Англійська має бути другою робочою мовою, - Порошенко

Президент Порошенко вважає, що другою робочою мовою в Україні має стати англійська

Англійська має бути другою робочою мовою, - Порошенко

Президент Порошенко вважає, що другою робочою мовою в Україні має стати англійська. Про це він сказав під час свого виступу на урочистостях з нагоди 400-річчя Києво-Могилянської академії.

Президент відзначив, що Могилянка першою впровадила дві робочі мови – українську і англійську.

"Було б дуже добре, якби і в Україні, а не тільки в Могилянці, у нас, крім української, з’явилась ще своя робоча мова, і цією мовою по праву має бути англійська", – сказав Порошенко.


16.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yma
Знание языка международного общения для чиновника обязательно, прав. Русский язык не хотим, а английский нужно учить. Сколько первоисточников, документов, технического характера - также, необходимо переводить. Дипломатам для спилкування. Мудро и дальновидно.
Геннадий
Для Yma: аж до гланд. Ночные горшки выносить в америке - вот зачем нужен английский.
Коментувати
Геннадий
ПЭТЯ уже Украину возомнил 51-ым штатом Америки?
Микола
А чому не китайська? Чому англійській мові така шана? Більшість у світі говорить китайською.
Голосzнарода
От Ви всі, вчителі, тут зібрались і що робите : волаєте про те, що виховувати дітей не хочете, не хочете, щоб ті вчили іноземну мову чи займалися спортом і були здорові, протестуєте проти обективного незалежного справедливого оцінювання знань школярів, вороже ставитеся до інформатизації освіти, без підручника не можете взагалі викладати свої предмети, протестуєте проти молодих фахівців в школі, - Ви що хочете забрати систему освіти із собою на той світ? Якщо Ви нездатні, через низький рівень інтелектуального розвитку і лінощі, вивчити інозену мову, то хоча б не позбавляйте права юних українців розвиватися і будувати своє майбутнє.
Profit
Для Голосzнарода: "Інозену" мову, мабуть, і Вам, малошановне, вивчити не під силу:)
Голосzнарода
Для Profit: Навчаючись дитиною в школі вчителі мене не те, що не поважали, а принижували публічно, через те, що я похожу із бідної і неблагополучної сім’ї і мої батьки навіть не збирались їм хабарі носити. Так Ваші приниження і образи на мене ніяк не діють, бо з дитинства в мене виросла товста шкіра по відношенню до подібних до Вас шовіністів і соціопатів. :0
Profit
Для Голосzнарода: Ви там із дзеркалом розмовляєте?
Коментувати
Олекса Позняк
Ученик работает дальнобойщиком. Выучил немецкий и английский.Заплутал немного в дороге, сложная развязка.Смотрит -дорожные рабочие-подошёл спрашивает по немецки -нет реакции, по английски тоже не понимают. Когда один из них кричит: Петро, иды сюди - що цей нимець з нас хоче??? :)
Радники, де ви?
Це вже квіт постарався - "насвистів"про англійську - захотів себе вигородити за БЕЗТОЛКОВІ ЩОРІЧНІ "реформи" системи зно. Мабуть, знає про петицію до президента. Це саме ним очолюване міністерство придумало ДПА-ЗНО з англійської. Хотілось би, щоб президент поцікавився, що насправді відбувається у міністерстві. Кажуть,там молоді-зелені в основному "працюють", а справжні прjфесіонали з досвідом у шоці від такої робити. А чому більшість вчителів не сприймає такі "реформи"? Невже тисячі вчителів -дурні,а міністерство -розумне?
Освітянин
