Нещеплених освітян відсторонять і позбавлять зарплати, – МОЗ

Працівники, які не будуть мати щеплення станом на 8 листопада, будуть відсторонені

Нещеплених освітян відсторонять і позбавлять зарплати, – МОЗ

Працівники закладів освіти, які не будуть мати щеплення проти COVID-19 станом на 8 листопада, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Про це під час прес-конференції, присвяченій застосуваню наказу МОЗ про обов'язкову вакцинацію, заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Не будуть відсторонені від роботи лише працівники, які мають протипоказання до вакцинації та які нададуть відповідні медичні висновки, видані закладом охорони здоров'я.

Водночас за словами чиновника, працівники які отримають хоча б одне щеплення, не будуть відсторонятися від роботи, оскільки навіть одна доза вакцини свідчить про те, що особа не ухиляється від вакцинації.

«Ми дійсно розуміємо, що така людина прихильна і вона просто не встигла пройти повний курс щеплення», – зазначив Кузін.

Також він наголосив, що Міністерство охорони здоров'я має відповідні повноваження на затвердження такого наказу, зважаючи на норми закону «Основи законодавства України про охорону здоров'я», яким передбачено, що саме МОЗ затверджує перелік професій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням.

Освіта.ua
04.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tina
В країнах Європи по ~70%, а то і більше, щеплених + ті, що вже перехворіли і це підтвердженим тестом + ті, що перехворіли безсимптомно. І далі хворіють....а на початках офіційно лікарі билися в груди і обіцяли, що, якщо досягнено буде 60%(!!!)щеплення популяції, то епідемія буде зупинена....Висновок: вакцина не дала результату, але виробники вакцини (які отримали гроші на розробку і далі отримують за кожну дозу) далі стверджують, що вона допомагає. Питання: не захворіти вакцинованим?.чи.заробляти гроші фармацевтичним компаніям і політикам показувати як вони дбають про своїх виборців?. Я розумію, що вірус (чи щось типу того, що розробили в якійсь лабораторії) є. Але від раку, цукрового діабету, серцево-судинних захворювань і т.п. людей помирає більше, і від грипу та ангіни перенесеної "на ногах" часом набагато гірші наслідки ніж від коронавірусу... Пропоную поряд із статистикою про коронавірусних захворювання щоденно подавати також статистику хворих на і померлих від: -серцевосудинних захворювань; -інфоркту та інсульту зокрема; -гератиту; -р... аку; -цукрового... діабету.... І хай люди порівняють, що спричиняє більше смертей. І ще, перед вакцинацією ПРАВИЛЬНО робити людині тест на антитіла, оскільки люди, що перехворіли не потребують вакцини....а важливіше: вона їм найймовірніше зашкодить! Оскільки може вступити в конфлікт з рідними організму антитілами....
Racoon-Corona
Чудаки обещают "спасительный укол" как единственное средство, но люди с 1-й и 3-й группой крови и так фактически не восприимчивы и легко восстанавливаются после ковида, так что выдавая одно за другое можно подправить статистику в нужную сторону. Это явно не та болезнь, чтобы оглашать глобальный тюремный локдацн с самоизоляцией.
Коментувати
REUS
Все по Біблії: примусово ставлять мітки на людей, відвертають увагу від важливого у житті і тягнуть за собою в прірву терору й кріпацтва.
unforgiven 2
Чхати вони хотіли на Декларацію про державний Суверенітет, Конституцію України, Резолюцію ПАРЄ 2361 (2021) та інші нормативні акти, які захищають права і свободи Людини, життя якої є найвищою цінністю. Ці наркомани і шизофреніки, які страждають на маніакально-депресивний психоз, виконують вказівки терористів, що спочатку створили вірус, а тепер нав’язують проти нього експериментальні "вакцини".
за державу
Для unforgiven 2: Не бреши - сам давно прищепився.
REUS
Для за державу: Ознаки "держави" пам’ятаєш чи вже відійшов? Також, не "прищепився", а уколовся експериментальним генетичним пургеном і по дурощі став до скорого кінця буття буратінскою фабрикою для штампування ковід-подібної шнаги. Отже, не затримуй місце, а на кортах помолися на суч.клону Володимира Великого - недомірку "9,5см" бобочку, і чесно повзи на кладовище. Кремація майже все виправляє, крім досвіду та дефіцит мізків.
