Атестація працівників закладів освіти відтермінована

Атестація працівників закладів освіти та проведення засідань комісій будуть перенесені

Атестація працівників закладів освіти відтермінована

Керівникам органів управління у сфері освіти, а також керівникам закладів освіти доручено відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19».

Також у зв'язку із впровадженням заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу має бути дотримана заборона на проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів та відвідування закладів освіти її здобувачами.

Окрім того, має відбуватись інформування здобувачів освіти та працівників закладів освіти щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

Освіта.ua
17.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
А бухгалтерія каже, що атестація п’ятирічної давнини дійсна тільки до 1 квітня. І з 1 квітня, наприклад, вчителям вищої категорії будуть нараховувати ЗП як спеціалістам
Тетяна
Для Сергей: Вища категорія присвоюється атестаційною комісвєю другого рівня, яка за положенням засідає з 1 по 10 квітня. Тому як мінімум категорія дійсна до 10 квітня. А атестаційна комісія другого рівня після карантину ще має час зібратися до 10 квітня. А, якщо є наказ МОН, то бухгалтерія повинна йому підкорятися, а не правити свої закони. Читайте Положення про атестацію педагогічних працівників і тримайте його на озброєнні.
Сергей
У нас уже 20 років атестаційна комісія другого рівня засідає в двадцятих числах березня і приймає рішення щодо встпу в дію результатів атестації з 1 квітня. А "наказ МОН" нічого не говорить про бухгалтерію і взагалі про нарахування зарплати
Коментувати