«Небюджетна» конкурсна пропозиція для фахового молодшого бакалавра

Небюджетна конкурсна пропозиція – це конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за кошти державного бюджету

«Небюджетна» конкурсна пропозиція для фахового молодшого бакалавра

Конкурсна пропозиція – це пропозиція закладу освіти для прийому вступників на певну спеціальність. Конкурсна пропозиція для здобуття кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра може бути основна (бюджетна) та небюджетна (контракт).

Небюджетна конкурсна пропозиція – це конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням).

Навчання на спеціальностях, вступ на які пропонується за небюджетними конкурсними пропозиціями, відбувається тільки за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (контракт).

Обсяг прийому на небюджетну конкурсну пропозицію визначається закладом освіти в межах ліцензованого обсягу з урахуванням його поділу за формами здобуття освіти. Цей обсяг може коригуватися з урахуванням фактичного виконання державного (регіонального) замовлення.

Обсяг прийому на небюджетні конкурсні пропозиції визначається у Правилах прийому навчального закладу, які оприлюднюються на вебсайті закладу освіти.

Вид конкурсної кожної пропозиції в усіх навчальних закладах України вказано на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

«ВСТУП.ОСВІТА.UA»

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів