Osvita.ua Новини Не всі регіони використали освітню субвенцію
Не всі регіони використали освітню субвенцію

За даними Профспілки, лише в 100 бюджетах із 1 288 освітню субвенцію використано у повному обсязі

Не всі регіони використали освітню субвенцію

Лише в 100 бюджетах із 1 288 освітню субвенцію використано у повному обсязі. Про це повідомив голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов під час виступу за пленумі ЦК профспілки.

За його словами, невикористання освітньої субвенції відбувається на тлі наявної заборгованості та несвоєчасної виплати заробітної плати педагогічним працівникам у деяких регіонах та зменшення надбавок за престижність праці.

Також Труханов повідомив, що освітня профспілка і профільне міністерство наголошують на неприпустимості утворення залишків освітньої субвенції та привертають увагу на необхідності використання цих видатків на оплату праці педагогічних працівників у максимальних розмірах.

У Профспілці працівників освіти і науки зазначили, що у Державному бюджеті на наступний рік заплановане збільшення видатків освітньої субвенції на 7,9 млрд грн до 69,6 млрд.

Освіта.ua
06.12.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чернігів
У Чернігів надійшли гроші, але питання про повернення знятих 15% за престижність педагогічної праці не обмірковують повертати. Дають подачку по 700-750 грн премії на кінець року.
марина
у нашій отг планують не виплачувати кошти на оздоровлення ,мотивуючи недостатністю фінансування,хоча ст.57 ч.1 ніхто не правомірний відміняти .Полонська отг.
Даёшь ОТГ-ОПГ!
То есть идёт мощнейший саботаж " снизу" всей государственной политики и никто ни за что не отвечает? Тут уже писали про ОТГ. У нас в ОТГ тоже,голова со своими подчиненными ( родственниками и друзьями, в основном) тупо " пилит" местный бюджет, люди это видят, а СБУ и НАБУ -нет, потому что он от них " откупается". А субвенцию освітню тоже сэкономил,хотя у многих учителей нет субсидий и 70% зарплаты идёт именно на оплату коммунальных. А работники ОТГ по 4 раза в год ездят отдыхать по за границам и премию себе выписываютпо 250%. Слава Україні! Здобули!
Катя
Так а до чого тут Україна? Це ж ваша отг, ви вибрали цього голову! Так беріть його за шкірку і змушуйте працювати на громаду і школу. Чи за вас це Порошенко повинен зробити? Як інфантильні діти- все їм хтось винен. В нашій отг для школи робиться багато- і меблі купують, наочність, кухні ремонтують, дахи на школах і т.д. І люди зубасті- не дають спуску, якщо щось не так. Проблем звичайно вистачає, але ж і робиться немало. Так що все в ваших руках, ніхто за вас ваше життя кращим не зробить.
Даёшь ОТГ-ОПГ
Катя,ОТГ-в Украине,и должна подчиняться её законам. Но в нашей ОТГ,к сожалению,-феодал у власти с большими деньгами, никакого контроля НЕТ! Уже пытались его " приструнить" местные активисты, но у него всё куплено,потому что он ещё и бизнесмен)( всё оформлено на других). А тех,кто возмущается,-выговоры и увольнение с работы. Вот так)
Юрий
Для Катя: У нас в ОТГ голова-тоже " местный феодал".
Коментувати
хорхе
У нашому ВНЗ заборгованість по заробітній платі. І це при тому, що обіцяють весь час підвищення оплати првці....
Недовольный
А когда привлекут к ответственности тех,кто " сэкономил" на учителях,а? В нашей,например, ОТГ голова рассказывает сказки,что денег мало,надо экономить...закрыть 2 садика,школу,хотя до децентрализации и объединения рассказывал, как много денег будет идти на громаду. Хотя сам сейчас " хапает" себе " в карман"всё,что " плохо лежит", особенно участки земли. Когда ж будут таких голов привлекать за ложь и за корыстное использование служебного положения?
Мірошник Ігор
Для Недовольный: Все це відбувається у вашій громаді. Ви ж самі вибрали собі керівників. Тож документуйте протиправні дії посадовців та залучайте правоохоронні органи, якщо вони не реагують ідіть далі. Ми, наприклад, дійшли аж до депутата ВРУ Віктора Чумака, який тільки з 2 заходу вплинув на ситуацію та порушили кримінальне провадження. За вас це ніхто робити не буде. Доки громадяни не зрозуміють що це моя країна і не почнуть самі ВСЕ робити нічого не зміниться.
Коментувати
?!!!
Невикористану субвенцію за минулий 2017 рік дозволили перекинути на матеріально-технічне забезпечення. Тому у цьому році місцеві керівники від освіти вирішили не заморочуватись, звідки брати гроші на ремонти, меблі, техніку, а знову зекономили на вчителях! У наступному році за таких умов ця тенденція не лише збережеться, а й прогресуватиме!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!