МОН розпочинає тестувати майбутніх експертів з реформ

Відомством оприлюднений список учасників конкурсу на посади фахівців з питань реформ

МОН розпочинає тестувати майбутніх експертів з реформ

Міністерством освіти оприлюднений список учасників конкурсу на посади фахівців з питань освітніх реформ. За інформацією відомства, 13 грудня було завершено опрацювання заяв, поданих для участі в конкурсі.

Загалом у конкурсі братимуть участь 317 кандидатів.

Перший етап конкурсу, який включатиме тестування кандидатів на аналітичні здібності та вербальне (або числове) мислення відбудеться у Київському національному торговельно-економічному університеті вже 14 грудня.

Учасників повідомлено про місце та час початку конкурсного відбору.

Як відомо, 22 листопада Міністерство освіти оголосило конкурс на заняття вакантних посад фахівців з питань освітньої реформи. Загалом планується відібрати експертів на 51 вакантну посаду.

Передбачається, що заробітна плата експертів становитиме близько 35 тисяч грн.

Освіта.ua
13.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
и у меня не открывается
а ещё было бы крайне любопытненько узнать вопросы теста и правильные ответы на них. Почему? Да по вопросам и ответам есть вариант проследить мышление составляющих эти тесты, и, соответственно, мышление сотрудников мон и организаторов движения пока в пустоту(( Или я чего-то не вижу?
DOCENT
Для и у меня не открывается: "3.Проведення тестування аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією, а також визначення його результатів. Тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією включає такі види: тестування на абстрактне мислення — проводиться з метою оцінки здібностей щодо логічного та абстрактного мислення, встановлення причинно-наслідкового зв’язку (приклад);тестування на числове мислення — проводиться з метою оцінки здібностей щодо здатності розуміти та працювати з числовою інформацією (приклад);тестування на вербальне мислення — проводиться з метою оцінки здібностей щодо здатності розуміти та працювати з текстовою інформацією (приклад)." https://career.gov.ua/site/view-article?id=12
СПАСИБО
Для DOCENT: Вам большое.
Коментувати
Alex
Список учасників не відкривається. Мабуть за новими правилами "не розголошувати".
DOCENT
Для Alex: сайт МОН, на чому цей список, не працює з п’ятниці
Коментувати
Небайдужий
Пару тижнів назад, коли був конкурс нових директоратів МОН, державний секретар МОН Павло Полянський вже наголошував, що кадрові конкурси МОН проводить чесно. Тому за результатами конкурсу майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч грн, отримали чиновники МОН. Як завжди, тримають нас за дурнів.
Alla
Для Небайдужий: естественно всех держат за лохов.
Коментувати