Шмигаль: усі заклади освіти країни підуть на канікули з 8 до 24 січня

З 8 до 24 січня 2021 року в Україні будуть запроваджені посилені карантинні обмеження

Шмигаль: усі заклади освіти країни підуть на канікули з 8 до 24 січня

З 8 до 24 січня 2021 року в Україні будуть запроваджені посилені карантинні обмеження, що також стосуватимуться роботи закладів освіти.

Про це під час засідання Кабінету Міністрів повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, під час проведення заходу «Зимові канікули заради безпеки» будуть відправлені на канікули всі заклади освіти.

Обмеження не стосуватимуться лише закладів дошкільної освіти.

«Це робиться для того, аби не допустити розгортання нової хвилі захворюваності, що може наступити, зокрема і після новорічних свят. Тобто посилені карантинні обмеження будуть вводитись для того, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят», - наголосив Шмигаль.

Карантинні обмеження також стосуватимуться заборони на роботу кафе, ресторанів і барів, магазинів непродовольчих товарів, а також торгівельно-розважальних центрів.

Окрім того, буде діяти заборона на проведення розважальних, рекламних, спортивних, культурних та інших масових заходів на зазначений період.

Водночас робота громадського транспорту припинятися не буде.

Освіта.ua
09.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліззз
Що робити,якщо моя школа займається вже НЕ дистанційно,але я лякаюсь цієї хвооооби та більше хочу сидіти вдома та опрацьовувати матеріал сама
Оля
Зрозуміло чому в вузах не добір дошкільників. Хто хоче за 5000 бути козлом відпущення?
Задорожня Алла
Я не хочу дистанційного навчання пожалуста хай діти ходять у школу . Пожалуста.
Ірина
Скажіть як лишити одну 7 річну дитину дома для онлацн навчання, коли обоє батьків працюють???
Тара
Для Ірина: Только няню нанимать.Последние 15 лет интернет-сообщество во главе с бабушками считает, что детей мы рожаем для себя , а бабушки помогать не обязаны. У меня на первую няню за 5 лет ушло не буду писать сколько денег. так как график работы не предусматривал возможность больничных.Держитесь.
Коментувати
Людмила
В дитсадках працюють роботи!Під час карантину діти із соплями, кашлями, а ми це все додому несемо. І до того ж більша половина батьків непрацюючі, а садочок саме для них необхідний, щоб не заважали відпочивати батькам. А захист у педагогів який?Масок не видають, провітрювання і все. Якщо у сім’і хтось хворіє, приховують. Для того щоб мати результат, має бути закритим усе і садки і транспорт. Місяць усі витримають.
Іванна
Для Людмила: Доброго дня, Людмила. А чому це я відпочиваю? Ви бачили мене вдома на дивані? По перше, я не відпочиваю. По друге, я розлучена. По третє, я працюю поки мій син в садочку. По четверте, садочок це чудова можливість для розвитку дитини. Тому, прошу не писати дурниць, тут про якийсь там видуманий " відпочинок"
Коментувати
Juli
Всі повинні зрозуміти що , "Дошкільники" в першу чергу є найбільшими носіями інфекцій" цього ніхто не хоче розуміти нас не рахують освітянами тоді хто ми, якщо не освітяни чи ми теж не навчаємо дітей, що ми тоді там робимо? Чому таке халатне відношення до цієї ситуації чи ви вважаєте, що в нас немає ні сімей нікого Тому впершу чергу потрібно враховувати ще думку освітян а не тільки батьків, які піклуються тільки про себе !
Тереза
