Профспілка просить відтермінувати відсторонення освітян

Профспілка просить перенести терміни відсторонення освітян з 8 листопада до 8 грудня

Профспілка просить відтермінувати відсторонення освітян

Профспілка працівників освіти звернулася до Міністерства охорони здоров'я з проханням перенести дату початку відсторонення нещеплених працівників закладів освіти з 8 листопада на 8 грудня.

Відповідне звернення спрямоване міністру охорони здоров'я Віктору Ляшку.

У профспілці нагадують, що наказом МОЗ затверджено перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, з включенням до нього всіх працівників усіх закладів освіти та наукових установ.

Водночас у профспілці наголошують, що відсторонення працівників від роботи вже з 8 листопада може спричинити непередбачувані ситуації, які призведуть до порушення вимог щодо створення необхідних умов для перебігу освітнього процесу, неможливості обслуговування котелень, харчоблоків, охорони будівель, унеможливлення заміни відсутніх педагогів тощо. 

Враховуючи це, а також з метою дотримання норм статті 32 КЗпП України про повідомлення працівників про зміну істотних умов праці не пізніше ніж за два місяці, Профспілка працівників освіти і науки вбачає за необхідне термінове внесення змін до наказу МОЗ України № 2153 та до пункту 41-6 постанови Кабінету Міністрів України № 1236 щодо перенесення термінів їх реалізації не раніше 8 грудня.

