Половина регіонів можуть опинитися у «червоному» рівні

Наступного тижня в Україні вже понад 50% регіонів можуть перебувати в «червоній» зоні

Половина регіонів можуть опинитися у «червоному» рівні

Понад половина регіонів в Україні можуть опинитися у «червоному» рівні епідемічної небезпеки вже наступного тижня.

Про це під час прес-брифінгу сказав керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганиченко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Наступного тижня у нас вже понад 50% регіонів можуть бути у «червоній» зоні. Відповідно, наступного тижня ми очікуємо рішення уряду про те, чи буде перевищення 50% регіонів у «червоному» рівні визначальним критерієм для впровадження загальнонаціонального локдауну», - сказав представник KSE.

За його словами, від сьогодні Миколаївська та Черкаська області показали перевищення порогів для входження до «червоного» рівня, і очікується, що сьогодні або завтра відбудеться засідання Національної комісії з ТЕБ та НС, на якому ухвалять рішення віднести ці регіони до «червоної» зони.

Він також зауважив, що необхідно впроваджувати додаткові обмеження у Вінницькій області, яка «зростає» вже дуже довгий час, і у Хмельницькій, яка вийшла на один із найвищих рівнів госпіталізації у країні.

Окрім того, він наголосив, що Рівненська, Чернігівська й Тернопільська області також незабаром можуть увійти до «червоного» рівня епіднебезпеки.

Водночас ситуація в Івано-Франківській області стабілізується, але там досі найбільша кількість активних хворих.

Крім цього, експерт зауважив, що Україна залишається у п'ятірці країн Європи з найбільш критичною ситуацією щодо COVID-19.

«За останні три тижні смертність в Україні досягла пікового значення попередньої хвилі та продовжує сильно зростати. Протягом останніх трьох днів у нас абсолютні максимуми за кількістю добових летальних випадків», – сказав керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганиченко.

Освіта.ua
25.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів