Освітяни у Києві вимагали підвищення зарплат

Відбулась всеукраїнська акція протесту профспілок, до якої долучилась освітня профспілка

Освітяни у Києві вимагали підвищення зарплат

У середу 17 жовтня у Києві відбулась всеукраїнська акція протесту профспілок, до проведення якої долучилась Профспілка працівників освіти і науки України.

За інформацією профспілки, освітяни з усіх регіонів країни взяли участь у протестній ході та висунули свої вимоги до влади.

Основними вимогами акції проголошено необхідність підвищення рівня зарплат і пенсій, зупинення зростання цін на споживчі товари і комунальні послуги, врахування у проекті Держбюджету-2019 пропозицій профспілок.

Освіта.ua
17.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батьки
На этой страничке единственный нормальный учитель - это Инна. Хочется пожелать ей здоровья и успехов. Остальные - сплошная злоба и ненависть. Вот откуда керченские стрелки берутся
Марго
Потрібно ще щоб діти на уроці замість контрольних вставали і говорили: "У мене взагалі інші проблеми!"
Олександр
Для Марго: До чого тут це?? Про "інші" проблеми говорять на перерві!
Марго
До того що з дітей вчителі звикли питати, а самі сертифікуватися бояться під виглядом "в освіті є інші проблеми" (так тут багато пишуть). Діти все ж бачать - ось про що я
Коментувати
Лікар
Хто поведе свою дитину до лікаря без сертифіката? А вчити значить можно.
гість
Бояться тієї сертифікації як чорт ладану - точно нічого не знають.
голос
Для гість: Ні, вчителі не бояться ніякої сертифікації, просто уже смішно куди не глянеш кругом ЗНО, сертифікація, нібито немає більше проблем в освіті
Коментувати
Сертификацией по невежеству!
А ещё на сертификацию-глав РДА, глав ОТГ и всех работников ОТГ, судей, прокуроров, депутатов всех уровней, обязательно помощников депутатов, полицию и др. " замечательных людей".И по результатам-тех,кто не справился-выгоняем!
голос
Для Сертификацией по невежеству!: Так, згодна з вами на 10%
остальные 90%
Если только на 10% - получается что не "згодна"
Коментувати
Голос
Задовбали, тільки розмови про ЗНО для вчителів, таке враження, що бюджетники лише вчителі. Давайте нехай всі ідуть на цю сертифікацію починаючи з Гриневич
тата
Для Голос:клас!!!
Коментувати
Inna
Найголовніше - нам всім слід пам’ятати, що головною метою спілкування є дитина. Якщо між батьками і вчителем існує неприязнь, то її потрібно подолати в ім’я дитини. Існує переконання: немає батьків, байдужих до невдач і успіхів своїх дітей. Кожна крихта небайдужості повинна бути помічена учителем і пущена в хід, щоб переконати батьків словом і ділом: я хочу, щоб вашій дитині було добре! А батьки зобов’язані в це повірити!
Witalina
Для Миколай: Шановний, невже Ви думаєте що, ми не здамо тестування ??? Переважна більшість вчителів проходить ЗНО онлайн,просто Т АК, для себе, проходить курси на Прометеусі ,едері і теж проходимо тести. А результати нашої роботи залежать від ставлення до навчання, мотивації учнів,їх розумових здібностей.І великою мірою від СТАВЛЕННЯ БАТЬКІВ до школи і вчителя
Witalina
Для Володимир: Ви вірете в це???? Чи НАДІЄТЕСЯ??? Я не вірю і НЕ НАДІЮСЯ!!!! Хоча по життю Я-ОПТИМІСТ !!!!
Нина
Интересен тот факт, что министр Гриневич объявила о повышении зарплаты на 20% учителям, которые пройдут добровольную сертификацию. Ну, что же не проходим, кишка тонка? Проще вымогательством заниматься?
Inna
Для Нина: У Прикінцевих та перехідних положеннях Закону «Про освіту» вказано, що сертифікація для вчителів очікується з 2019 року. До кінця 2018 року Уряд має внормувати порядок сертифікації.
лала
Для Нина: Ви б хоч поцікавилися коли вводять сертифікацію, а не показували свою необізнаність і тупість тут.
Коментувати
Володимир
Чому люди мають їхати до Києва з областей, тратити час і гроші на мітинги і акції протесту? Тому, що влада не дбає про людей, працівників бюджетних установ, організацій. Україні такий уряд не потрібен, і терміново потрібно його відправити у відставку. Потрібен новий сучасний демократичний уряд і справжній генеральний прокурор, з юридичною освітою, а не інженер електронної техніки.
Володимир
Із 1 січня 2019 року посадовий оклад першого тарифного розряду ЄТС має становити 6 000 грн., далі - збільшення окладів відповідно до тарифного коефіцієнта. Отже, мінімальна зарплата працівників бюджетних установ має складати 6 000 грн. За останні 10 років стався великий штучний розрив між чиновниками і першим тарифним розрядом ЄТС. Мабуть, у кінці січня - на початку березня 2019 року Україну очікують масові виступи населення, яке стало бідним через непродуману політику останніх чотирьох урядів. Уряд, який не дбає про працівників бюджетної сфери приречений на відставку, цілком ймовірно, сьогоднішній уряд у квітні-травні піде у відставку. Новим прем’єр-міністром стане зовсім нова людина, яка покладе край бідності, а новий професійний генеральний прокурор, якого Верховна Рада обере у травні 2019 року, розпочне дійсно працювати у рамках Закону, а не прикривати нинішню владу.
Inna
