Прокуратура зайнялася діяльністю команди Табачника

Київська прокуратура перевірить зловживання службовим становищем колишніми працівниками Міносвіти

Прокуратура зайнялася діяльністю команди Табачника

До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про щодо зловживання службовим становищем колишніми керівниками Міносвіти. Про це повідомляється у листі Генеральної прокуратури України у відповідь на звернення народного депутата, голови Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Віктора Чумака.

"Ваше звернення щодо перевірки розміщеної на сайті Інтернет-видання "Українська правда" інформації з приводу розпорядженням майном, використання бюджетних коштів колишнім керівництвом Міністерства освіти і науки України та з інших питань, яке надійшло з Служби безпеки України, розглянуте", - йдеться у листі першого заступника Генерального прокурора України Миколи Голомши.

"Інформую, що прокуратурою міста Києва до Єдиного реєстру досудових розслідувань 17.03.2014 внесено відомості щодо зловживання службовим становищем колишніми працівниками Міністерства освіти і науки", - повідомляється у листі.

У Генпрокуратурі зазначають, що звернення народного депутата Віктора Чумака надіслане до прокуратури міста Києва для долучення до кримінального провадження. Розгляд звернення Генеральною прокуратурою України взято на контроль.

Як відомо, результати розслідування "Свідомо" про діяльність Дмитра Табачника на посаді міністра освіти були опубліковані в Українській правді у лютому 2014 року.

У березні 2014 року, у Бюро журналістських розслідувань Свідомо повідомили, що Головне управління боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) відкрило кримінальну справу на екс-керівників Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
17.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна Заречная
Достали уже, занимайтесь тем, почему зарплаты учителей упали на 400 гривен! Позор!
Любовь
Против высокопоставленных чиновников открывают уголовные дела, а почему бы не заняться проверкой деятельности некоторых директоров учебных заведений, которые погрязли в коррупции. Есть директора ПТУ (Луганская обл.) которые устраивают своих ближайших родственников (сыновей, дочерей) на различные должности. Числятся они на педагогических должностях (не имея образования), а просиживают в чистеньких кабинетах, занимаются необременительной работой, незаслуженно получая зарплату за работу, которую не выполняют. Зачастую, у этих родственничков (сыновей) другие фамилии и поэтому не прослеживается родственная связь с руководителем учебного заведения. А ведь коррупция на лицо.