Коментувати
Кока
Для Любови: А чому чесно не хочеш побачити здатність нещеплених осіб після коронавірусу мати дітей у 3-4 поколінні? 4 покоління - це 100 років. Може бажаєш, аби тобі і після 1000 років дали гарантію.
Falsifiable
Кокі, а скільки у вашому роду рачків, ой! даруйте, рочків і поколінь? Чомусь мало хто задумується, а що коли "британско-єврейські" вчені помиляються, продовжуючи і далі ко-ко. Сумно, що тупикова гілка за власним бажанням і дурістю, але це їхній сумний вибір.
Коментувати
Макс
Каждый день цены растут (читай: жизнь дешевеет) минимум на гривну-две, а у барано-большинства вроде нет никаких проблем кроме вопросов насчёт препаратов и чей Крым. Хотя умирают все и гарантированно, но вот качество жизни и смерти может сильно отличаться.
Мара
Дурники завжди переносять із здорової голови на чужу і хвору, ніби проблема лише в інструменті: в самій системі, а не в них самих. Однак, джерелом великих проблем і страждань завжди були наслідки хибного вибору через людські вади та неуцтво. Нема значення кому довіряєте чи ні, бо це тільки ваш вибір, ваше життя. Чи смерть. А ковідне щеплення це лакмус на розумові здібності, щоб майже природньо відсіяти лайно та гумус.
REUS
Для Макс: Справді цікавий політ-економічний вірус, що вбиває розум і вдало все виправдовує "бо ковід". Он дохтор Комар-овський був адекватом, казав що все індивідуально, а як двинув у політику, то одразу уколовся і горлопанить, що лише масова "прівівка" хурмою всіх врятує, із птахами і вомбатами включно. Наша замполіклініки була файна розумна жінка, а як чоловіка вибрали місцевим депутатом - ніби уколота курка без голови. І що вже казати про кредитні шудри?
Коментувати
Alla Krapyvna
У нашій школі 100 % вакциновані і не тільки педагоги, а всі працівники. Результат: сидимо на дистанційці. Для чого вакцинувались?
Щорс
Для Alla Krapyvna: Щоб не відсторонили від роботи. Дистанційне навчання на думку держпраці не є причиною не вакцинувати вчителя
REUS
Для Щорс: Ви хоч читали чи просто бовкнути на думку? "У нашій школі 100 % вакциновані + сидимо на дистанційці" Який сенс колотися, коли все одно буде онлайн?
Оля
Бо від викладання ОНЛАЙН без прививки вчителів відсторонюють, чуєте? Так переживають за життя і здоров’я дітей, що залишать їх без освіти навіть онлайн. Так, це не вкладається в голові! Може хтось пояснить яка логіка подібних рішень? Може я чогось не розумію?
Коментувати
Ірина
Злочинці при владі! А освітянам слід звертатись до суду у разі примусового відсторонення від роботи. Це порущення права на працю.
Дарксайд
А те, що в метро кожен третій без маски катає - байдуже? А те, що ми зі щоденними стресами, неправильним харчуванням узагалі себе не бережемо, що вже говорити про боротьбу з вірусом, який нам є невідомим. Найцікавіше, що людей, які не хочуть вакцинуватись із певних причин, ’диванні експерти’ охрестили ’дебілами’...Ось так воно виходить. Сумно, звичайно.
Хубз аль Султан
Для Дарксайд: Київ? Свідомі у вас там усі. У нас у громадському транспорті кожен п’ятий у масці. А хто у цьому винуватий? Вчителі, бо не вакцинуються.
Дарксайд
Я відчув легкий запах іронії. А справді, може, досить учителів робити крайніми?
Коментувати
Наталі
Про Конституцію України геть забули? Виконуємо злочинні накази кму. Доводимо освітян до суїциду? Діток не жаль? Тоді ви НЕЛЮДИ!!!
Вадим
Стадо до ноги, стадо стояти, стадо мовчати. Отак і завжди буде. Сіра біомаса нічого робити не буде. Робити в школі чере 5-7 років також нікому буде.
небайдужий
А те, щог влада не дає тепло в школи, то це як? 100% привиті, але економія в першу чергу! ХТО ВІДПОВІСТЬ!!!? 1-4 класи не вчаться- хто буде відповідати?Навіть школи ,які мають тепло тоже відключили ,щоб всі були в однакових умовах!! З кого спитають?Ох і вибрали владу!!! Невже нікому це не болить?
Любов