Як країна заговорить англійською? За кордон їздять спілкуваимся з носіями одиниці громадян. Українські підручники для спец шкіл залишають бажати кращого (про підручники для звичайних шкіл краще не говорити), немає необхідних 5 годин на тиждень-необхідних для дітей, які не мають можливості спілкуватися з носіями. Треба реально дивитися на речі. Вчителі англійської-це особлива каста: якщо немає можливості заробити додатково, вони, як правило,у такій школі не затримуються - молодці, бо себе поважають. Треба рівень життя населення піднімати, щоб звичайній сім’ї було за що хоча б гарні підручники (поки що іноземні -своїх не придумали) для своєї дитини купити, не кажучи вже, щоб відправити за кордон попрактикуватися. Біда, що наші можновладці дивляться на простих людей з висоти свого польоту. Пригадались слова однії історичної особи -"Если у них нет хлеба, так пусть едят пирожные!" Пане президенте,поцікавтесь,будь ласка, роботою МО, щоб не повторилися буремні 90 -ті, коли багато вчителів полишили...
Голосzнарода
Для Освітянин: Замкнене коло виходить : чого бідні - бо дурні, чого дурні - бо бідні. І при тому вчителі голосніше за всіх волають, що хочуть, щоб їх учні були дурні, бо як останні порозумніють і від цього розбагатіють, то вчителі будуть мучитися страшно, що їх учні краще живуть від них, бо зрештою знайшли в собі сміливість здобути якісну освіту.
Коментувати
Игорь Соломонов
Краще Берега Слонової Кістки (я знаю, що вона Ко`тдіуар) Ну це що зараз ГОЛОВНЕ?
Каліфорнійський університет Берклі
Так може відразу першою? "Прадиві" російські смі вже й так волають "амєріка, амєріка"... Навіщо ще підливати масла у вогонь?.. Питання не в тому, якою буде друга мова. Питання в тому, що потрібно вибити сепаратистів з Донбасу та окупантів із Криму і вийти на адміністративні кордони України, станом на жовтень 2013 року. А з цим питанням, у штабі Порошенка великі проблеми...
ttt
Для Каліфорнійський університет Берклі: Ну, то які проблеми? Сам, свого сина добровольцем і на війну визволяти Крим і Донбас. Не чужими руками воювати, а своїми. І щоб убивали і робили інвалідами не чужих дітей, а ваших. Вперед!!!
Коментувати
Михайло
Перше, що прийшло на думку після прочитання загаловка статті - промова Остапа Бердера із "12 стільців" про Нью-Васюки...
Голосzнарода
Та що Ви мені розказуєте, ніби я в Франції не була :0 Ну хоча я французьку знаю. Je parle le Francais parfois.
Голосzнарода
Для Голосzнарода: Якийсь баг, багато раз відправило 1 коментар :0
да ладно, бывает
Для Голосzнарода: Вы,возможно и была, но рассказывал наш человек, которого ДВОРНИКОМ РАБОТАТЬ не взяли до момента, пока язык не выучил. Так что наши рассказы исходят из разных реалий. У Вас - свой взгляд и своя информация, у меня-своя.Мои сёстры живут кто во Франции,кто в Англии.КТо давно,а кто недавно.КТо работает, кого преподавать ПРИГЛАСИЛИ ну и дальше в том же духе... И, Вы считаете нормальным введени второго иностранного в стране,где УЧИТЕЛЯ не в состоянии ПОКАЗАТЬ своим детям страны,в которых разговаривают на английском?То есть показать детям необходимость изучения этого абсолютно чужого языка?Не польского,не беларускаго,не венгерского, не турецкого,в конце-концав.нет-английского в нищей стране с ДВУМЯ часами иностранного в неделю. Ребята,вы там в своём уме?
колорад
Для Голосzнарода: Нет, ну я соглашусь на необходимость отправки НАШИХ УМОВ в Америку. С этим да, с этим поспорить сложно.Но большего... Клинтон,и что моё счастье не желает никуда выезжать. Здесь,понимаешь ли,не всё посмотрено.И люди,с которыми интересно-здесь.
Коментувати
