У РНБО не виключають всеукраїнського локдауну

Через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу може виникнути необхідність «закриття країни»

У РНБО не виключають всеукраїнського локдауну

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що у випадку погіршення ситуації з поширенням коронавірусу може виникнути необхідність «закрити всю країну».

Про це він сказав в інтерв'ю BBC News Україна, зазначивши, що найближчим часом Рада нацбезпеки може провести окреме засідання щодо поширення пандемії.

«У березні минулого року ми розглядали це питання на РНБО. Думаю, найближчим часом буде проведене окреме засідання з цього приводу. Це стосується не лише коронавірусу, адже ланцюгом іде економіка та багато інших речей», – уточнив Данілов.

Водночас на запитання, чи можуть на засіданні Ради національної безпеки і оборони обговорювати всеукраїнський локдаун, він зауважив, що це буде залежати від поведінки людей.

«Ми наполягаємо, що кожна громада, відповідно до закону, має самостійно ухвалювати рішення, чи треба їй закриватися, чи вводити інші обмеження. Коли ми повністю закриваємо області – це вже винятковий випадок. І якщо розвиток подій буде йти не по оптимістичному сценарію, то я не виключаю, що може бути закрита вся країна», – наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони.

Освіта.ua
24.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
18 132 нових випадки; ▪️госпіталізовано – 4 826 осіб; ▪️летальних випадків – 326 - полёт "нормальный"
іванна
Скрізь чути, щоб директори переводили у червоній зоні вчителів на дистанційну роботу, а у нас директор вимагає, щоб вчителі приходили на роботу в школу під час канікул.Дурдом.Хоч і в колективі вже є випадки підтверджені на корону.Де ще таке є?
Местный
Большая часть Европы на локдауне и продлевают до средины апреля, а в Украине слушают яжматерей... К стати за сегодня в стране установлено два антирекорда: по количеству новых случаев (16 669) и по смертности (362). Хотя пик жести прогнозируют на средину апреля. Так что пристёгивайтесь - будет трясти.
???
Для Местный: при чем тут яжематеря? Они что, хотят, чтоб их дети болели?
Местный
Для ???: Да при том, что они первые орут против дистанционного образования, мол дитяточко должно социализироваться.
Коментувати
Яжемать
Закрывать школы ни в коем случае нельзя. Дитятки должны учится исключительно очно. Для дитяток очень важна социализация.
399
Для Яжемать: Дитятки должны учится исключительно очно. Для дитяток очень важна социализация. А для учителей очень важно ЗДОРОВЬЕ.
Родитель
Для всіх важно здоровье. Работают не только учителя, хотя, какой там работают, на дистанционке сидят дома, задания раздают. Кипит работа))). А родители РАБОТАЮТ.
Поганий вчитель
Для Родитель: Завидуйте молча
Коментувати