Школярів та студентів навчать діям при терактах

Навчальні заклади проводитимуть підготовку працівників, учнів та студентів до дій в умовах терактів

Школярів та студентів навчать діям при терактах

Міністерство освіти і науки доручило школам, професійно-технічним та вищим навчальним закладам регулярно проводити заходи з метою підготовки педагогічних працівників, учнів та студентів до дій в умовах загрози чи вчинення терористичного акту.

Про це йдеться у листі відомства до управлінь та департаментів освіти і науки в регіонах та керівників навчальних закладів.

Відповідні дії передбачають підвищення ефективності функціонування загальнодержавної системи боротьби з терористичною діяльністю та здійснення заходів, спрямованих на убезпечення об’єктів від можливих терористичних посягань.

У зв’язку з цим освітнім закладам доручено проводити заходи для підготовки педагогічних працівників, учнів та студентів до дій в умовах загрози чи вчинення терористичного акту, а також у випадку надходження інформації про це.

Окрім того навчальні заклади мають вживати додаткових організаційних заходів щодо забезпечення належного рівня безпеки та здійснення контролю в місцях масового перебування людей (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади).

Також має бути забезпечена готовність органів управління освітою, сил і засобів єдиної системи цивільного захисту до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуації внаслідок терористичних актів з метою підвищення рівня захисту населення і територій у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із технологічними або іншими проявами терористичної діяльності, мінімізації та ліквідації наслідків таких ситуацій.

Освіта.ua
25.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим
Войну сначала прекратите, а потом с терактами разбирайтесь, идиоты...
JGGJDHD
Для Вадим: путлеру скажи хай гіркіна забере свого. Ти сам ідіот!
Оксана
Чому від мешканців Донбасу? Хіба мало хворих розвелося зараз? Людина повинна знати, як себе поводити в екстремальних умовах. Всяке може статись.
rrrrrrr
Для JGGJHD: Все таки идиот вы) А такое мероприяие пригодится, так же как и алгоритм действий во время пожара.
Коментувати