МОН: учням та студентам заборонено відвідувати заклади освіти

З 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти

МОН: учням та студентам заборонено відвідувати заклади освіти

Під час карантину в українських закладах освіти, що діятиме з 12 березня до 3 квітня 2020 року, учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти. Про це йдеться у заяві Міністерства освіти і науки, що оприлюднена увечері 11 березня.

У відомстві повідомляють, що з 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.

Карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності і сфери управління.

«Дане рішення Уряду є підставою для керівника закладу освіти видати наказ про запровадження карантину в закладі. Карантин триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
11.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонім
Харківський коледж текстилю та дизайну. Порушення карантину: викладачі через все місто їздять, щоб чергувати у коледжі та гуртожитку. Проводяться заняття з іноземцями. Дистанційного навчання зі студентами немає (кажуть, що потім будемо навчатися по вихідним дням).
Аня
А 4курс львівського коледжу будівництва архітектури та дизайну переведений на практику у Львові. Куди дивиться міністерство освіти. Де відповідальність директора за здоров’я студентів
ми
Для Аня: Карантин забороняє здобувачам освіти відвідувати ЗАКЛАД ОСВІТИ - рекомендаційний лист МОН від 11.03.2020р. Чи дуже хочеться підставити директора. А може диплом хочеться отримати у серпні?
Коментувати
Валентина Шакун
А в кого які ситуації з відвідуванням робочого місця вчителями під час карантину?
Оксана
Для Валентина Шакун: Нас також змушують відвідувати школу, хоча дистанційне навчання з легкістю можна проводити і з свого дому. А як же рекомендації про " організацію роботи дистанційно?" Де можна дізнатись, як правильно?
Коментувати
Валя
А для вчителів, я так розумію, карантин не указ! Або за рахунок літньої відпустки милим вдома, або ходимо на роботу згідно навантаження у неотоплену школу. У кого яка ситуація?
Пром
А спортзали, наприклад "спортлайф" по Києву , ВСІ відкриті. А там більше зони заразились ніж в кінотеатрах!! Як так?
Ілона
Школу закрили, а на гурткі сказали ходити ( не державні - англійська, Танці)... Чернігів
Екатерина
Я теж не розумію навіщо викладачам сидіти на кафедрі студентів нема!!комп старий ніякий дома працювати реально а там ні!!! Ще й в транспорті шататись
Випускник
Для Екатерина: То питання до керівництва, якщо воно таке недолуге.
Коментувати
Випускник
Якби МОН не реагувало, всі кричали б, що не дбають про здоров’я учнів і студентів, а як видали лист, почали кричати, що паніка. Але вся біда в тому, що ніхто толком і не знає, скільки людей заражених в Україні, бо почали чухатися тоді, коли в Італії за минулу добу померли 198 чоловік. А скільки за цей час в Україну заїхало і залетіло коронавірусоносіїв, яких ніхто на кордоні не перевіряв?
Сергій
А як вам таке? У Полтаві у зв’язку із карантином вихователів дошкільних навчальних закладів змушують писати заяви на відпустку за власний рахунок! Що робити?
Оля
ІСЗЗІ КПІ ім.Ігоря Сікорського Київ - всі курсанти на парах ВСІ ???????? Ми не захворіємо )
Іван
Репетитори підзароблять грошей по школах! Для них закон не писаний! Деякі міцно засіли в школах!
Онисим'юк Аліна
Я вчуся у Вижницькій гімназії,у нас карантин з 6 березня по 22,нам продовжать до 3 квітня чи ні?
Неллі
В НФВСУ ввели дистанційне навчання, проте студентів, які ходять на практику в лікарні таки заставляють на неї ходити. Де логіка???
Альона
Добре було б, як би і для працюючих батьків малолітніх дітей на робочих місцях також поширювався наказ про карантин.
Аноним
А в УНУСі пари і практика і п**ую, найс. Хотя деякі групи розпустили по домам, бардак короче
Дэн
Хай йдуть до сраки зі своїм карантином, їм треба грамотно посилити гроші, а нам потім по п’ять пар сидіти і в суботу вчитись. Хоча навчання мало б завершитись саме 3 квітня.
К
Для Дэн: то ваша адміністрація університетська дибільна. В мене дистанційне навчання і норм.
Коментувати
Блейз
Дибільна дискусія тут про виконання заходів щодо карантину згідно наказу міністерства. Ну, як можна ігнорувати деяким навчальним закладам НАКАЗ міністерства країни? В нас, що ХАОС в країні? Чи в нас окремі феодальні навчальні заклади? ЦИм непідкоренням наказам державних органів Україна в черговий раз показує, що державного апарату як такого немає і ніхто державних актів не приймає серьйозно до уваги. А це вже гучний дзвіночок для більш запровадження більш жорстких заходів з боку держави, щодо тих хто не виконує її наказів, аж до притягнення їх до кримінальної відповідальності. Хватить бавитися в демократію (тобто управлінський хаос), пора переходити до тоталітаризму виключно в цьому питанні!!!
Лара Ф.
Для Блейз: Знода на всі 100.
Дэн
Эмм... Нет не стоит.... На местах люди поумнее сидят, чем в Киеве, и они лучше осведомлены о ситуациях на своей территории.
Коментувати
Віктор
ВОЛОДИМЕР ВОЛИНСЬКЕ ВПУ ЗАВТРА НА УЧОБУ може протягнемЯк завжди наш директор на лікарняному по пів року а учні по 4 пари сидять. Може звільнився?
Оксана
Для Віктор: там деректор рішив взяти відповідальність на себе, я так розумію.?
Коментувати
майЯ
- Шо це на освітянському сайті за провокаційне фото студента? - Мабуть для того, щоб усі забули про щойнопризначеного міністра... -ааааа….
Ярослав
Добрий день , а заклади освіти всі до одного будуть закриті , учня 9 класу іти в школу ??? Чекаю відповіді ! А точніше (Новопсковський ЗЗСО ) буде закритий на карантин ?? Чекаю відповіді
Валерія
Для Ярослав: самій цікаво...бо наказу про карантин не має...і діти всі налякані і не розуміють ,що завтра робити
Лара Ф.
Наказ вийшов 11.03 Але не дійшов по всіх містах. Так працює влада.
Коментувати