Голосzнарода
Та що Ви мені розказуєте, ніби я в Франції не була :0 Ну хоча я французьку знаю. Je parle le Francais parfois.
Голосzнарода
Та що Ви мені розказуєте, ніби я в Франції не була :0 Ну хоча я французьку знаю. Je parle le Francais parfois.
Vladimir Zvan
Предлагаю ввести арабский т.к. это язык будущего населения Украины.
колорад
Для Vladimir Zvan: а китайский?
Vladimir Zvan
Китайский в России
Коментувати
Местный
Английский язык, как второй рабочий - это сейчас "самое важное" для сферы образования. Как только это введут - сразу станут все педагоги "богатыми" и "счастливыми".
Голосzнарода
Для Местный: Суть не в тому, щоб педагоги стали багатими і щасливими, а в тому, щоб такими стали школярі, майбутні будівничі держави. А педагоги з низьким рівнем освіченності вже відпрацьований матеріал для цивілізації.
колорад
Для Местный: конечно. Введут - и деньги на зарплаты появятся
!!!
Для Голосzнарода: А що у психлікарні був день відкритих дверей? Чи тобі одному вдалося втекти?
Коментувати
Голосzнарода
Як вчитель англійської мови підтримую президента !!!
Петро
Для Голосzнарода: Підтримують те, що падає.
Коментувати
разочарованная
ну и что вы будете делать с английским при таком уровне безработицы?. незабвенные Ильф и Петров переворачиваются в гробу - Киса Ворбьянинов просил подаяния на 3х иностранных языках,так что спорщики успокойтесь и добавляйте к английскому и французкий и немецкий... правда хлеб от этого дешевле не станет
*****************
Для разочарованная: зато увеличится у молодых людей возможность ВЫЕЗДА. А америке НУЖНЫ умные,знающие,умеющие мыслить люди...
разочарованная
и это перспектива? вам, батенька,плевать на то что будет дальше не только с образованием в Украине,а кажется и с самой страной. надо создавать возможности ДОСТОЙНО ЖИТЬ И РАБОТАТЬ ЗДЕСЬ,а не возможность поджав хвост смотаться за бугор
Вот.Сейчас Я открою своё дело,
Для разочарованная:создам рабочие места.Возможностей У МЕНЯ выше крыши.Ага.Вероятно Вы никогда не жила лишь на зарплату учителей.Иначе сообразила бы,что подобное НЕ здесь и НЕ учителям выдавать.Возьмите НА работу к себе.Вы ведь ас в создании возможностей.А иначе какое право имеете выдавать подобные заявления.
Коментувати
Читатель
Вообще-то на работу людей принимают по профессиональным качествам. Кстати, дворники должны уметь наводить порядок метлой, а не языком.
вот это-то и интересно,
Для Читатель: поскольку ))) ДВОРНИКОМ во Франции ЛИШЬ владеющими французким языком. И преподавателем русского ВЛАДЕЮЩИХ французким. А у нас????? ))))))
Коментувати
моя подруга, та,что в Германии ОСТАЛАСЬ,
считает,что ВТОРЫМ рабочим языком должен быть НЕМЕЦКИЙ. Французы на работу англоязычных принимают В ДВОРНИКИ,если человек ВЛАДЕЕТ ФРАНЦУЗКИМ, а вторым рабочим считают ИСПАНСКИЙ. А есть круги, где предпочтение отдают КИТАЙСКОМУ,как языку мирового общения
Голосzнарода
Для моя подруга, та,что в Германии ОСТАЛАСЬ,: ну двірник там має знати англійську мову, бо цю мову там знають всі, хоча він може і не знати німецьку чи французьку.
ну привет, соскучился (лась) значит;)
Для Голосzнарода: нет, во Франции человека англоязычного приняли на работу ДВОРНИКОМ, лишь после ЭКЗАМЕНА на знание ФРАНЦУЗКОГО ))) языка. Это У НАШИХ людей вызвало ПО МЕНЬШЕЙ МЕРЕ недоумение.
Голосzнарода
Для моя подруга, та,что в Германии ОСТАЛАСЬ,: Та що Ви мені розказуєте, ніби я в Франції не була :0 Ну хоча я французьку знаю. Je parle le Francais parfois.
Коментувати