Батьки, перед тим як критикувати вчителів, згадайте про свої обов’язки! Питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми завжди були важливими й актуальними. У статті 51 Конституції України сказано, що батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Зміст виховання, відповідальність батьків за розвиток дитини у сім’ї визначає стаття 59 Закону України «Про освіту»: 1. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. 2. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. 3. Батьки та особи, які їх замінюють, зобов’язані: постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей; поважати гідність дитини, виховувати працелюбність, почуття доброти, милосердя, шанобливе ставлення до державної та рідної мови, сім’ї, старших за віком; сприяти здобуттю дітьми освіти у навчальних закладах або забезпечувати повноцінну домашню ос...
Лилия
Для Inna: Поэтому у нас правило: один раз в неделю остаться дома и подтянуть все предметы, т. е. порешать из учебника пару страниц алгебры, пару страниц геометрии, разобрать раздел химии, физики, биологии и географии и т. д. пока учителя бастуют, аттестуются, болеют, изучают конституцию и черт знает чем занимаются. Инна, я представляю как нудно у вас на уроке, вам наверно лет 80?
Inna
В вашому розумінні, вчителі не повинні атестуватися, підвищувати кваліфікацію, вивчати конституцію, знати закони України, не можуть хворіти.... Я не знаю, що Ви мали на увазі "черт знает чем занимаются"? І як, на підставі вище перерахованого, ви можете "представляти" про мій вік і кваліфікацію?
111
НЕ В УЧЕБНОЕ ВРЕМЯ! ВСЕ УРОКИ ДОЛЖНЫ БЫТЬ ПРОВЕДЕНЫ! ЧТО НЕ ПОНЯТНО? Инна, идите уже спать...
Коментувати
Вчитель
Нова Українська школа = Стара Українська зарплата. Вчителів дурять , дурять і дурять. Профспілки перші хто зрадив Учителя! При мовчазній згоді профспілки ,Вчитель став посміховиськом в руках можновладців
Інна
Це вічне питання: де починаються і закінчуються обов’язки школи? За що відповідають батьки, а за що - вчителі? Одна школа в Португалії вирішила раз і назавжди прояснити це питання, розвісивши на дошках оголошення, яке з тих пір стало дуже популярним, повідомляє Newsner «Шановні батьки! Ми хочемо нагадати вам, що такі чарівні слова, як «здрастуйте», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», вперше дізнаються вдома. Саме вдома діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів. Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну. Удома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі. А в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, фізики, хімії, фізкультури тощо. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо»
Батьки
Звільнити всіх на хер і роздати гроші, які покладені на освіту кожній дитині!
Арго
Для Батьки: є така форма навчання як екстернат. Заберіть нахер своїх чад і вчіть їх самі. Хоч так в школі залишаться нормальні діди з адекватними батьками
Батьки
Так, згоден, ДІДИ у вас і залишаться! Адекватний ви наш
Коментувати
Олена
Кому важко працювати вчителем - нехай йде і не мучить ні себе ні дітей.
Миколай
Рівень підготовки значної частини вчителів викликає думку що й мінімальна зарплата для них завелика. На жаль наша держава чомусь думає тільки за вчителів та силовиків- всі інші категорії населення мабудь переведуть на підніжний корм. Вчителі теж повинні в обов"язковому порядку проходити тестування і розмір їхньої зарплати має бути прямо залежати від їх результатів.Тут взагалі в чиїсь хворій голові виникла думка ввести тестування в 4 класі! Спочатку самі протестуйтесь і сходіть до психіатра!
Ірина
Для Миколай: В дечому згоден з Вами, але дивіться в корінь проблеми! Як би виші не набирали кого попало,то і рівень вчителів був би відповідний! Але це не означає,що вони мають працювати за їду.
Коментувати
Районо
Дорогие учителя, я смотрю многие не знают , что ваша недельная нагрузка - 36 часов, 18 - это так называемые горловые. Поэтому не нужно считать, что беседа с родителями, к примеру, проходит за счет вашего свободного времени. См cтатью по ссылке на этом же сайте http://ru.osvita.ua/school/method/43112/
Віка
Для Районо: Только некоторые виды работы оплачиваются дополнительно в виде надбавок к заработной плате, так за классное руководство надбавка составляет 20–25 %, за проверку тетрадей – 10–20 % (обычно в зависимости от специальности учителя), за заведование мастерскими – 15–20 %, за заведывание кабинетами – 10–15 %.
Арго
Для Районо: зачем нам ваша статья? Законы про 36часовую нагрузку учителя? Оплата труда за что начисляется? Огласите.
Inna
Для Районо: ... для педагогічних працівників законодавством не визначена конкретна тривалість робочого часу на тиждень. Основу їх робочого часу становить ПЕДАГОГІЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ. Згідно зі ст. 25 Закону N 651 педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня. Педагогічне навантаження є нормованою частиною робочого часу педагогічного працівника, виконання якої регулюється РОЗКЛАДОМ УРОКІВ.
Коментувати
Родитель
Вот почему у наших в среду не было физики и географии - вони страйкують! Ув. министр Гриневич, а давайте чтобы страйки, аттестации и прочая хр была в июне, он полноценно оплачивается нашим дорогим учителям! Половины уроков вечно нету!
ІІІ
Для Родитель: Право на страйк записано в конституції! Хоча звідки тобі туповатому це знати? )))
Родитель
У ДЕТЕЙ ЕСТЬ ПРАВО НА ОБРАЗОВАНИЕ, УБЛЮДОК!
Семен
Ты, родитель, обеспечь своим высранкам счастливое детство, репетиторов, правильное питание, и не лезь, куда твоя тупая морда не влазит!
Коментувати