На Одещині закрили 4 школи через протипожежну безпеку

На вирішення проблеми порушення норм протипожежної безпеки в школах немає коштів

На Одещині закрили 4 школи через протипожежну безпеку

Навчальний процес у 4 школах Овідіопольського району Одеської області припинено через порушення норм протипожежної безпеки. Про це йдеться у повідомленні Овідіопольської районної державної адміністрації.

Зокрема, в райадміністрації зазначають, що проблема порушення норм протипожежної безпеки в закладах освіти, дошкільних закладах, установах Овідіопольського району залишається невирішеною і самостійно вирішити її не можливо.

«На сьогодні офіційно по 4-м закладам освіти району є рішення суду про закриття, у зв’язку з порушенням норм протипожежної безпеки. Районною державною адміністрацією по вищевказаним закладам освіти виготовлені проектно-кошторисні документи та експертизи. За попередніми підрахунками, на приведення однієї школи до норм протипожежної безпеки необхідно 2-3 млн грн. Таких коштів в бюджеті Овідіопольського району не має. Самостійно вирішити дану проблему не можливо», - повідомляє голова Овідіопольської районної державної адміністрації.

Виходячи з цього, на нараді працівників ДСНС, директорів загальноосвітніх шкіл та представників управління освіти, культури і спорту було вирішено закрити та припинити навчальний процес з 16 грудня 2019 року в Мар’янівській та Калаглійській ЗОШ, Великодолинській НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» та Великодолинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Як відомо, після трагедії в Одесі прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив міністру освіти та науки провести інвентаризацію всіх закладів освіти і навести реальний порядок у сфері протипожежної безпеки.

Освіта.ua
16.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Hope
Як я думаю, мова йде про встановлення протипожежної сигналізації та виведення її на пульт до пожежників. Ціна питання до мільйона гривень (проект, сигналізація, робота по втановленню). Мільйон у кожну школу!!! Це при тому, що навьть креду купують за батьківські кошти. Молодці!!!
serj
Ми також папером від пожежі захищатися будемо. Інструкції, плани, заходи, інформації. А те що проводка 60-х років - то таке...
СV
Перестаньте робити вигляд, що держава щось робить. Треба дивитися фактам в очі. Більше половини шкіл в Україні не відповідають нормам пожежної безпеки. Хіба їх всіх закриють? Потрібна державна програма по переобладнанню шкіл. І це єдиний првильний вихід. Це тільки школи, а ПТНЗ,ВНЗ, ПТУ, гуртожитки. То може їх теж закрийте. Влада повинна спочатку виділити гроші, а після того по всій суворості закону перевіряти.