«Основна» конкурсна пропозиція для фахового молодшого бакалавра

У межах основних конкурсних пропозицій кількість місць державного замовлення заздалегідь визначена

«Основна» конкурсна пропозиція для фахового молодшого бакалавра

Конкурсна пропозиція – це пропозиція закладу освіти для прийому вступників на певну спеціальність. Конкурсна пропозиція для прийому на навчання для здобуття кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра може бути основною (бюджет) і небюджетною (контракт).

Основна конкурсна пропозиція – це конкурсна пропозиція із заздалегідь визначеною кількістю місць для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням). Як і в інших конкурсних пропозиціях, місця для навчання на бюджеті в основних пропозиціях надаються вступникам з найкращими балами, які подали заяву саме на цю конкурсну пропозицію.

Загальний обсяг бюджетних місць для основних конкурсних пропозицій визначається в Правилах прийому в межах ліцензійного обсягу й оприлюднюється на сайті закладу освіти.

Розподіл місць державного або регіонального замовлення між основними конкурсними пропозиціями в межах відповідної спеціальності (предметної спеціальності, спеціалізації) заклади освіти здійснюють самостійно.

Відповідно до Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти прийом вступників на навчання до закладів фахової передвищої освіти за спеціальністю 081 «Право» за кошти державного або місцевого бюджету в 2023 році не проводиться. Тобто основні конкурсні пропозиції за цією спеціальністю не формуються, прийом і переведення на навчання на такі конкурсні пропозиції за державним або регіональним замовленням не проводиться.

Вид кожної конкурсної пропозиції в усіх закладах освіти України вказано на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

«ВСТУП.ОСВІТА.UA»

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів