСУ зазначають, що допомоги по тимчасовій втраті працездатності у вказаному випадку не фінансуються, оскільки відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування покликані компенсувати заробіток застрахованої особи, втрачений нею за час лікування.

«У разі відсторонення від роботи з припиненням виплати заробітної плати працівника, який не дотримується вимог щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19, факт втрати заробітку через хворобу або травму в такий період відсутній», – підкреслюють у Фонді соціального страхування.

Як відомо, працівники закладів освіти, які не будуть мати щеплення проти COVID-19 станом на 8 листопада, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Освіта.ua
05.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
надія
А соціальну відпустку на дітей в новому календарному 2022 році можна взяти, якщо відсторонена в листопаді і залишаюсь відстороненою, чи потрібно відпрацювати 1 день?
989
Для надія: яка може бути соцінальна відпустка, якщо Ви не працюєте? Вона надається аби вирішити проблеми з дітьми (оздоровити дітей, провести з ними канікули, пройти медогляди тощо), які Ви не можете вирішити через зайнятість на роботі. А Ви ж вдома сидите. Ось і вирішуйте свої питання без відпустки.
надія
А компенсацію при звільнені також не виплатять, якщо я звільняюсь з роботи?
Коментувати
Наболіло
Наступним кроком, напевно, буде оголошення невакцинованих " врагами народу" , етапування на Соловки, як особливо небезпечного контингенту і, як бонус- позбавлення кисню . От тоді Україна заживе, коли розправиться з цією кастою " інакомислячих". Це все сарказм зі сльозами на очах.Думав, все- таки, права людини поставлять вище. Сподівався на це, але в нашій продажній державі такого бути не може. Тотальна зневіра і неймовірне хвилювання за долю наших дітей.
Пан Вуйко
Для Наболіло: А потім виявиться, що найбільші рознощики саме "вакциновані", тому їх почнуть гнобити не менш нинішніх. І вцілому весела казка про лисичку-медсестричку, яка майже порівну ділила знайдений братами-медведиками сир бо ж "ковід", поки сама не наїлась і не посварила рідню. Гарне слово - укол. Ось так і з уколотими проти неуколотих, бо завжди поки хтось чубиться, хтось інший із цього має. А потім вони поміняються, а паразити чекатимуть на зиск.
Коментувати
Г-М-О
Гибридные войны, гибридные альянсы, гибридная экономика, гибридные люди, гибридное обучение, гибридные мнения, гибридные слова, гибридная правда, гибридные достижения, гибридные тарифы, гибридные вирусы, гибридные лекарства, гибридные породистые* гибриды
Правдоруб
К сожалению людей способных думать меньшинство, побежали вакцины покупать и делать, стадо рабов за копейки готовы опыты над собой проводить. Но если бы могли думать, то осознали, что большинство отстранить от работы не могут, но к сожалению большинство у нас без мозгов.
1589
Для Правдоруб: Именно так: и специалист толковый, и как человек вполне нормальный, но как только речь о "вакцинах", сразу улетает словно обдолбанный фанат нарик-прзе. Страх и отчаяние рулит... чаще в небытие.
Коментувати
галина
Також у ФСУ зазначають, що допомоги по тимчасовій втраті працездатності у вказаному випадку не фінансуються, оскільки відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування покликані компенсувати заробіток застрахованої особи, втрачений нею за час лікування. «У разі відсторонення від роботи з припиненням виплати заробітної плати працівника, який не дотримується вимог щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19, факт втрати заробітку через хворобу або травму в такий період відсутній», – підкреслюють у Фонді соціального страхування Це як розуміти??? Пояснювати дуже довго, а от повернути соціальні внески - будемо вимагати, бо щоб ліуватися потрібні гроші... Цитата: «Коли ми говоримо про вчителів, ми говоримо, що вони будуть або відсторонені від роботи, або вакцинуватися. В наказі говориться про обов’язковість вакцинації, окрім обґрунтованих медичних протипоказань, коли не можна за станом здоров’я. Але, повірте, це невеликий відсоток людей – це 3–4% всього. Це сформовано, можливо, такий міф про те, що багатьом людям не можна вакцинуватися», – сказав міністр.
Коньвпальто
Юридический отдел ___сайтаosvita.ua___ не видит проблемы? На его страницах излагается неправда. Ведь нет обязательной вакцинации!!! Зачем вы перепечатываете заведомую ложь?
007
Для Коньвпальто: у сайту єридичний відділ? Це що якась корпорація?
Коментувати
Федір
Читаю статью: "... або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення " - ну, люди, ФСУ долюанное! это уже не просто так, это фащизм, да еще неприкрыто так! Даже Шмыгаль говорил, что вакцинация ДОБРОВОЛЬНА. Что ж вы, суки, позволяете себе писать?
Шахтар з Донбасу.
Панове! А у мене смішний і неприємний випадок. Щепився 2 рази. Через місяць після другого щеплення дзвоню на той телефон, з якого мене запрошували на друге щеплення. Питаю: "Де я маю отримати сертифікат? Бо вже місяць пройшов після другого щеплення". Та медичка відповідає: "У свого сімейного лікаря". Приходжу до сімейної лікарки, а вона говорить, що у неї нема про мене ніяких даних. Тому не може видати сертифікат.