Для Juli: знаєте як сказали чоловіку, не подобається робота- звільняйтеся, незамінних людей не буває. Я за освітою педагог розумію , що працюючі батьки ще з горем пополам лишать своїх чад шкільного віку самих вдома. А куди подіти дитину дошкільного віку, якщо всі працюють. Моя донька перенесла Ковід- у 1.5 роки найтяжче, хоча я маю супутні хвороби , а перенесла найлегше. Моя подруга весною використала всі відпустки оплачувані і за власний рахунок, всі можливі лікарняні, тому що їй не було з ким лишити чотирирічного сина, виживала просто, бо до того всього мати-одиначка. Цінуйте те, що маєте роботу. Страшно зараз всім і за себе, і за родину. У кожного своя сторона медалі.
Juli
Зараз говориться не про зміну роботи, а про те яке відношення саме до дошкільників це зрозуміють ті працівники які в цій сфері давно. Я розумію що більшість зараз буде писати, а з ким а як і що і т.д ....На власному досвіді переконалась тому що працюю не перший рік, як халатно батьки ставляться по відношенню до дітей . Ось вам до прикладу історія : Приводять дитину все здається добре, але трішки в’яленька, проходить хв 30 в дитини йде зелений нежить ще через годину піднімається температура дитина ні яка . Які наші дії звісно в першу чергу телефонувати батькам і знаєте, що відповідь у більшості одна "Вдома все було не нежитю не було нічого не було взагалі" це у вас десь захворіла. Ну звісно за 30 хв взяла дитину і заразила. Тому ми просимо і ще раз наголошуємо ми теж люди і майте до нас повагу.
Коментувати
Тереза
Я звичайно все розумію. Є люди які лишаються без роботи, або вкалують як воли. А вихователі і вчителі не працюючи на попередньому карантині отримували зарплату, а мого чоловіка вигнали у відпустку за власний рахунок. Живи як хочеш,я в декретній відпустці. І хочу сказати не знаю як де, але в нашому місті в садочок влаштуватися просто неможливо, і в школу також- як медом там намазано, робота погана низькооплачувана, а мітлою не виженеш. Йдіть продавцями, касирами працювати там геть ризиків нема!
Ольга
Для Тереза: Не треба усіх вчителів під одну мірку ставити. Більшість з них добросовісно виконували свою роботу. Посидьте за комп’ютером проводячи уроки в зум, а потім перевірте роботи в классру, а на перервах дайте відповіді на запитання учнів, батьків та колег. Легко критикувати. Усім було важко.
Вихователь
До Терези. Садочки, звичайно, повинні працювати. Круглорічно! Але мова про те, якщо карантин, то приводити дітей в дитсадки повинні тільки з тих сімей, де працюють двоє батьків. А ті, хто не працює, чи в декреті повинні тримати дітей вдома. Але цього ж не буде. І ви це розумієте.
Коментувати
САРА
Будущие врачи учителя юристы электрики строители лётчики машинисты поездов дипломаты строители химики технологи промышленности, фармацевты, металлурги, экологи, уже год почти на онлайн обучение. Они не получают знания. Кошмар. Это мы в будущем такую получим катастрофу. Сейчас не хватка грамотных кадров, а что через 5-10 лет будет. Экономисты ау, хватит экономить на главном. А студенты не понимают, что нарушают их право на полноценное обучение. Ещё контракт почти все платят. За что?
002
Для САРА: А сейчас хватает, думаешь?
Коментувати
САРА
Оставьте детей в покое. Хватит на них экономить. Студентов верните за парты. Вирус лечится, а через пять лет мы получим безграмотных специалистов. Кто будет строить лечить учить отвечать за газовые электрон службы? Кто? Или вы все в Израиль и Европу поедите. Мы там не нужны.
Местный
Можете ВСЕ не расслабляться - учебные процесс не приостанавливатеся. "За його словами, Міністерство освіти вже підготувало листи, що адресовані закладам освіти, в яких міститься ПРОХАННЯ вжити всі можливі невідкладні заходи, спрямовані на належну організацію освітнього процесу."
Ирина