Освіта.ua
04.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Не відтермінують і правильно зроблять! Хто мав провакцинуватись, то вже провакцинувався. У решті випадків відтерміновування нічого не змінить. Усе літо було для спокійної вакцинації... Мало виявилось... Ще місяць дали для роздумів. Звичайно, вакцинуватись на піку епідемії можуть тільки "безсмертні"! Але ж раніше голова не думала, а тепер іншого виходу нема...
Світозар
Для Учитель: Те, що Ви, судячи з вашого допису, вакциновані, це Ваша справа. Але для тих людей, котрі цього робити не бажають, вихід завжди є — не вакцинуватися, а горе-керівників, що свавільно позбавляють їх права на працю, притягувати до відповідальності! На нашому боці ЗАКОН І КОНСТИТУЦІЯ, і жодна прийнята в ганебний спосіб постанова не змусить нас, ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ, позбуватися права на вибір і права на ЖИТТЯ!!!
Коментувати
Nataliya Nataliya
Читала 2 дні, для загального розвитку: https://mises.in.ua/article/your-booster-life-how-big-pharma-adopted-the-subscription-model-of-profitability/
unforgiven 2
Профспілка повинна землю гризти, захищаючи Конституційні права і свободи освітян, а не просити у шизофреніків, які страждають маніакально-депресивним психозом, відтермінування відсторонення від роботи! P. S. ВЧИТЕЛІ, які відмовилися виконувати злочинний наказ, так не буде завжди. Пройде час, його ініціатори горітимуть у пеклі. Ми переможемо!
Таня
Для unforgiven 2: Из за таких неверящих, любая пандемия ещё будет 5 лет. Все инфекции корь, оспа, победили благодаря вакцине и нечего выступать, тем более педагоги, вы должны быть примером вакцинации.
unforgiven 2
Для Таня: ви порівнюєте абсолютно різні захворювання. Тим більше, що проти збудника Sars-Cov-2 неможливо створити ефективну вакцину через постійну мутацію S-білка і нестійкий імунітет, бо антитіла токсичні для організму і він намагається якомога швидше їх позбутися. А прикладом нехай будуть всі, в кого зарплата 4 тисячі доларів. Учителів не чіпайте. Дякуйте, що не виїхали за кордон у пошуках кращого життя.
Коментувати
Микола
Приєднуйтесь в областях до руху ПРАВА ЛЮДИНИ https://t.me/ostakhiv/679 Тільки гуртом зможемо відстояти свої права
Ната
Оце ж то профспілка. Це ось за це з моєї зарплати кожен місяць відраховують по 1 проценту із зарплати. Одним словом ...нічого вони не стають на захист трудящихся...треба виходити звідти і то негайно. Подарунок на 8 та Н.Р я й сама собі за 700 гривень куплю
Хубз аль Султан
Для Ната: А як же щомісячні пропозиції відпочинку у найближчий лісополосі? Не цінуєте ви профспілки...
Хубз аль Султан
Ой ледь не забув. Елітна лісосмуга елітною лісосмугою, а ось як вам ДВІ профспілки? Не знаю, як у всій країні і вашій конкретній локації, а в деяких містах - їх вже дві. Серйозно. І голов профспілок відповідно у навчальному закладі - вже двоє. Що це, як не суперзабота? :D
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Я вже не знаю, які ще приниження можна придумати для тих безвольних педагогів? Вони, як мазохісти якісь. На любий експеримент готові, навіть органи певно би віддали, якби влада їм то наказали лиш би залишитися на роботі. Це їх треба було в Чорнобильську зону відправляти, вони б навіть не пікнули. Це ж люди без гідності. І чого таки раби можуть навчити дітей? Рабської ментальності?
Ната
Для ДепартаментДюсолей: аж ніяк, я вчитель та вибрала відсторонення.
Семёныч
Для Ната: То есть, тебя так запугали, что ты сама написала заявление по собственному? Ничем особо не отличаешься от испуганных "вакцинированных", разве что чуть здоровее или ленивее.
Коментувати
Марго
Раніше потрібно було думати! Зробили проблему з нічого. Велике діло провакцинуватися!
Ирина
Для Марго: с головой своей подружись? Все имеют право а учителя нет? Или тебя не касается и деловая? Как можно жить и отстаивать интересы в такой стране? Главное сегодня не твой интерес и здоровье затронулось! А почему же ВР вменили вместо вакцинации, ПЦР тесты и причем бесплатные? Они принимают законы, ущемляют интересы других,. И они самая бедная категория населения, нищеброды, которые не могу себя обеспечить тестами лично, а только за счёт нашего бюджета. А почему не затребовать в школах, хотя. Бы в три дня раз делать всем, и детям обязательно эти тесты бесплатно! А бы безмозглые существа и не думаете о том, почему же они не прививаются?
Коментувати
Миша
Це порушення демократчних прав $
Амелі Амелі
Які тупі вівце-барани!!! Замість того, щоб протестувати, просять відтермінувати....як сміють раби виховувати людей - хіба вихованці зможуть не бути рабами?
татаке