Коньвпальто
Для Шахтар з Донбасу.: - то вколись ще два рази і бігати буде непотрібно, бо здознещ)))
007
Для Шахтар з Донбасу.: на "телефон з якого запрошували на вакцинацію"? Це що за такий телефон? А вакцінували Вас точно не в підворотні? Вас якщо щеплювали у центрі ваецинації, тоВи заповнювали певну форму, за якою Вас реєстрували в базі та підтягували до Вашого договору з сімейним лікарем? При Вас це робили? Якщо все родили правильно, то взагалі не треба ходити до лікаря, а сертифікат можна отримати в дії: друкований через комп’ютер на сайті "дія"
777
Там так и написано: "Смертельная доза полоумному уроду за то, что не отличает вакцины от экспериментальных средств, не умеет думать и сопоставлять, и не знает свои права"? Иначе это подделка.
Коментувати
ааа
А.какая разница? если отстраняют. И почему отстраняют а не увольняют?
Коньвпальто
Для ааа: уволить не и меют права, а вот заставляь всякое говно колоть - имеют. Что и делают. И отстранять не имеют права, но они срали на законы, потому все вот так.
Коментувати
Сергей Лимонов
Повне свавілля влади "слуг народу": попрання прав гарантованих Конституцією-права на роботу і медичне обслуговування (виплата лікарняного)! Тобто із зарплат вираховували регулярно відсотки в фонд соцстраху- а оплачувати у разі настання страхового випадку- зась! Та ж картина з профспілковими внесками- внески є- а захисту нуль! Зеленський виконав лише одну свою обіцянку :"Буде весело точно "!
777
Для Сергей Лимонов: Вы же не уточняли какого именно народу они слуги, вот и получаете, лишние гои.
Коментувати
Микола
Приєднуйтесь в областях до руху ПРАВА ЛЮДИНИ https://t.me/ostakhiv/679 Тільки гуртом зможемо відстояти свої права
Світлана
А якщо лікарняний відкритий до відсторонення від роботи, то за які дні оплатять, тільки за ті, що до восьмого, а решту ні?
Економіст
Для Світлана: лікарняний оплатять повністю. Тільки врахуйте, що зараз по лікарняних заборгованість десь на 2 місяці
Коментувати
Аріель
Педагоги заслужили те, як з ними зараз поводяться, адже це люди інертні, безхарактерні і без почуття гідності! Над ними можна ставити експерименти, використовувати в своїх політичних цілях, можна навіть пустити їх на органи, вони на все погодяться лиш би залишили їх на роботі за яку вони отримують пару гривень. Таких не шкода - це раби!
Скрипач не нужен, дядя Вова
Для Аріель: Доместос, ты то чего заслужил? Высоких тарифов заслужил? Дорогого жилья заслужил? Копеечной зарплаты? Заслужил? Заслужил. Как и я. Того, что нас уже на 10 миллионов меньше,мы все тоже заслужили. Учителя это просто часть народа. Просто так получилось, что они под микроскопом на этом форуме.
Маргарита
А представники малого і середнього бізнесу не такі ж раби, як і вчителі? Тільки сказали, що без щеплень не зможуть працювати непродуктові магазини, ринки, ресторани, фітнес-клуби, як під пунктами вакцинації організувалися кілометрові черги. А ви тільки вчителям кістки перемиваєте. Якщо вас не допустять до роботи, позбавлять зарплат, для 98 відсотків українців це єдиний засіб виживання, то побіжите вакцинуватися, розштовхуючи ліктями всіх. А в коментарях писати - для цього великої сміливості не треба, тут всі такі борці за справедливість, сидячи на диванах.
Коньвпальто
Ариель, не пизди. Тут не привоз и не зона. Учителя могут и умереть, но глоса не повысят. И кто ты такой, чтоб их воспитывать, засранец??
Коментувати
Виктория
То есть если во времч отстранения будет приступ апендицита и нужна будет операция, мне не заплатят больничный?! Страна идиотов!!!
Местный
Всё правильно!!! Этот рабский скот надо давить и давить! Возможно, когда педагоги будут на самом дне и их разрешат официально избивать - вот тогда они, может быть, поднимут головы и восстанут за свои права и уважение к себе. А пока что это просто организмы, даже не люди...
Скрипач не нужен, дядя Вова
Для Местный: SS das Reich
БОй
Местный, ты неадекват? Кто будет идти бороться за свои права в разгар учебного года? Некому не будут оплачивать дни за забастовки, или ещё хуже с работы уволят, ибо не явились. Раз такой умный диванный эксперд иди покажи своим примером какой ты революционер.
Местный
Для БОй: утютютютю, какие мы злые))) За живое задел? да? Я уже показал - я уволился и смени работу. А с таким подходом, как у вас - сидите с дер*ме и не квакайте тогда! Как поётся в песне Ляписа Трубецкого: "Раб меня убивает, раб заставляет молчать".
Коментувати
небайдужий
Панове урядовці!!! Отямтеся, що творите!!! Земля буде під вами горіти. Народ такого знущання не заслужив. Побійтеся Бога!!!
Пидагог
пидрилы все продумали .