Мінфін не погодив МОН збільшення кількості заступників міністра

Мінфін не погодився з позицією МОН щодо введення двох додаткових посад заступників міністра

Мінфін не погодив МОН збільшення кількості заступників міністра

Міністерство фінансів не погодилося з позицією МОН щодо введення двох додаткових посад заступників міністра до штату відомства.

Про це йдеться в листі Міністерства фінансів, що надісланий на адресу Міністерства освіти і науки.

За результатами розгляду зміни до штатного розпису МОН у Мінфіні повідомили, що питання збільшення кількості заступників міністра перебувають у компетенції Кабінету Міністрів.

«Відповідно до статті 9 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» заступники міністра призначаються на посади та звільняються з посад Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України відповідно до пропозицій відповідного міністра. Зважаючи на це, зміни до штатного розпису Міністерства освіти і науки України на 2020 рік у частині збільшення кількості заступників Міністра потребують надання відповідного рішення Кабінету Міністрів України», - зазначили у Міністерстві фінансів.

Як відомо, оновлена структура Міністерства освіти і науки передбачає введення до штату відомства двох додаткових посад заступників міністра.

Освіта.ua
30.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
володимир
А може годі народжувати т унеядців МОНу, які малоосвічені, ні за що не відповідають, а віддають все на відкуп місцевій владі. У ВНЗ, особливо у Приватних, ніхто не навчається. Там становляться у чергу за дипломами. Де ж МОН? Подивіться що коїться у Морському інституті післядипломної освіти ім. контр-адмірала Ушакова, м. Херсон! Там, разом з Київською академією водного транспорту, такі гроші заробляють і МОН не бояться! Пане Шкарлет, то може Вони з вами діляться?