Боротьба з коронавірусом: заклади освіти закрито

Уряд ухвалив рішення про введення карантину в освітніх закладах строком на три тижні

Боротьба з коронавірусом: заклади освіти закрито

Кабінет Міністрів 11 березня затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Про це йдеться у повідомленні Секретаріату Кабінету Міністрів.

Одним з основних пунктів протиепідеміологічних заходів, що будуть реалізовані на території держави, є введення карантину в освітніх закладах строком на три тижні - до 03 квітня.

Окрім того, Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву.

Як відомо, вранці 11 березня було оголошено рішення столичної влади про вжиття превентивних заходів для упередження можливого розповсюдження захворювання на коронавірус. Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, а також у дитячих садках, мистецьких та спортивних школах.

Освіта.ua
11.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Доброго дня. Скажіть будь ласка, Вчителі під счас карантину повинні знаходитись у школі? І ще одне питання. Як бути вчителям, у яких власні діти не досягли 12 років, які під час карантину не можуть знаходитись самі удома? Дякую
Блейз
Наказ МОН закладам освіти видало. Далі ВСІ навчальні заклади повинні підкорятися НАКАЗУ і діяти без власної самодіяльності щото трактування цього наказу! В іншому випадку слід вводити кримінальну відповідальність за невиконання розпоряджень державних органів. Крім карантину, державі ще б слід ввести комендантську годину в державі, що вночі студенти не шлялися по різних тусовках!
Для Блейз:
У тім то й річ, що наказу МОН немає. Є лише лист з рекомендаціями.
ммм
Для Блейз: заклади освіти підчиняються місцевій владі що стосується їх діяльності такої як оце карантин чи ні. заклади освіти повинні виконувати накази мон щодо методик викладання, у чому місцева рада не профільна. а посадити треба тебе, щоб не гавкало бредятину. 1 хворий на усю країну і той привіз це. у нас не Ухань тут.
Випускник
Для ммм: Дурню, читай поміж рядків: https://24tv.ua/health/grip_v_ukrayini_2020_smert_vid_gripu_skilki_pomerlo_vid_gripu_n1263196. В Україну уже стільки заїхало і залетіло коронавірусоносіїв, що тобі і не снилося, але ніхто не чухався до останнього і не було навіть тестів на виявлення коронавірусу, поки за вчорашню добу в Італії не померло 198 людей від коронавірусу.
Коментувати
ми
Освітяни поясніть будьласка нам дурним що робити з освітнім процесом ОБМЕЖИТИ чи ПРИПИНИТИ. Невже це для високопосадовців одне і теж. І що студенти будуть робити на карантині? Сидіти в барах і вести боротьбу з короновірусом.
Блейз
Для ми: Ти так переживаєш за навчальний процес чи в особистих цілях цікавишься? Ти, якщо працюєш в навчальному закладі, є найманим робітником і як тобі скажуть так і будеш робити! Не твоя справа визначати, які заходи проводити навчальним закладам в цій ситуації і тим більше тебе не повинно цікавити, що будуть робити студенти під час карантину!
Випускник
Для ми: Про дистанційку чула, чи зовсім тупа?
Коментувати
Олена
Мабуть,не всі школи закрили. У нас немає розпорядження про карантин. Мовчать. Чи чогось чекають,чи взагалі не планують. Батьки вже дзвонять с запитаннями є карантин чи нема,а ми не в курсі. Чи не можна оперативно передавати інформацію у регіони!
Hala
Для Олена: Регіони самостійно приймають рішення про карантин. Централізовано карантин встановлюється лише у випадку пандемії. А в Україні навіть епідемії немає. В нас також немає карантину. І навіщо закрився Київ, коли в Україні лише 1 хворий, не зрозуміло.
Олекса
Вам в лікарняних часто писали грип чи ангіна? ОРВІ і все, тому що при реальному діагнозі геморой для лікаря. Я гадаю в Україні вже не один недіагностований хворий на короновірус. Про карантин доступно і зрозуміло у доктора Комаровського,
Hala
Для Олекса: брєд. Грип мені не писали, бо в мене його й не було (я говорю не про дитинство і суджу за симптомами). А ангіну писали, коли була (симптоми також інші). Всі випадки, коли підозрювалм короновірус - не пітвердились. Просто люди люблять роздувати паніку.
Коментувати
Втомлений вчитель
