Заклади освіти мають посилити заходи безпеки

Навчальним закладам країни доручено вжити комплекс заходів щодо забезпечення безпеки дітей

Заклади освіти мають посилити заходи безпеки

Міністерство освіти і науки доручило регіональним департаментам освіти і науки, професійно-технічним та вищим навчальним закладам, що належать до сфери управління МОН, довести до відома керівників дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, структурних підрозділів ПТНЗ та ВНЗ заходи щодо забезпечення безпеки під час навчально-виховного процесу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

Зокрема, у навчальних закладах має бути проведений комплекс заходів з організації і забезпечення збереження життя та здоров'я всіх учасників навчально-виховного процесу у закладах освіти.

Також навчальні заклади мають постійно проводити роз'яснювальну роботу з вихованцями, учнями, студентами, працівниками навчальних закладів та батьківською громадськістю за участю співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів, учасників бойових дій у зоні АТО, волонтерів щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників будуть розповсюджені пам'ятки із правил поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими під них речами. Відповідні інформаційні матеріали з питань безпеки можна знайти на сайті МОН за посиланням www.mon.gov/ua/hotline.

У рамках здійснення заходів безпеки у місцях перебування учнівської молоді, навчальним закладам також доручено обмежити доступ на свою територію осіб, які не задіяні в проведенні навчально-виховного процесу, та посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень навчальних закладів вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю і життю дітей та працівників.

Також, за сприяння батьківської спільноти, громадськості, волонтерів має бути посилена охорона навчальних закладів, особливо в регіонах з підвищеним ризиком екстремістських та терористичних проявів.

У разі виявлення у навчальних закладах та на прилеглих до них територіях зброї, боєприпасів, вибухових речовин мають бути оперативно поінформовані силові та інші структури.

Освіта.ua
12.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
пример учителям
Водители связались между собой со знакомыми с каждым депо, решив готовить забастовку на 15 января. И уже не только трамвайщики, но и троллейбусники и автобусники забастуют. Если не будет погашения за ноябрь и 70% за декабрь, то водители остановятся. Никто никого жалеть уже не будет, будем стоять до последнего. Пока не выплатят долг и не дадут слово, что будем жить нормально.
salka
Для пример учителям: Бастовать - ваше право.. Однако что значит - "дадут слово"? Кто? И если "дадут" - кто его держать буде? Кличко с Яценюком? Смешно... А откуда деньги то будут брать? Ведь - "все на войну" скажут... Или напечатают...
ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ
Для пример учителям: а была ли забастовка?
Коментувати