Я, чесно, хочу побачити здатність щеплених осіб мати дітей у 3-4 поколінні. Чи це є несуттєвою діагностикою якості вакцини. У часовому розрізі саме з даного питання дослідження ще фізично не могли повести, а це чи не найголовніше питання до кожної вакцини... Яка з вакцин,зареєстрованих в Україні, вже пройшла всі стадії дослідження, враховуючи і вищезазначене? МОЗ оновив список протипоказань, а де гарантія, що через місяць чи два не відкриються жахливі наслідки вакцинації (адже не забуваємо, що експеримент продовжується, бо ще не всі стадії випробовувань закінчилися) Але!!!! У нас ніхто не винен за наслідки: від виробника до лікаря, який вакцинує:))))
Последствия
Для Любов: Соседка работает в клинике ЭКО, сказала, что это уже подтверждённый факт, что те мужчины, которые сделали себе одну прививку файзер, не могут быть более донорами спермы и вообще иметь детей.
Олекса Позняк
Для Последствия: де Більне вже 200 мільйонів щепилось і людство не вимерло. Шлюха путінська іди за паребрик брехню поширювать
Местный
Для Последствия: женщина, закусывайте хотя бы)))
Коментувати
Доктор Вернон Коулмэн
1) если кто-то умер без укола экспериментальным средством генного эксперимента, то однозначно ковид, а если умер или стал инвалидом через пару часов-дней после укола, то это другое, совпадение. 2) Информированное согласие: цитокиновый шторм + стресс + самоотравление СО2 + нехватка солнца и свежего воздуха + изоляция чрезмерно усиливают реакцию и смертность. 3) специфические (искусственные) антитела угнетают естественные, убивая иммунную систему. Уколотые мутанты зависят от бустеров и становятся разносчиками суперинфекции - и опасны для нормальных людей. **Держитесь подальше от тех, кто с бездумной радостью и визгом колет себе и другим то, о чём не имеет ни понятия, ни гарантий.
Буратін
Непривитих вчителів не допустять до роботи а привиті вже почали виїзджати у Польщу на заробітки. Назріває капут української системи освіти.
Валентина
Для Буратін: Він вже існує той капут. Подивіться хто що читає в школах, ви ж це не знаєте. А картина цікава. У нас, наприклад, є школа, хто що не читає?: фізика нема, одного математика нема, інформатику нема взагалі кому читати - всі подалися туди де платять кошти, а не подачки. А тепер відсторонять і 2-го математика, а це значить, що математиків в школі теж небуде. Я думаю всім зрозуміло хто читатиме математику. Чого ж не капут. От що робиться в країні, всі бачать, а створюють вигляд, що все нормально.
Alla Krapyvna
А за вимогами зараз не можна заміняти навіть близькоспоріднені предмети. В нашому обласному педаузі 2020 року випустили 4 вчителя хімії. Думаю на всю область вистачить ???? І всі вони швиденько прбіжать у сільські школи)))
Коментувати
вчитель
У найтрагічніших випадках, якщо кібербулінг призвів до самогубства жертви або спроби самогубства, особу, винну в кібербулінгу, можуть притягнути до кримінальної відповідальності відповідно до статті 120 Кримінального кодексу України Відповідальність за ч. 1 ст. 120 КК (2341-14) за доведення особи до самогубства або до замаху на самогубство настає за умови, що потерпілий вчинив відповідні дії внаслідок жорстокого поводження з ним, шантажу, примушування до вчинення протиправних дій або систематичного приниження його людської гідності винним. Під жорстоким поводженням слід розуміти безжалісні, грубі діяння, які завдають потерпілому фізичних чи психічних страждань (мордування, систематичне заподіяння тілесних ушкоджень чи побоїв, позбавлення їжі, води, одягу, житла тощо). Систематичним приниженням людської гідності є тривале принизливе ставлення до потерпілого (постійні образи, глумління над ним тощо)”. ось чим займається зараз наше міністерство
Дід Піхто
Вибір за мною... Ця хірня ляшката не питала мене 12.03.2020 року чи є мені на чому крутити заняття зі студентами. Коли я за свої гроші це собі "забезпечило" (ну, ми ж не Польща таки!) То це грьобане курво мене відсторонює від роботи, ще й намагається зіткнути лобом з моїм керівництвом, до якого я жодних претензій не маю, бо і його раком викрутили. І лиш для того, або курвашку-ляшку було круто. Б..! Гори ти, бл...дюго, у вогні!!!
