Газ в країні є. Діти і студенти навчатимуться з понеділка

Відновлення роботи дитсадків, шкіл та вишів, пов'язане з вирішенням проблеми постачання газу

Газ в країні є. Діти і студенти навчатимуться з понеділка

У Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про відновлення роботи закладів освіти на всій території України у понеділок, 5 березня.

Відповідний лист підписаний міністром освіти Лілією Гриневич у суботу, 03 березня.

У відомстві повідомляють, що відновлення роботи дитячих садків, шкіл, закладів професійної та вищої освіти, пов'язане з вирішенням проблеми постачання газу в країні.

У МОН повідомляють, що з 5 березня також буде відновлено газопостачання навчальних закладів.

За інформацією відомства, виняток можуть становити заклади освіти, що не працюють з причин, не пов’язаних з газопостачанням, наприклад, такою причиною може бути карантин або інші особливі обставини.

«Безпосереднє рішення про відновлення навчання приймають заклади вищої освіти самостійно у межах своєї автономії та місцеві органи самоврядування, у сфері управління яких знаходяться усі інші заклади освіти», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, раніше Міністерство освіти і науки, через кризову ситуацію постачання газу в Україну, рекомендувало всім закладам освіти призупинити роботу з 2 до 7 березня.

Освіта.ua
03.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Харків і область - до 12 березня вдома! За свій рахунок не гонять , канікули не зміщують і не скорочують- оплата як і у навчальні дні! Можна брати відгули за перероблений час!
Олег Кацимон
Для Сергей Лимонов: Боже, як я вам заздрю
123
Харків. Як це не гонять за свій рахунок? Випхали на 1 день
2345
Гонят аж бегом. Ко всему прочему за классное руководство в феврале не заплатили вообще. Постоянно слушаем, что денег не хватает.
Коментувати
Олександр
Газ в Україні є, а де знаходиться розум у влади ...?
крик душі
Хто вчив наших міністрів? Шановні вам не соромно.
мама
Відвезли дитину в суботу до бабусі (300 км), а зараз хай Гриневич її ї де і забирає на цих 3 дні. Як можна так керувати?
Марта
Вот если бы победа в Стокгольме сказалась на тарифах для украинцев! Но пока все эти победы увеличивают только зарплаты чиновников. У Коболева зарплата 1.5 млн грн в месяц плюс столько же премия за победу в суде, а вы, лохи, прикручивайте.
Марта
Для Марта: Заработная плата руководителя НАК "Нафтогаз Украины" Андрея Коболева за 2016 год составила 19 млн 323 тысячи 44 гривны. Сумма указана без учета военного сбора и налога на доходы физических лиц. По сравнению с 2015 зарплата Коболева выросла в 17,5 раза (на 18 млн 218 тыс 54 грн), сообщает "Интерфакс"
Коментувати
Witalina
Погоджуюсь з мером Дніпра " Основная проблема нашей страны?...в том, что нами командуют идиоты. Причём идиоты, которые страшно далеки от народа."ОЦІ прохвесіонали",які не здатні оцінити ситуацію,,передбачити,прийняти адекватне рішення,прорахувати наслідки.І "вони" ще розкривають рот,дозволяють собі оцінювати ,поливати брудом ВЧИТЕЛЯ ??!!! Це ж потрібно було ДОДУМАТИСЯ , щоб економити газ на закладах освіти ! А місцева влада рада старатися: призупинила навчання навіть у школах,що опалюються альтернативним паливом !!!! Геть "мозги потіряли"!!!!!
Местный
В очередной раз напомню, что это всё закономерно. Именно так с рабами и надо поступать. Теперь в глазах родителей и учащихся именно учителя будут дураками, но пед.работникам это не в первый раз, ибо рабы будут терпеть выходки хозяина. P.S. давай, админ, затри мой очередной коммент - ты же честно отрабатываешь свои 30 серебряников, чтобы подавлять голоса протестов.
