Київ запроваджує ще більш суворий локдаун

У столиці України з 5 квітня будуть запроваджені ще більш суворі карантинні обмеження

Київ запроваджує ще більш суворий локдаун

У столиці України з понеділка 5 квітня будуть запроваджені більш суворі карантинні обмеження, що діяли до сьогодні. Зокрема, будуть закриті всі школи та дитячі садки.

Про це повідомив очільник столиці Віталій Кличко.

Зміни також торкнуться інших важливих сфер столиці.

«Київ запроваджує більш суворі обмеження. В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня! З понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки», – зазначив Кличко.

Окрім того, увесь громадський транспорт Києва, включаючи метро, працюватиме за спеціальними перепустками для пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Згідно з рішенням столичної влади, керівники установ, підприємств та інших закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу або надати їм відпустки.

«Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня. Продуктові ярмарки ми припиняємо з 1 квітня. Я закликаю правоохоронців контролювати дотримання проти-епідемічних правил установами, закладами та громадянами», – наголосив мер Києва.

Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Віталій Кличко також висловив сподівання, що зазначені обмеження допоможуть збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу і не допустити трагічних наслідків.

Освіта.ua
31.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
??
Незрозуміло, чому не закривають кордон?! Заробітчани приносять вірус цілодобово.
Covid-19
Дуже шкода... Я тільки почав отримувати значний приріст фоловерів у столиці України. Ну що ж, ще є Харків, Одеса та Львів. Там люди також на мене масово підписуються, там люди розумні, вони ігнорують нікому не потрібні маски та соціальну дистанцію. Україна вже на 6-му місці за кількістю моїх підписників. І це не межа! Раніше я писав, що моя мета лише 1 млн. фоловерів, але я і уявити не міг, що українцям настільки подобаюсь я, та мій якісний контент. Тому я з впевненістю можу сказати, моя мета мінімум 20 млн. фоловерів! Знімайте маски, виливайте антисептики, частіше їздіть громадським транспортом. Ніхто у вас не забере повноцінне життя! Особливо вигаданий коронавірус.