ЄВІ-2023: як розрахувати бал з англійської мови

Тестовий бал ЄВІ з англійської мови обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЄВІ-2023: як розрахувати бал з англійської мови

Визначення результатів блоку магістерського тесту з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника магістерського тесту (максимум – 30 балів).

На другому етапі на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника магістерського тесту за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до магістратури в заклади вищої освіти України.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання на встановлення відповідності (завдання №1–6). У завданнях запропоновано дібрати заголовки до текстів / частин текстів з наведених варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважають виконаним, якщо учасник тесту встановив відповідність, позначив варіант відповіді та підтвердив її.

Завдання на встановлення відповідності оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді (завдання №7–11). Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник магістерського тесту вибрав, позначив відповідь та підтвердив її.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті (завдання №12–21 та завдання №22–30). У завданнях запропоновано доповнити речення в тексті словосполученнями / словами з наведених варіантів. Завдання вважають виконаним, якщо учасник тесту вибрав, позначив варіант відповіді та підтвердив її

Завдання на заповнення пропусків у тексті оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник МКТ, правильно виконавши всі завдання блоку з англійської мови, – 30.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату магістерського тесту особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднена у Додатку 5 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році.

Для отримання результатів учаснику достатньо буде набрати хоча б 3 тестових бали.

Таблиця переведення тестових балів ЄВІ з англійської мови

Тестовий бал

Бал за шкалою 100-200

3

100

4

107

5

114

6

121

7

126

8

131

9

134

10

137

11

140

12

143

13

145

14

147

15

148

16

150

17

151

18

152

19

153

20

155

21

157

22

169

23

163

24

167

25

171

26

175

27

181

28

187

29

193

30

200

 