... С начала 2020 года, каникулы 2 недели затем карантин 2 недели теперь снова карантин 3 недели у нас у учителей уже крышу сносит от безделья, две кололы карт стерли до дыр, уже почки отваливается пива... и это не смешно а реально тяжело. Сознательные: географ, информатик, историк, трудовики и физруки, мы протестуем, мы хотим работать!!!
Учень
Для Втомлений вчитель: Ха-ха, трудовик і фізкультурник не вичитають програму))) Вони і так через день з бодуняри
Трудовик
Для Учень. насчет трудовиков.... Кто ремонты делает, сантехнику , электрику, штукатурку малярку? кто печет хлеб? Кто одежду шьет?... Люди ТРУДА = кто их учит? ТРУДОВИКИ большими буквами что бы ты видел!!! А с вашей гуманитаризацией образования катимся в пропасть.
Олекса Позняк
Ти ідіот? Не організував дистанційного навчання?
Коментувати
Алексей
Какой, нафиг,карантин?! Новость, практически полностью, скопирована с поста о Чехии. И чего такая истерика? В 2013 году, по заявлению ВОЗ,в Украине умерло от гриппа, пневмонии и их последствий, более 3600 человек. От "мышиного" гриппа умерло ВО ВСЁМ МИРЕ около 3200 человек. О какой эпидемии речь?!
Яна
Каким образом будет проходить основное ЗНО, ввели изменения, темы не пройдены, наши школы уже 4 недели на карантине и ,что опять. О каком уровне знаний детей может идти речь. Ужас.
МАРУСЯ
Все гораздо проще. Карантинчик объявили, выделили себе, любимым 100 млн., сейчас поделят, а потом и карантин закончится.
мама
А чому у закладах професійної освіти про це не знають? Працюють далі. Чому мовчать?
Алексей
Для мама: потому,что ни кто,ни чего не принимал...ни какого карантина. Новость скопировади с Чехии.
Инна
На сайте Кабмина эта новость размещена. Тоже с Чехии скопирована?
ммм
Для мама: бо ще існує децентралізація. і саме ваша місцева рада і мер повинні вам видати свій такий наказ піти на карантин. он Кернес сказав, що садки і школи не на карантині. і правильно зробив. бо батьками все-рівно прийдеться шукати того, хто сидітеме з дитиною, бо на роботі карантину немає. і ось виходить, що довбаний безмозглий карантин спонукатиме до того, що діти і бабусі, які їх гулять виводитимуть, змінять свою контакнту группу. і гірше, ніж постійна контактна група. бо потім можете не знайти звідки почалося.
Коментувати
Валерій
Дурне, безглузде рішення. Популізм, вартість якого - якість освіти. Зараз батьки будуть змушені терміново відправляти дітей по бабусям - родичам. Діти поїдуть по всій країні. А ось що попривозять наприкінці березня - велике питання. І, нажаль, ніхто не враховує, що за час "карантину" через хворобу, якою діти у світі майже не хворіють, у нас різко зросте дитячий травматизм через ДТП, утоплення, падіння та ін. Діти будуть сприймати ці тижня як канікули, а під час канікул у нас завжди дуже сумна статистика загибелі та травм через необережність та нещасні випадки.
Іаз
Для Валерій: ну ти і ідіот, я бачу!
Коментувати
Nataosvitastb
дуже цікаво коли буде офіційний документ та як вичитувати програму, якщо деякі школи і так вже декілька тижнів були на каратнтині???
Історик
Для Nataosvitastb: жовтень листопад 2008 пам’ятаєте? 12 річний цил криза рік високосний заговор массонів:)))
Коментувати
Ігор
Пишуть, що пробне ЗНО вже переносять https://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/probne-zno-2020-bude-pereneseno.html
антивирус
Нужно деньги на закупку средств индивидуальной защиты взять с зарплат учителей за карантин!
Анти антивірус
Для антивирус: Звісно це вчителі його винайшли і завезли в Україну. Щоб не працюввати. Заговір викрито.
правда
Для антивирус: А ти вважаєш це зарплатою? В сучасних умовах?? Да багато вчителів під час відпустки ідуть в Польщу/Чехію і т.д заробити, щоб потім жити за це.. А скільки молодих звільняється, ти бачило???? Вилізла жаба з болота, і каже що забрати.. В депутатів забери, міністрів, суддів... Так звикли з цього вчителя дерти.. А ти бачив хоч одного вчителя заможного??? то краще закрий рот, і сиди мовчки, жабо!
Будьте добрее
Может антивирус имел ввиду,что во время карантина,зарплату должны выплачивать все равно учителям?!!
Коментувати