МОН вдруге змінює структуру відомства

Результатом управлінських рішень є зміна кількості працівників, які виконують різні функції

МОН вдруге змінює структуру відомства

У Міністерстві освіти і науки вдруге за останні дні змінюється структура апарату відомства. Відповідні зміни структури були внесені двічі – 18 та 24 листопада.

Результатом управлінських рішень керівництва МОН є зміна кількості підрозділів та їх працівників, які виконують різні функції.

Зміни структури відомства, що були затверджені 18 листопада, передбачали зменшення кількості директоратів МОН з 6 до 4, а також скорочення посад фахівців з питань реформ з 96 до 50.

Натомість наказом відомства від 24 листопада затверджено іншу структуру відомства, у якому знову функціонуватимуть 6 директоратів, а кількість їх фахівців дорівнюватиме 80.

В оновленій структурі передбачено Директорат європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик; Директорат цифрової трансформації; Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти; Директорат професійної освіти; Директорат фахової передвищої, вищої освіти; Директорат науки та інновацій.

За інформацією Освіта.ua, кількість посад у підрозділах апарату МОН, які формують і реалізують політику, зменшується з 177 до 160, при цьому буде збільшено кількість посад у структурних підрозділах, що відповідають за забезпечення діяльності МОН – з 183 до 198.

Вагомих змін зазнає структура Директорату фахової передвищої, вищої освіти, кількість посад фахівців у якому за новою структурою становитиме 10 осіб.

Окрім того, назви всіх директоратів, за винятком Директорату професійної освіти й Директорату науки та інновацій, змінено, що залишає можливість кадрових змін. Змінені також і назви експертних груп у багатьох директоратах.

Окрім того, оновлена структура зберігає введену раніше 8-му посаду заступника міністра.

Наразі невідомо, чи погодить цей новий штатний розпис Міністерство фінансів.