Ученик
Ору с нашей страны))) Ох уж эта неопределенность))
Родитель
Бедные наши дети, какое будущее ждёт их в этой стране? И ведь просвета никакого, потому как на смену одним дебилам придут такие же, исполняющие волю свыше...
АНТОН
Мэр Днепра Филатов: "Знаете, в чем основная проблема нашей страны? Нет, нет, не в соседе, коррупции и «тяжком наследии прошлого», а в том, что нами командуют идиоты. Причём идиоты, которые страшно далеки от народа. НИКТО, ни одна душа в министерствах, не подумала о том, что родители переколотили бабушек и дедушек, взяли отгулы, кто-то уехал, кто-то приехал, все поменяли планы, а по итогу «плыли, плыли, а у берега уср@лись"
--------------
Для АНТОН: А зачем? Они знают реакцию ДУМАЮЩЕГО )))))))))))))))))))))))населения на свои действия.
Коментувати
читач
Забий бабу - відбий бабу... Студенти пороз"їжджалися в суботу, а в неділю знову бігом на навчання! Ну а в середу знову можуть собі поїхати на вихідні додому. Це що була така угода з Мінтранспорту, щоб студенти виконали план?
дідусь
Ура, газ є, так що вчимось! А запальничка є? А клепка в голові?
Наталія
Ще раз-КНУ Шевченка вуз шарага!халяву гонять вже 2.5 місяці (вони це називають дистанційним навчанням).діти не поступайте туди. В нас у Тернополі 4 вузи працюючи штатно і ніякі 2.5 місяці не припиняли навчання. Не можу простити собі,що не вплинула на дочку 2р.тому (під час вступу).
перше враження
Раніше ніхто би і не подумав припиняти навчання. Є санітарні правила. В кого температура нижча від допустимої, ті б сиділи вдома, а в кого норма - ті працюють. Скоро в міністерстві будуть вирішувати, хто має стирати з дошки крейду і коли давати дзвінок на перерву.
ООО
Люди добрі, не спішіть! У наших чиновників ще за цю добу ситуація може змінитися двічи,чи й тричі! Живіть власним розумом! Ну що поробиш, що законотворчість у нашій країні дісталася людям недалеким(щоб не сказати на них по-іншому)! Це випадкові люди, бо думаючі такого б не городили!!!
--------------
Каким же молодцом оказался Эдуард Успенский, показав ДЕТЯМ тупость взрослых. Теперь эти дети выросли и тупостью сами страдают. НУ куда от этого деться? Мало того, что самим мозгов не хватает, так ещё и следущее поколение таким рОстят. Ну шо же ш - видели что было, посмотрит - что дальше будет. А студентам, купившим новые билеты - у вас на всю страну объяснительная. Не ведитесь. Живите дальше так, как решили ДО бардака - используйте купленные новые билеты и никого не слушайте. Если что - в суд попробуйте.
морока і годі
От біда !Морока одна з цими дітьми міністрам! Все було б добре ,якби не діти . Та ще і такі законослухняні ,не то що депутати, які не виконують накази і закони ніколи .
Злой
Бля... Сдали билет на 7-е , купили на 3-е и сын приехал домой (700 км)... Теперь что, сегодня возвращаться? А на 7-е уже билетов нет. Да идите вы на ..уй со своим газом и гриневичами!
Наталія
Хто цікаво має компенсувати ці роз’їздони? КНУ халяву гнали з1.01.дитина приїхала 27.02 перенесли навчання на 5.03 (потім мали бути 4 вихідних)думала там бути,а вони ще на 12.03.купа грошей на білети їзда поїздо(підсумок халява 2.5м) ітд. Не поступайте в цей вуз шарагу-КНУ ім.Шевченка
Коментувати
Небайдужа
Хіба можна так зі студентами? Зовсім не рахуєтесь з ними!!!! Стипендії не даєте - врізали! За що ж їм жити та їздити туди- сюди? Й не дивно , що мріють , коли вивчаться - швидше за кордон!!!! Хто ж тут залишиться, панове міністри???????
Игорь
Конченные одним словом. Ну какой еще д....б выпустит отмену приказа, только у нас такое возможно. Це перемога б...ть.