Не можу зрозуміти: невже ніхто не розуміє, що найперше потрібно закрити маме заклади дошкільної освіти, оскільки саме дошкільнята не хворіють, а кілька тижнів є носіями вірусу, тому насамперед потрібно обмежити контакти типу дорослий - дитина- дитина- дорослий. Чи садочки не закривають спеціально, щоб не дай Бог вірус не подівся? Дивує тупість і необізнаність мужів, які приймають такі рішення.
Ольга
Дошкільні заклади - це заклади освіти... Треба, врахувати всі пропозиції дошкільників, хай педагогічні колективи дитячих садків, як школи не працюють. Багато працівників ЗДО перехворіло на covid-19, хворіють також батьки вихованців діти, після новорічних свят діти занесуть в дитячі садки інфекцію і буде сплеск захворювань. Дошкільники теж люди, потурбуйтеся будь ласка про них. Багато батьків не працюють, є бабусі, можна з дітьми залишитися вдома, а не тягнути у садочок. Більшість батьків, які не працюють приведуть дітей в дошкільний заклад, а самі будуть продовжувати святкування Нового і старого року...
Ігор
Для Ольга: а якщо ми з дружиною працюємо, і в карантин теж, бо наші роботи будуть діючі і під час жорсткого карантину, а бабусів -дідусів у нас немає(померли), то куди нам дівати нашого сина? І так дружина таскала із собою на роботу ціле літо дитину. А це виробництво, і там не були раді ,що дитина крутиться в цеху. Начальство було не задоволене. І дитина мучилася цілий робочий день. І не спав удень. А мав спати. Що нам робити? Сильно розумні, ті що мають бабу діда і можуть їм дітей сплавити.
Коментувати
kseniya
"Усі заклади освіти країни підуть на канікули з 8 до 24 січня " Як розуміти: канікули чи дистанційне навчання з 11 січня (після вже запланованих канікул до 11 січня)?
Влад
Для kseniya: Написано ж КАНІКУЛИ!!! що не зрозуміло?
2020
Так Шмигаль тільки що у воду перднув, що НЕ КАРАНТИН, а дистанційне навчання. Ви б остереглися йому піддакувати, бо воно саме не знає, що сказоне через хвилину. А вам тоді невдобно буде. Йому-то не привикать дурню молоть: поганому виду нема стиду.
2020
Не карантин, а КАНІКУЛИ. Тьху, геть голову заморочив!
Коментувати
Наталья
А педагоги дошкільної освіти не люди??? Вони боліти ж не можуть, бо то не люди, а безсмертні поні! В той час як батьки будуть сидіти вдома то вихователі будуть глядіти їхніх дітей, де справедливість?
Ник
Ну это как всегда. Каникулы каникулами, а педагоги будут посещать учебные заведения, потому что это каникулы, а не отпуск и они обязаны быть на рабочем месте.
Алла
Для Ник: радуйтеся, що діти вдома будуть, і буде менше контактів. Походим в школу, головне, щоб зарплату платили
Коментувати
Ирина Савицкая
Який жах, педагогів дошкільлля мають нізащо. А їх і так не вистачає в закладах освіти
Олена
Почніть з себе вакцинацію, покажіть приклад для населення, прививайте себе і власних дітей
Наталья
В школы как водили,так и продолжают водить больных детей.С кашлем и насморком.Никаких норм об изоляции больных не выполняется школой ,детей не отправляют домой,как установлено инструкцией.Родители реагируют очень агрессивно на замечания по этому поводу,защищают учителя,который мирится с присутствием больных в классе.Вот и распространение инфекций полным ходом.
Надія
Для Наталья: Усе залежить від адміністраціі школи. Наша медсестра, наприклад, ні дітей хворих не пускає, ні вчителів. Кщо, звичайно, є явні симптоми.
Коментувати
Люда
Лікарі кажуть вже давно потрібно водити посилений карантин,але для уряду276смертей за добу це не показник.
Педагог
Тотальна брехня та безвідповідальність кожного нівелює будь-які спроби боротьби із ситуацією, тому в роботу включається природний відбір. Шкода нормальних/, адекватних людей