МОН інформуватиме про курс України до НАТО

МОН та НАТО співпрацюватимуть в напрямку інформування студентства про євроатлантичний курс України

МОН інформуватиме про курс України до НАТО

Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум про співпрацю з Центром інформації та документації НАТО в Україні. Про це повідомляє прес-служба МОН України.

Меморандум підписано міністром освіти і науки Сергієм Квітом та директором Центру Наталією Немелівською.

Документ передбачає співпрацю в плані реалізації проектів, що мають стосунок до освітньої та наукової сфер, в аспекті інформування української громадськості, зокрема, студентства про євроатлантичний курс України.

У меморандумі зазначається, що сторони визнають необхідність вдосконалення та поглиблення співпраці Міністерства освіти і науки України з Центром інформації та документації НАТО в Україні щодо інформування школярів, студентів, науковців та широкого загалу про діяльність Альянсу, співпрацю Україна-НАТО, наукові програми та інші заходи, що проводитимуться під егідою НАТО.

Зокрема, документом передбачено, що для виконання підписаного меморандуму сторони проводитимуть спільні семінари, тренінги, лекції, конференції у навчальних закладах України та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед школярів і молоді, вчителів середніх шкіл, викладачів та науковців, спрямовану на підвищення обізнаності про НАТО, безпеку в цілому тощо.

Також передбачається розробка та втілення навчальних та інформаційних програм та курсів, різноманітних проектів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності щодо функцій і ролі НАТО для українського суспільства.

У рамках співпраці сторони сприятимуть створенню нових та підтримці роботи вже існуючих "регіональних центрів євроатлантичної співпраці" у навчальних закладах України, організовуватимуть консультування науковців та обмін досвідом через проведення відео конференцій зі штаб-квартирою НАТО щодо програми НАТО "Наука заради миру та безпеки".

Меморандумом передбачені й будь-які інші форми співробітництва, що будуть узгоджені Міністерством освіти і науки Центром інформації та документації НАТО в Україні.

На думку міністра освіти і науки Сергія Квіта, курс України до НАТО є життєво важливим і органи державної влади мають максимально сприяти йому.

"Вважаємо підписання цього Меморандуму важливим кроком, що сприятиме євроатлантичній інтеграції України. Міністерство все зробить, аби наміри, задекларовані Меморандумом матеріалізувалися в конкретні дії, а не лишалися лише на папері", - наголосив міністр.

"Дуже приємно, що українська влада стала демонструвати зацікавленість в курсі до НАТО, вдвічі приємно, що практичні кроки в цьому напрямку зробило саме Міністерство освіти і науки. Сьогоднішня подія – важлива історична віха в налагодженні співпраці між українською владою і Альянсом", - підкреслила директор Центру інформації та документації НАТО Наталія Немелівська.

Освіта.ua
22.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Gordon
А вот это уже явно лишнее.Те кто интересуются НАТО-сами ищут информацию и всё об этом знают.И вообще,такое чувство будто нас хотят взять туда.Мы в 2008 году кажется,даже ПДЧ не смогли получить.Страну в которой свои же правители обворовывают армию,никогда не возьмут в НАТО.Да и российское ТВ теперь получит новый инструмент пропаганды.Не удивлюсь,если Киселев будет говорить о том,что у нас из школьников хотят сделать НАТОвских карателей,или того хуже фашистов которые будут уничтожать ’русский мир’.
Татьяна
Для Gordon: Да плевать на всех Киселевых. А чтобы свои не обворовывали армию, нужно чтобы общество решительно потребовало порядка. А оно потребует, если с детских лет будет слышать не о мифическом братстве славянских народов и об обреченности своей Родины, а о том, что сейчас реально нужно для этой страны. И дети когда вырастут будут искать пути, как сделать свою страну сильнее без оглядки на то, что там кто говорит и думает в любой чужой стране.
Олекса Позняк
Таня я ставлю тебе ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Олекса Позняк
МОН інформуватиме про курс України до НАТО=========голой задницей учителя
Олекса Позняк
Для Олекса Позняк: самому понравилось-Голая задница учителя --подходит ко всем начинаниям МОН
Коментувати
Анна
Заради Бога, невже це настільки важливо?! "...сторони проводитимуть спільні семінари, тренінги, лекції, конференції... " - і все це за рахунок бюджету, щоб ми потім сиділи без світла у квартирах? На такий непотріб ідуть бюджетні кошти?! Схаменіться вже, можновладці!