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Диана
Добрий день. Скажіть поріг для англійської мови в 2022? Це виходить 1 бал це 100, і пройшов чи як
Nadiia
Для Диана: ні, 3 правильних відповіді це 100
Женя
Для Nadiia. Взагалі все вірно. В минулому 2022 році прохідний бал був 1. То це було 100/200. 3 бали це вже для 2023 року встановлено.
Коментувати
Аліна
Який пороговий бал буде на Спецсесії ? ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Алина
Для Аліна: такий самий
Коментувати
Анжеліка
https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.
Дмитрий
Для Анжеліка: Почему не до 5 тогда уж? У вас и так тесты + вы собираетесь получать полное высшее и при этом считаете, что набрать больше 10/42 это слишком много и сложно?
Алена
Я вас удивлю, но бакалаврат, это полное высшее…я тоже ща снижение балла. У нас английский не преподавали, а сдавать его нужно на уровне свободного владения…бред министерства образования
анонімний анонім
мені смішно, про яке пониження порогового може йти мова? 12 правильних відповідей це не багато! умови про які описано в петиції - це хвора фантація одного з студентів, який не здав тест і вже питання чи він буде АДВОКАТОМ!!! якби щось, я також першу сесію завалив, але нічо, 2 тижні зосередженої підготовки і до 20 правильних відповідей набрав))) тепер сиджу і думаю чому не готувався до 1 сесії, а всьо тому, що доки не обпечешся, то не зрозумієш в чому проблема!! готуватись треба, а не петиції писати!
Коментувати
Kate
Підкажіть будь ласка, що робити далі, якщо здав єві? Де потрібно реєструватись в університеті чи можна онлайн?
Маша
На спец сесию такой же проходной балл. Как на основной или там после результатов уже определяют?
Болтон
А де таблиця переведення балів 2021 від testportal? Хтось може дати лінк? Чому на цьому сайті досі не оновили таблицю переведення з 2020 року на 2021?
Chevalier
Для Болтон: https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/Anglijska-mova.pdf
Коментувати
Катя
В прошлом году в каких то университетах проводилась специальна сессия похоже что-,т о на ЭВИ на контракт для тех кто не сдал. И там можно было без всяких кабинетов поступать. Не знаю как в этом году будет.
Оксана
Доброго дня Підкажіть будь ласка Якщо не не набрав прохідний бал з Анг.мови на ЄВІ , є можливість вступити на магістратуру без ЄВІ?
Соломія
Для Оксана: Ні, для вступу на магістратуру обов’язково треба скласти ЄВІ. У вересні відбудеться спеціальна сесія (це платна послуга), і можна буде використати ці результати. Звісно, є приватні виші, де набір проводиться без ЄВІ (наприклад, МАУП).
Галина
Для Соломія: як мауп може набирати без єві? А який диплом вони видають? Точно не державний, бо це суперечить законодавству
Коментувати
Не лінгвіст
Якось цікаво.... 40 вірних відповідей. А оцінка 195. Ну математика не мій фах, але 2 помилки- ну це ж не 5 балів....де шкала???? Чому її немає у вільному доступі?
Якось так
Для Не лінгвіст: Ловіть табличку https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/Anglijska-mova.pdf
Коментувати
Татьяна
Все такие умные, магистратура и учеба это ещё не вся жизнь. Самое сложное после учебы найти достойную работу, быть профессионалом своего дела. Поздравляю тех кто прошел, и сочувствую тем, кто пролетел, не отчаивайтесь, всё у вас получится, главное не опускайте руки, шанс есть всегда не в этом так в следующем году.Верьте в себя!
Нерогуль
Для Татьяна: В Рогуляндии - достойная работа? Не смешите мои тапочки!
Коментувати
Олена
Який прохідний з англійської 10 чи 12? Чому в Інтернеті пише одне,а щитають по другому,як взагалі розраховувати?
.
Для Олена: Вчера объявили что проходной 12 - https://testportal.gov.ua/rezultaty-yevi-vstanovleno-porogovyj-bal-sklav-ne-sklav/ Касаемо рассчета - тут калькулятор "примерный" на 2020 год. Я тоже изначально посчитал одно, а оказалось что у меня на 2 правильных ответа больше с таким же кол-вом баллов после конвертации вышло.
Коментувати
Олена
В Інтернеті пишеться що прохідний з англійської 10,я набрала 10 чому пишеться що не склав?
Юзер
Для Олена: в 2021 году проходной балл - 12
Коментувати
ПК
Даже по шкале с порогом в 12 баллов результат показывают на 3 балла больше чем в кабинете. Или покажите таблицы по которым вы считали баллы или объясните почему так? Где дели 3 балла???
Bogdan
Для ПК: Для таких как вы там написано большими буквами что это ОРИЕНТИРОВОЧНЫЙ БАЛЛ по шкале 2020 года
ПК
Для Bogdan: Для таких как Вы повторяю бралась шкала за 2019 год с порогом в 12 баллов и там получаются расхождения, причём у всех по разному от 1 до 5 баллов. Умник блин читать научись !
Коментувати
Володимир
26-тут показує 161, а в кабінеті-153 классссссссс, шкала просто бомба, везе просто немаи слів)
Mila
Для Володимир: у меня правильных 24, тут показывает 156, а в кабинете 147 как это работает?
Соломія
Так ви уважніше читайте: тут орієнтовний розрахунок за шкалою 2020-го року, тому й виходять різні бали. ;)
Коментувати
Влад
хммм... набрал 37 правильных ответов, тут показывает и в онлайн тестах ( вписал свои ответы) показывает 189. итоги: 186 ...
Ирина
Для Влад: ну как бы порог другой)
Ронін
И у меня с 39 правильными ответами показывает 192, хотя в 2020 я бы получил 194, а в 2019 - 193. Видимо, УЦОЯ лучше оценили людей, которые набрали высокие баллы, а тех, кто набрал правильных ответов на уровне рандома - хуже. В целом, это верное решение.
Коментувати
Якби ви вчились так, як треба...
Магістратура - не коледж, і навіть не бакалаврат. Диплом магістра не повинен отримувати кожен другий. ЄВІ - чудовий механізм, бо: а) є альтернативою корупційним фаховим іспитам в універах; б) є мотивацією хоча б мінімально вивчити англійську мову. Поріг не є високим. Він є низьким. Для того щоб правильно відповісти на 28% завдань, не потрібно знати англійську на високому рівні. Потрібно всього лише володіти базовими знаннями, та розуміти хоча б 70% тексту (і це абсолютно не багато). А ЄВІ створений зовсім не для того щоб підготувати майбутніх магістрів до навчання: на багатьох спеціальностях англійська мова справді є непотрібною. Але завдання іспиту полягає в іншому: відфільтрувати розумних людей, які готові здобувати знання рівня магістра, від нездар. Бо інакше людей, які за 20 років життя не вивчили мову на якій говорить весь світ, назвати важко.
Pots
Для Якби ви вчились так, як треба...: Very informative
Ронін
Якби ви вчились так, як треба...: повністю згоден
Ви обісрались
А тепер дайте мені відповідь на те як робити генплан території міста/району/області, як згущувати геодезичні мережі? Знаєте про це? Ні, бо це вчать одиниці. Дуже круто вихвалятися тим що вивчаєш англійську, але бути нікчемним спеціалістом.
Коментувати
Ронін
Результаты уже появились в личном кабинете. Давайте делиться кто сколько набрал. У меня 192.
Прохідний 8
Для Ронін: 200)
Коментувати
Анастасия
Хватит унижать других людей которые сдали хуже вас! Помимаете что Вы делаете? Вы тоько и умеете унижать других людей с балами от 0 до 11!!! А сами только английский и знаете! Больше не каких предметов, а вот те люди у которых ниже 12 баллов, я уверенная знают свои предметы по своей специальности!!! Я за отмену ЗНО на магистратуру, там хватает конкурсу в университете.
Треба просто вчитись
Для Анастасия: Іспити в університеті = корупція.
Анастасия
У кого может и корупцыя, а у кого просто обычный экзамен который сама сдаёшь! У меня лично это экзамен который я, сдала сама без взяток
Сергій
А для чого Вам магістратура?
Коментувати
Треба просто вчитись
Не розумію абітурієнтів у магістратуру, які розраховують на бюджет з 12-15 балами з єві, таке взагалі не повинне проходити. Удачі всім, хто хоч трішки вчився.
Без прохідного
ВИМАГАЮ ВІД УЦОЯО ВІДМІНИТИ ПРОХІДНІ БАЛИ! ВСЕ ОДНО КОНКУРС В УНІВЕРСИТЕТАХ ЗАЛИШИТЬСЯ АЛЕ І ТІ У КОГО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ВЗАГАЛІ НЕ ПОВ’ЯЗАНА З АНГЛІЙСЬКОЮ ЗМОЖУТЬ ВСТУПИТИ!!! НЕ ВІДБИРАЙТЕ У НАС МОЖЛИВІСТЬ ЗДОБУТИ ОСВІТУ!!! І ТАК ВЖЕ ОБІКРАЛА НАРОД ВЛАДА А ТУТ ЩЕ Й ОСВІТУ ЗАБИРАЮТЬ, ВИ ЩО ХОЧЕТЕ ЗАЛИШИТИСЬ ВЗАГАЛІ БЕЗ СПЕЦІАЛІСТІВ??? ЩО ВИ ТВОРИТЕ??
Прохідний 8
Для Без прохідного: золоті слова!
Pots
Халявщики ,зараз не радянський союз . Ніхто вас не зобов’язаний навчати . Безкоштовною є тільки базова освіта , тобто школа . Все інше ваші проблеми .
Коментувати