Osvita.ua Новини Заклади освіти призупинять роботу до 12 березня
Заклади освіти призупинять роботу до 12 березня

Відповідне рішення ухвалено, враховуючи рішення Кризового комітету при Міненергетики

Заклади освіти призупинять роботу до 12 березня

Міністерство освіти і науки рекомендувало всім закладам вищої освіти та всім іншим закладам освіти, що знаходяться в сфері управління місцевих органів самоврядування, призупинити роботу з 2 до 7 березня включно.

Відповідне рішення Міносвіти ухвалено, враховуючи рішення Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості від 1 березня 2018 року, та з метою усунення кризової ситуації та її негативних наслідків, яке містить норму про необхідність призупинення навчання з 2 березня до 6 березня.

Разом з тим в освітньому відомстві рекомендують всім закладам освіти призупинити роботу з 2 до 7 березня включно.

«Видовження періоду, протягом якого рекомендовано призупинити навчання на один день, також пов’язано з тим, що у випадку виходу учнів та студентів сьомого числа на навчання, вони змушені будуть перебувати в недостатньо прогрітих приміщеннях. Однак протягом святкових та вихідних днів буде достатньо часу, щоб забезпечити належні умови для навчання», - наголошують у Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, відповідно до календаря вихідних, затвердженого Кабміном, українців очікують чотири дня відпочинку – з четверга, 8 березня до 11 березня включно.

