МОН оголосило про конкурс на посади експертів з реформ

Передбачається, що до реалізації освітньої реформи буде залучений 51 експерт

МОН оголосило про конкурс на посади експертів з реформ

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на заняття вакантних посад фахівців з питань освітньої реформи. Про це під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

Вона нагадала, що відомство бере участь у проекті, пов'язаному з реформуванням міністерств.

«Ми вже провели перший тур цього конкурсу на обрання генеральних директорів директоратів, але це була значно менша кількість посад. Зараз ми оголошуємо конкурс на 51 вакантну посаду», - сказала Гриневич.

За її словами, нещодавно ухвалений закон «Про освіту» запускає широкомасштабну реформу освіти в країні, від професійної освіти до освіти дорослих.

«Для того, щоб цей закон був впроваджений в життя нам потрібно розробити вісім спеціальних законів і ухвалити майже 100 актів Кабінету Міністрів. Це дуже нова, велика нормативно-правова база, яка має бути створена і напрацьована в Міністерстві освіти і науки. Саме тому нам потрібні кращі з кращих, ті хто готові працювати над проектами законів і нормативно-правових актів, готові шукати нові рішення на шляху до реформи освіти, ті хто готовий займатись прогнозуванням і оцінюванням результатів змін у державній політиці, готові до стресостійкості, вміння комунікувати з людьми. Всіх їх ми запрошуємо до участі у конкурсі», -зазначила Гриневич.

Вона повідомила, що обрані експерти зможуть працювати у семи створених директоратах МОН: директораті стратегічного планування та європейської інтеграції, директораті дошкільної та шкільної освіти, директораті вищої освіти і освіти дорослих, директораті науки, директораті інновацій та трансферу технологій, директораті з інклюзивної та позашкільної освіти і директораті професійної освіти.

Передбачається, що заробітна плата експертів становитиме близько 35 тисяч грн.

Більше про конкурс

Освіта.ua
22.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
3 года? Вы в своём уме?
За три года соплёнок увидит ЧТО необходимо, КАК это делать, ЧТО изменить а ЧТо оставить? Да за ТРИ года соплёнок, если он что-то знает "ДО ТОГО", сумеет ВСЕГО ЛИШЬ на практике использовать ЗНАНИЯ. А если НЕ знает? Глупости министерских позавиет сам тот, кому эта страна до лампочки и ему необходимо её распилить на части.
--------------------
позавиДУет
Коментувати
Геометрія
Серйозно?! Вимоги для вакансії експерта експертної групи з питань організації освітнього процесу директорату дошкільної та шкільної освіти - досвід роботи - не потребує. Та найперша вимога для всіх експертів мінімум 3 роки роботи на відповідній педагогічній посаді (чи в школі чи в садочку)!!!!
DOCENT
Для Геометрія: мажться на увазі стажу держслужби, або перебування на керівних посадах в організаціях не потрібно. Більше того, для допуску до конкурсу на посади держслужби категорії В, достатньо рівень молодшого бакалавра. Але перемогти має той, хто матиме нафкращі показники за всіма параметрами.
Коментувати
немо
Боже правий! Гроші - на вітер! Ще одна нікчемна чиновницька братія з кумів і сватів! Бюджет от-от лусне - тоді шукатимуть привід, як із учителя здерти, а оцим крохоборам додати.
DOCENT
Для немо: це створюється за кошти Європи. Якщо запрацює, і реформи підуть, то економіка сама буде джерелом фінансування
Коментувати
Біль школи
Їх би всіх на вчительську зарплату та навантажити всякою-всячиною: конкурси профмайстерності, всі платні звірячі конкурси (кенгуру, бобер, кришталева сова, левеня і т.д.) та ще не звірячі, виховні заходи, присвячені всьому на світі, семінари; а ще - пожежна безпека, цивільний захист, олімпіади, перевірки теж з всякої всячини. В якій країні ще таке є ? Їх би - на вчительську зарплату!!!!!
unforgiven
Для Біль школи: соррі, мінус випадково поставив. ПІДТРИМУЮ!!!
Коментувати
unforgiven
За що їм будуть платити 35 тис. грн. щомісяця? У вчителя посадових обов’язків у 10 разів більше, плюс відповідальність і стрес, а зарплата в 10 разів менша. Нехай перший рік, в знак солідарності, попрацюють на голу ставку вчителя. Далі (за результатами роботи) можна поступово підвищувати (або знижувати) зарплату. На зекономлені кошти можна забезпечити тисячі навчальних закладів безкоштовними підручниками (бо закон ГАРАНТУЄ, а учні КУПУЮТЬ, тому що кабмін не оголосив конкурс!!!) та іншими сучасними навчально-методичними та матеріально-технічними засобами, яких сьогодні катастрофічно не вистачає.