Держава буде оплачувати самоізоляцію через COVID-19

Держава буде оплачувати лікарняний працівникам, які залишатимуться на самоізоляції

Держава буде оплачувати самоізоляцію через COVID-19

Держава буде оплачувати лікарняний працівникам, які залишатимуться на самоізоляції.

Про це сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, люди, члени родин яких захворіли на COVID-19, мають залишитись на самоізоляції.

«Ковід може призупинити наша відповідальність у дотриманні протиепідемічних заходів: дистанція, носіння маски, використання антисептиків. Якщо захворів член вашої родини, залишайтесь на самоізоляції. Держава сплачуватиме за лікарняний», — підкреслив очільник Уряду.

Освіта.ua
11.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Закрийте нарешті школи, для чого ці рекомендації, які мають на увазі, що хочете те й робіть! Сьогодні вийшла за продуктами в супермаркет, а стихійна торгівля живе і процвітає, то який це карантин вихідного дня? Щось не те робить наш уряд! Не бачу ніякої користі від іх указів, рекомендацій... Медики ризикують своїм життям рятуючи хворих, вчителі наражають себе на небезпеку спілкуючись одночасто із сотнями школярів, підприємці несуть збитки, а несвідомий люд, що хоче те й робить!
Анна Шугай
Невозможно находиться в одном помещении с тремя больными и не заболеть. Контактных не существует. Есть больные, которых не регистрируют и не обследуют умышленно с целью экономить на том стах и фонде соцстрахования. Их автоматически выписывают через две недели, даже не обследовав . Это узаконили протоколами. Мошенники.
Тетяна
А ви чому не пишете, що тим хто на самоізоляції виплачувати будуть тільки половину тобто 50% від середнього заробітку, ну хіба що ви не медик. Ось тому ніхто й не хоче на ту самоізоляцію йти. Санстанція якось вибірково надсилає листи у кого ковід, встановити коло контактних осіб.
Харків
я був на лікарняному у вересні - ще досі не отримав за нього гроші!!!! /
розумна людина
Дурня, а не думка нормальної людини. Хворі на всю голову . Дітей свїх не вміють виховувати . А як же , вони самі не виховані . Шкода педагогів . які хочуть їх навчити. Покоління злодіїв . Соромно за вас.
Ель Падре
Цим невігласам (учителям) щей лікарняні оплачувати? Та я щодня ідучи по міністерстві освіти чую краєм вуха ці розмови, і кожна друга розмова на тему "низької оплати праці"... Я б взагалі їм зарплати познімав, скоротив би штат працівників в кожному навчальному закладі, і депортував би їх десь до Сибіру, змагатися за їжу і воду, виживати і знищувати один одного. Позор вам, вишкварки освітньої системи!
гість
Для Ель Падре: я розумію, що ти дебільне, ще й плюс осіннє загострення, але все ж таки порекомендую: звернись до профільного лікаря, бо здохнеш від сказу!
Ель Падре
Для гість: Йди жалійся всім на мізерну зарплату, невіглас, поплакати не забудь, і не забудь сказати як тобі важко вижити на неї, звичайно ж, не забудь згадати про дітей...вилупок
Дана
Для Ель Падре: Самозакохане, бездушне хамло, з маніакальними нахилами. Такому Ель Підре не по міністерству, нагостривши вуха, шастати, а у відповідному місці хвору довбешку лікувати!
Коментувати
Юрій
Ага, в размере 50% от голого оклада.