Іван Никифорович
Для Дід Піхто: І що ж ти можеш дати студентам? У якій галузі? Невже мордуєш власними мареннями студентів? Це лексика діда, що втратив глузд. Коли ти повірив у маячню щодо вакцин? Сходи, вакцинуйся - то вже точно проживеш більше
Диктатура "здоровья"
Для Іван Никифорович: Вообще не факт, ведь вам же даже после 80% уколотых тяжело больных евреев прямо сказано "никаких гарантий и претензий". Хотя верующим в полуженских стенаперов и шокофюреров всё божия роса и шоколад доброго розовенького единорога из Европии. Выброси сертификат о сдерживании мозга и обращайся в Фонд пострадавших от "ковид", но после укола скорее посмертно.
Іван Никифорович
Такий же самий стиль у Диктатури як у Пихта.Тільки євреїв чогось додав до своїх "міркувань". Хоча навряд це й міркування. Може психіатр і допоможе - за словником тут "гарячковий стан хворої людини, що звичайно супроводжується незв’язною, невиразною, беззмістовною мовою"
Коментувати
Шабаш
Патова ситуація для роботодавців, з одного боку загроза штрафу від держави, з іншого загроза притягнення до суду з боку працівників.
нумізмат
а картинка супер світлофор і голова з шістьма рогами це привіт від кого від масонів чи від ляшка чи від ляшка-масона
Хубз аль Султан
Для нумізмат: це знак біологічної небезпеки.
Коваленко
То працівники становлять біологічну небезпеку чи вакцина ці міністерські лиш ведуть статистику вакцинованих а людей які померли від вакцини ніхто не лічить бо просто була людина і нема а вакцина так собі просто укольчик я вимагаю НЕГАЙНО орпилюднити дані з 24 лютого скільки в Україні померло вчителів усіх інстанцій якщо б були точні дані то так звані вакцинатори були б здивовані куди вони попали сьогодні була у відділі освіти і така інформація працівник знає 3 вчителів які померли від вакцини ну! а у нас відділів освіти в Україні лиш два! ну то нехай шкарлет помножить
Коментувати
Крик душі
Щось мені підсказує що наступного першого вересня нікому буде в школі діточок вчити.Одні будуть відсторонені офіційно, а інші звільняться самі, бо незахочуть 3 чи 34 дозу вакцини приймати.Як наркоманів людей на голку підсаджають.
Одинокая Волчица
Для Крик души: ""Одни будут отстранены официально, а другие уволятся сами"... а третьи скоропостижно пострадают, Господи прости. - потому что предали себя в жертву сатане за 30 серебрянников. Ещё раз, Господи прости. Есть люди, которые не понимают, что происходит, а есть, что понимают и идут... Прошу у всех прощение и ОСТАНОВИТЕСЬ! На очереди ваши дети!
Одинокая Волчица
Для Крик души: "Одни будут отстранены официально, а другие увольятся сами"... а третьи скоропостижно пострадают, Господи прости. - потому что предали себя в жертву сатане за 30 серебрянников. Еще раз, Господи прости. Есть люди, которые не понимают, что происходит, а есть, что понимают и идут... ОСТАНОВИТЕСЬ! На очереди ваши дети!
Одинокая Волчица
Система удаляет и исправляет слова! Получается искажённый текст! Два раза писала и получается чёрти что! ☺
Коментувати
Вільна Українка
є мон воно дає наказ він іде всіма інстанціями в школу тепер наказ в інтернеті крайні директори підуть ближчим часом вивчати Конституцію у довготривалому відстороненні а от цікаво ким будуть замінювати засуджених директорів і ще цікаво я чекаю наказу про відсторонення а потім іду вакцинуватись і у згоді пишу наказ моз наказ директора ну побачимо як будуть вакцинувати виробник відповідальності не несе уряд теж а тепер нарозумились якщо написати накази то і відповідальні є а якщо не провакцинують за наказами то тут ляшку і смерть і ще цей ресурс думає що вчителі такі тупоголові що їм треба уже який раз нагадувати страшилки мозу це може у мозі недолугуваті і їм треба постійно нагадувати у них там напевно у всіх фас синдром але нажаль його в Україні не діагнотують але люди є навіть при владі
Кока
Для Вільна Українка: Бред какой-то. Слов не может соединить в предложения, а пишет.
...
А ты курица безмозглая Кока? Даю тебе выбор, соединяй как хочешь и будет тебе вечное счастье в бульйоне...
Коментувати