МОН заявляє, що кадрові конкурси проводить чесно

У відомства немає пріоритетів для своїх працівників, які беруть участь у кадрових конкурсах

МОН заявляє, що кадрові конкурси проводить чесно

Державний секретар МОН Павло Полянський наголошує, що метою конкурсу з відбору фахівців з питань освітньої реформи, який оголошений Міністерством освіти, є пошук мотивованих і якісних людей, які не є представниками системи.

Про це чиновник сказав під час прес-конференції, що була присвячена другому етапу конкурсного відбору з кадрового формування нових директоратів МОН.

«Ми успішно провели конкурс шести генеральних директорів. До Міністерства освіти і науки немає жодного судового позову на дії конкурсної комісії. Немає жодної скарги. Ті люди, які не пройшли, в них можливо якийсь осад залишився», - зазначив Полянський.

Він також запевнив, що у Міністерства освіти немає пріоритету для працівників відомства, які беруть і брали участь у конкурсі.

«До прикладу, на посаду генерального директора директорату професійної освіти з поміж інших учасників балотувався і чинний директор департаменту Міністерства освіти і ще декілька працівників. У результаті комісія прийняла рішення не визначати переможців. Також на інші позиції балотувались представники Міністерства освіти», - сказав державний секретар відомства.

Чиновник навів ще один приклад конкурсу на посаду очільника директорату інклюзивної та позашкільної освіти, де у фіналі керівник громадської організації здобула перемогу у представника міністерства.

Результати конкурсів на вакантні посади очільників п'яти інших директоратів МОН Павло Полянський, який є головою конкурсної комісії, коментувати не став.

Як відомо, наприкінці жовтня Міністерство освіти і науки оголосило підсумки конкурсу генеральних директорів семи директоратів, які реалізовуватимуть реформи в сфері освіти і науки. Конкурсна комісія МОН визначила переможців відбору у шести директоратах. Директорат професійної освіти не отримав керівника. На цю посаду буде оголошено новий конкурс.

За результатами конкурсу майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч грн, отримали чиновники Міністерства освіти і науки.

Зокрема, директорат стратегічного планування та європейської інтеграції очолила начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН Ганна Новосад.

Директорат дошкільної та шкільної освіти МОН очолив заступник директора департаменту кадрового забезпечення відомства Андрій Осмоловський.

Директорат вищої освіти і освіти дорослих дістався директору департаменту вищої освіти відомства Олег Шаров.

Директоратом науки управлятиме директор департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.

Директорат інновацій та трансферу технологій очолить заступник директора Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН Дар'я Чайка.

Єдиним представником громадського сектора, яка очолить дирекорат МОН з інклюзивної та позашкільної освіти, обрана голова правління громадської організації інвалідів «Родина» Лариса Самсонова.

Директорат професійної освіти не отримав керівника. На цю посаду буде оголошено новий конкурс.

 інформація про конкурс

Освіта.ua
22.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євген
Основне в цьому тексті: "За результатами конкурсу майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч грн, отримали чиновники Міністерства освіти і науки."
Ющ невмирущ
ХХХХХХХХХХХХХХХХХа! Все в умовах розписано під конкретних осіб - коханок, дружин, дочок....
дмитро
Корупціонер захищає корупціонера, що повністю провалив та сфальсифікував вступну кампанію (Шарова), й інших блатних корупціонерів. У нормальній країні всі вони би вже давно сиділи у в’язниці, в Лук’янівському СІЗО, там би й розповідали про прозорий конкурс. Просто мало їм вже накраденого, знадобилася ще й нова схема (так звані директорати). жах!
unforgiven
Кукушка хвалит Петуха, за то, что хвалит он Кукушку... Більше додати ні́чого...
serj
Синє то зелене, а не червоне, як говорять. Ніхто ж не заперечує?
ПТНЗ
Керівника директорату професійної освіти не обрали - отже, теперішній керівник департаменту не склав іспит навіть на мінімум. Прекрасний зараз керівник!
Геометрія
"Пошук мотивованих і якісних фахівців людей", і чим минулі працівники МОН, продемонстрували свою якість. Можливо, все якіснішим ходом вступних кампаній, чи вчаснішим друком підручників, чи можливо найнайнайоновленішими шкільними програмами?. Не потрібно брати працівників, які мали хоч якесь відношення до даних та інших провалів в керівництві системою освіти!!!
Віталій Карпа
Для Геометрія: Все вірно. Але де взяти інших? Якщо в положенні про конкурс не написали про заборону участі всіх колишніх чиновників, результат очевидний буде...
Геометрія
Для Віталій Карпа: В країні повно передовиз шкіл, оголосити вчителям чи вихователям про конкурс. Або кожного року проврдиться конкурс Вчитель року, запропонуйте їм вакансію директорату, а не премію одноразову, що становить 30% окладу вакансії. То дійсно буде мотивація у втителів показати свою роботу, постійно вдосконалюватись. І тоді справді буде виправдана їх (директорантів) висока заробітня плата.
Коментувати