Освіта.ua
27.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Приблизно 99,9% міністерства освіти і науки України можна сміливо розганяти працювати в школи звичайними учителями. Українська освіта від цього не постраждає.
Ехо
Для unforgiven 2: Вся освіта, можливо, і не постраждає. А от конкретні школи постраждають точно!
Коментувати
Правденко
Вимагаємо зібрати підписи на відкликання представника ЄС , який незаконно втручається у внутрішні справи Мон , країни .
Черкаси
Для Правденко: вкажіть адресу і Піп цього представника . Ми його потуримо геть.
Коментувати
Ольга
Шановні колеги ! В зв’язку з тим, що багато вчителів хворіють на легеневі хвороби, просимо підтримати нашу пропозицію і звернутись до МОН з проханням спростити атестацію педпрацівників в 2020-2021 н.р. : на І, ІІ категорію і тарифні розряди атестувати автоматично ; на вищу категорію і звання “старший учитель” атестувати за поданням директора школи на звання “учитель-методист” - атестувати без подання методичної розробки.
111
Дуже жаль. Співчуття пану Шкарлету. Дивно читати звинувачення, що Шкарлет не підвищив зарплати учителям. Як? Зі свого кармана? Але він, принаймні , намагався скоротити ці нікому не потрібні соросятьські контори, які сіють розбрат в Україні і нищать все на своєму шляху. То ж відповідальність не на Шкарлету, а на Зеленському, який зневажив і продав свій народ на розтерзання байденівським демонократам. Так, все йде по байденівському плану. Карантин -мінімум до весни 2020, а краще до осені 2020, а далі вишвирнуть усіх заробітчан з Європи в зруйновану Україну без підприємств,і землі. Станемо полігоном для випробовування, ліків, вакцин, сміттєзвалище для відходів. Все йде по-плану. То пане Тарасе, вчіть англійську, саме час. Раб має знати мову свого господаря! Через 2 роки будете зустрічати своїх друзів з ЄС. Так що -готуйтесь!
111
Для 111: Вибачте, помилився. Карантин призначено до весни 2021-мінімум, а бажано до осені 2021 за планом демонократів
222
Згоден, але ж совсунят- соросят завів не Зеленський, а Порошенко. А Зеленський просто їх здихатись не може. Порошенко давно здав Україну Байдену
Ольга
Все правильно. Порошенко ще й продав заочно багато землі нашої байденюку.
Коментувати
Джавахарлал
По - перше, Шкарлет не може голосувати на Уряді, бо завдяки голові профільного Комітету Бабаку він не міністр, а в/о. По- друге, казна пуста. Зе догралися до колапса. А Шкарлет -.нормальний професіонал, робить, що можливо, а не те що ці запроданці , агенти міжнародні -соросята вимагають!!!
Микола
Для Джавахарлал: Бабак- справжній негідник, нині - це корінь негараздів в освіті. Працює проти міністра, ганьбить і самого Зе
Коментувати
Тарас
Шкарлет івнюк тільки тому вже що не відстояв підвищення зарплат учителям і двічі івнюк що не закриває школи на дистанційку а учителі масово заражаються, стають інвалідами і мруть А чи любить він Сороса чи ні мені плювати. Я знаю одне - друзі США та ЕС живуть як люди , а друзі рашки сидять в івні і ліплять півнів із івна.Не такий страшний сорос як путлер який по росТБ постійно Сороса лає а наші підгавкувачі повторюють
Вчений
Для Тарас: угорщина і пшеки поперли сороса і не бідують. Китайози своєю головою стали наймогутнішою краіною.
Артемій
Соросят скоро будуть судити!!!! Кайтеся, анцихристи!!!
Тарас
Для Вчений: Уже те що все світове зло концентрується в одній особі на Землі говорить про вашу недоумкуватість.Світ набагато складніший, ніж вважають ці де Біли. А те що про Сороса постійно триндить росТБ то він безумовно хороша людина. Ніхто нікого не попер, по перше, а по друге вони стали занадто розумні коли їх вирвали із злиднів ЄС і США. Я памятаю їх бідність, я був там. Тоді Сорос був потрібен?
Коментувати
Nataliya Nataliya
Від перестановки доданків сума не змінюється. От і всі реформи. А ще тут в одній групі кинули крилатий вислів, він точно підходить школі: ті з вас, що залишилися у живих - позаздрять мертвим.
Нікішенко В.А.
Якщо тільки хто критикує іноземне втручання в справи освітні, то зразу соросята від імені нациків починають критикувати за російський вплив. Це нісенітниця! А суть така- Шкарлет хоче розвивати вітчизняну освіту, а Квіти, шарови, стадні , новосади сосуни працюють на Польщу, Словакію, єврочиновників. Повністю прикуплені через гранти. Все роблять на шкоду! Хоча загортають все в яскраві обгортки- нуш, єві, сертифікація....
Середа
Для Нікішенко В.А.: почитайте лекцію посла Канади- там повне підтвердження цієі думки.
Коментувати
Громада - Львів
За втручання чиновника в справи міністерства ( прибалта) потрібно випроводити з Украіни. Такий лист слід направити президенту і прем‘єру Євросоюзу.
111
Для Громада - Львів: Таки поставили соросята Шкарлета на коліна.
Небайдужий
Для Громада - Львів: Тупе і хитре (типу :) ) мокшанське створіння! Думаєш, як маскуєшся за гучним ніком, то не видно твоєї козломордої сутності? Все добре зробив прибалт! А то наш типу міністр шкарпет хотів виконувати забаганки вашої козломордої мокшанії. Ну, і заслужено отримав по рогах. ))) Хай тепер наука іншим буде.
Сапянік
Прибалти - це убогі та злісні упирі, недонімці.
Коментувати
для автора
А що знов не так. Посади соросятам зберегли. Сумно читати дописи про те що ЄС керуж штатами в наших міністерствах. А про професіоналізм отих державних експертів які жодного дня не працювали в закладах освіти, освітяни свої висновки зробили.
для автора
А що знов не так? Посади соросятам зберегли. Сумно читати дописи про те що ЄС керує штатами в наших міністерствах.