виявляється, вірус передається через зум та еместімс .. однозначно - відсторонненя всіх невакцинованих педагогів
нутотаке
Для татаке: і що характерно, лише від викладача - студенту ... а від невакцинованих студентів офлайн він не передається нікому .... чудеса
Коментувати
Тетяна
А як стосовно медиків? Чому там не вимагають стовідсоткової вакцинації? Бо всі розуміють, що це шкодить здоров’ю.
татаке
Для Тетяна: міністр пояснив, медики - незамінні, тому на них не тиснутимуть
Дарксайд
А вчитель, який, с1ка, націю формую лекгкозамінний?
Коментувати
Світозар
ЩО? ВІДТЕРМІНУВАТИ!? Це все одно, шо погодитися на страту, але узгодити з катом дату її проведення! ВЗАГАЛІ СКАСУВАТИ ВІДСТОРОНЕННЯ! Це вільний вибір людей, хай себе за національну ЗРАДУ відсторонять!
Людмила
Для Світозар: очень правильно,та в школах на входе, экспрес тест. И дети в безопасности и учителя в защите. В Китае давно же так!
Коментувати
вчитель
це не профспілка, а дуполизи. директорів вже штрафують, а викладачів відсторонюють. я мовчу про скорочення фінансування після переведення на місцевий бюджет і скорочення персоналу. про вимоги в атестації мовчу - тому що це кошмар. зарплата і парестиж професії на рівні плінтуса. нахрен така профспілка?
небайдужий
Якщо просить? то це не профспілка!!! Це дармоїди, за наш рахунок!!!ПОЗОР! ПОЗОР! ПРОСИНАЙТЕСЯ,ПОКИ ВИ ЩЕ ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ.
Ніна
Ще раз переконалася,що немає у нас профспілки. Просять,впавши на коліна,облизуючи брудні чоботи. Гидко!
Олегdnxp
А для олігофренів типа ляшка чи шмигаля не має значення як школи будуть виконувати свої функції. Навчальний рік завершити неможливо- ну і що? Головне виколоть вацини
Okeg Rassvet
А почему работники мин.образовагия выполняют указания мин.захоронения? Люди да в единстве сила против упырей у власти, сопротивляйтесь и победите. А такую ,# профспилку# к одной стенке с продажной властью. Вы же учите наших детей, имейте силу сказать нет системе и произволу.
Соня
Наші. профспілки, що не знають конституції? Права вчителів, як і всіх людей грубо поруються.Вчителів перетворили на худобу, які не мають ні волі, ні власного життя, інакше позбавляють куска хліба.Доки над нами будуть проводити експерименти, коляски не випробуваний яд. Де наша " дорога" профспілка??? Чому мовчать, що помирають також вакциновані? Чому мовчать, які наслідки вакцинації: паралічі, інсульти, інфаркти, тромбози.Це тільки, те, що я знаю про результати вакцинації моїх знайомих.ДЕ ТІ ПРОФСПІЛКИ????
Ordo Xenos
Смотрю и угораю. Мнение оставшихся уже не важно. Критическая отметка пройдена, теперь ваши вопли о незаконности уже ничего не изменят. Если раньше отстранить от работы не могли (кто б учил? Но, именно для учителей, это неочевидно), то теперь отстранят (или поувольняют), а оставшуюся нагрузку распределят среди ваших коллег. Раньше надо было думать. Вспоминать за закон и самоуважение. Теперь - поздно. Не понимаю, как с этой профессией прокатывает одна и та же схема. Каждый год (иногда и чаще). Вот реально, смотрю и не доходит мне. Но, стоит признать, удобно. Всегда есть ресурс, с которого можно в тяжелое время бабла слупить, эксперимент социальный провести, выставить виноватым, обкатать реформу или пристроить пару родственников-начальников. И никто и не пырхнет. Хех. Ну ладно, побунтовали в Интернете (некоторые пишут "пане министр...", ахаха, ГДЕ ОН ТУТ?), теперь можно и на работку идти.=)
Андрій
Для Ordo Xenos: "оставшуюся нагрузку распределят среди ваших коллег" Во-во, так держати. Математику, фізику серед трудовиків, фізкультурників, мовників? Вищий пілотаж. Зараз вже, так працює освіта. Знаю точно, сам там ПОКА працюю. Піду, заміну звичайно знайдуть. Яку? Написав вище. В нас зараз трудовик читає декілька років фізику, напише на дошці з підручника задачу і каже перепишіть, щоб в зошиті щось було. Пояснень ніяких, ні до матеріалу, ні до задачі, навіть букви не ті пише. Навчання іде, діти отримують гарні оцінки, головне мами задоволені. А тепер по всій країні мами будуть задоволені. Така у нас реформа освіти.
Ordo Xenos
Для Андрія: есть такое дело. А побороть это в силах педагогов, нужно "всего лишь" объединить усилия. Всего лишь...) Но, что я думаю о сплочённости в этой профессии, я уже сказал.
Валентина
І саме ця профспілка мала б об’єднати педагогів та стати на захист їхніх прав. Але в нашій країні профспілки не виконують своєї основної функції- захисту прав членів профспілки. На жаль, було втрачено "золотий" час.
Коментувати
abc
профспілка- гамно! ще раз в цьому переконався. На місяць! щеб просили на тиждень. кончені люди там сидять, долбойоби.