Освіта.ua
02.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
admin1
Вас ікс поймеш. Призупинили навчання - погано. Відновили - ще гірше. Вчителі, короч:)
Vera
Для admin1: Та не призупинили, а перенесли канікули! Тепер в мороз канікули, а на канікулах будемо вчитись. На місцях хто що хоче, то і робить....
Коментувати
Олеся
Вже інше розпорядження є на сайті МОН. З понеділка знову уроки..
вчитель
Ото нашуміли... Не встигли закрити, як вже вийшла нова цідулка: з 5.03.18 відновити навчання в усіх закладах освіти. Якщо це не стосується карантину через хвороби, звичайно. А на карантин у нас закривають по-різному. Хто як хоче і як кому треба (я про керівників). Отаке-то...
мама студента і школярки
Що за шум і з якого приводу? У Львові школи не закрили. А виші і ПТУ як які. Це нормально? Мій син в ЛНУ ім. Франка не йде, бо економлять. Натомість дочка у школі вчитиметься, бо не економлять. Де ж ЄДНІСТЬ? Це лиш у Львові хто як хоче, а в інших містах?
Вчитель
Хто пиде на карантин ,у того відберуть канікули весняні. Думайте чи треба воно вам? Згадайте мої слова коли почнуться весняні канікули!!!!!!!!
Світлана
Для Вчитель: Згадаємо написану дурницю вище.У 2009 р.під час свинячого грипу не вчилися майже місяць і ніхто канікули не відміняв,а у 2014-15 н.р. до осінніх,зимових і весняних канікул додовали по тижню,а навчальний рік завершили вчасно,а тут за 4 дні несінитниці пишите!!!
Коментувати
Володимир
ОЦЕ І ВСЯ КОНВЕНЦІЯ З ПРАВ ДИТИНИ В УКРАЇНІ. РИБКА З ГОЛОВИ ГНИЄ...
Оксана
Скажіть будь ласка,чому у КНЛУ діти мають ходити та мерзнути університеті. Там холодно,сидять в куртках,і ще присують студентів? Зробіть щось????
Світлана
Для Оксана: У класах школи не один рік по+12-14’С взимку і навчальний процес триває.А тьоті та дяді в КНЛУ замерзнуть.Постійно з пивом під корпусом на І.Федорова стоять
Коментувати
Nina
У нас також наголосили, що це перенесення канікул. Але хіба ж це відпочинок для дітей в таку погоду?
Ніна
Для Nina: Ті,що Вам наголосили,не вміють читати розпорядження МОН."Призупинити",а канікули будуть в повному обсязі.Вчителі переходять на дистанційне навчання
Коментувати
Люба
Заклади освіти призупинять роботу... Тільки не у Львові. Бо у Львові відмовляються економити газ. Дві пані - З. Довганик та Л. Мандзій не читали Лист МОН від 02.03.2018. Треба з розумінням поставитись до ситуації. Якщо скрута з опаленням, то школи, ПТУ, внз, окрім дошк. навч. закладів, могли б призупинити навчання до 7 березня, а фактично до 12 бер. Отоді б зекономили-таки. А то кожен вирішує по-своєму, то й порядку нема.
Гриша
Для Люба: а де ви бачили порядок? Міністерство видає накази, наприклад про підвищення, а хто виконує, хто - ні. Одним словом "бардак."
Володимир
БАЛ ПРАВЛЯТЬ ЕКОНОМІСТИ. ГАЗ КРАДУТЬ ЕКОНОМІСТИ. НА НЕПРИБУТКОВИХ ДІТЯХ ТАКОЖ ЗАРОБЛЯЮТЬ ЕКОНОМІСТИ. СУМНО......
Коментувати
Патриот
Дожились, 21 век на улице, а министерство закрывает школы из-за холода. В Советском союзе морозы были по-больше и все учились, проблем не было. Пусть чиновники из своих карманов заплатят за тепло.
Педагог
А можно все таки уточнить? Имеют ли они право вот так переносить каникулы. Ведь подают они это именно как перенесение каникул. Уже не в одном городе сказали что это перенесенные весенние каникулы.
serj
Для Педагог: А в нас кого хочуть, того й мають
Коментувати
Анна
МОН рекомендувало, а Департамент освіти Львівської міської ради не дотримується рекомендації. Якби у всіх закладах вищої, професійної та загальношкільної освіти України припинити навчання на пропонований Міністерством термін, можна було б непогано зекономити. УСІМ. РАЗОМ. Так ні. Кожен своє рішення приймає. На жаль. Так і живемо
мороз
Для Анна: вже давно пора зрозуміти що садовий і ко грають на строні х@йла
Коментувати
Світлана
В школі холодно , дітей по класах мало . Вичитку предмета проводжу і , мабуть, прийдеться повертатися до тем , бо інакше не вийде . Те,що рекомендує міністерство не беруть до уваги
Надія
Як вирішити питання з вичиткою в закладах ПО?
Олександра
Для Надія: "Кількість фактично проведених вчителями уроків може бути меншою від попередньо запланованої. У такому випадку навчальний заклад та вчителі обов’язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмета в повному обсязі за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання.Менша кількість проведених вчителем уроків через об’єктивні обставини не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати"
Олександр
Олексанадра, в закладах професійної освіти це не можливо! Ви написали про школи, а не про заклади професійної освіти.
Коментувати
Надія
Як вирішити питання з висипкою в закладах ПО
Олександр
Для Надія: Відпрацьовувати. Іншого варіанту не має.
Коментувати
Вопросик
То есть учителям будут платить не полностью? А можно ли взять отпуск на 3 дня?
Старожил
Прикрутити б яйця гаранту шоколадному,та чиновникам, які допустили щоб діти мерзли.Їхні чада точно в теплі і у них все в шоколаді............................................................
anna
Для Старожил: в місті мер головує, і він (мер) морозить дітей то йому і крутіть яйця
Сторонній
Ти не Старожил, ти страроПідар. От і все, вибачай, що різко, але з дебілами по-іншому не можна.
Коментувати
Оля
У Львові школи працюватимуть, тільки опалювання прикрутять - хай діти померзнуть. Бо ж толерантно-рекомендують!!
мороз
Для Оля: то садовому-гниді москальскій яйка б прикрутити і в холодному класі зачинити
Коментувати
Максим
В НАУ болт клали на рекомендации министерства..
Просто завуч
У нас ще краще. Вчителі на роботу, дітям - перенесли весняні канікули
Олександра
Для Просто завуч: Цього не можна робити(перенос канікул),бо "Передбачено, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою за 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин чи температурний режим)".
Олександра
Для Просто завуч: "Відпрацювання по суботах не дозволяється навіть з метою надолуження навчального матеріалу чи продовження канікул та скорочення опалювального сезону".
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!