Реєстрація на ЗНО у магістратуру відбудеться онлайн

Реєстрація учасників на вступні іспити до магістратури триватиме з 12 травня до 5 червня включно

Реєстрація на ЗНО у магістратуру відбудеться онлайн

Реєстрація учасників на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування, які планують вступати до магістратури, перенесена. Реєстрація учасників ЗНО у магістратуру відбудеться онлайн.

Відповідний лист МОН надісланий керівникам закладів вищої освіти та наукових установ, які здійснюють підготовку магістрів.

Реєстрація учасників на вступні іспити триватиме з 12 травня до 5 червня включно.

За словами заступника міністра освіти і науки Єгора Стадного, враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, реєстрація на тестування повністю відбуватиметься онлайн.

«Міністерство розробило та оприлюднило докладну покрокову інструкцію, як приймальним комісіям збирати, опрацьовувати та реєструвати документи вступників», – зазначив заступник міністра.

Вступники у магістратуру зможуть надіслати скан-копію заяви, документа, що підтверджує особу, та інших необхідних документів для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ на офіційну електронну скриньку приймальної комісії.

Контактні дані приймальних комісій закладів вищої освіти (електронна скринька, адреса, телефон) вступники можуть знайти в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності та на офіційних сайтах університетів.

Приймальні комісії у свою чергу мають перевірити наявність документів, які необхідні для реєстрації та надати вступнику відповідь про їхнє отримання.

Далі уповноважений представник приймальної комісії має роздрукувати надіслані документи, сформувати особову справу вступника та створити запит на формування екзаменаційного листка за допомогою спеціального сервісу в ЄДЕБО, а далі, відповідно, сформувати екзаменаційний листок.

Здійснивши всі необхідні перевірки та реєстрацію, представник приймальної комісії має надіслати електронною поштою скан-копію екзаменаційного листка вступнику для перевірки. Оформлений екзаменаційний листок може надсилатись вступнику також звичайною поштою, якщо про таку необхідність вказано у анкеті.

лист МОН щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

Освіта.ua
30.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Чи можна пепездати ЄВІ якщо з першого разу не здав? Якщо так то як це можна зробити.
Сергій
А що робити тим, в кого один комп’ютер в сім’ї, але мають брата чи сестру, які теж планують здавати? Чи можна буде здавати з телефона(чи адекватно воно працюватиме з нього), і чи можна буде здавати не одночасно? А якщо електрика пропаде чи Інтернет?
Небайдужий
Для Сергій: То заради брата,чи сестри доведеться пожертвувати своєю здачею.Бо якщо один комп в сім’і то нічого не поробіш...
Сергій
Я егоіст і жертвувати компом заради брата чи сестри не збираюся!
Коментувати
Обухів мати
Диверсанти з Міносвіти задумали поморити майбутніх магістрів. Щоб іх зібрати- потрібно використати гуртожитки . А чи відомo Вам про біду в технічному ліцеі Украінки, де більше десяти діток отримали в гуртожитку зараження вірусом?? А тут З00 внз і тисячі гуртожитків буде задіяно?? Сотні і тисячі дітей! Хто відповість? Дідусь Сорос?
Петян
Для Обухів мати: Що ти гонеш тьотя. Все буде класно.Ніхто ще нікого не поморив!
Володимир Зеленський
Для Обухів мати: Мама,не переживайте всьо будет прекрасно.Я как глава государства Вам маманя обещяю! А пацан сказал,пацан сделал! Здоров’я Вам!
Злий
Іду наххрін дібіл ти коньчений! Державу до гамна парашного довів, і освіту знищує! Клоун і делейда коньчений, понятно чого в украіні настав апокаліпсис!!!
Коментувати
Happy and
Не понимаю, разве не ясно, что еще пару месяцев нельзя собираться. Ало , министерские, что вы курите, никого не слышите. Вы кому служите? Какие Зно,,Еви- вы с ума сошли. Мы студенты не рубим...
Володимир Зеленський
Для Happy and: Ми все правильно чиним! Всі моі рішення правильні! Ясно вам!!!
I
Пане президенте ідіть в сраку і ще подальше!!! Як до такого освіту довели! Диверсанти, видно вам не потрібні розумні люди...
Владимир Зеленский
Ти не болтай много, ето вредно для твоєго здоров’я!
Коментувати
Декан - Полтава
Дурний йшов, дурного знайшов. Навіщо людям робити біду , все ускладнювати? Вирішення вступу в магістратуру слід віддати універам. Прийняти дистанційно іспити і на основі них організувати вступ в магістратуру. Врахувати успішність за всі роки. Можна провести онлаін співбесіду... це реально і єдино вірно! Інше шкодить здоров‘ю, загрожує життю молоді. А оці жовторотики сопливі з Мону біснуються від своєі безнаказанності.
Санька
Для Декан - Полтава: А ти такий умник! Уряд все правильно робить!
Бритогол.
Уряд гамно! Він сам не усвідомлює,яку біду завдає у сфері освіти!
Владимир Зеленский
Як говорит один очень умний человек єсли нас обзивают, то ми на верном пути!
Коментувати
Вітя із Хііта
Стадний повний неадекват. Діти ховаються від цього вірусу, а він про екзамени , зно, англійську... Навіщо? Де здоровий глузд. Ходьби нас студентів запитали .
Местный
Для Вітя із Хііта: давно из дому выходили? "Діти ховаються" так усердно, аж гай шумить))))
Вай вей
Для Вітя із Хііта: глянь по Киеву, сколько шатается молодежи и школьников на улице, играют в футбол, усердно готовятся к ЗНО с пивком вечером на лавочке, бедные детки, они же могут заболеть от хитрожопости
Павло
Тих дітей тре в жопу гнать резиново совковою лопатою! Симулянти,бичари здорові,на них орати можна.Ходити по клубах і порнухах і курити,бухати і наркоту нюхати у них є час! Не тре тих дітей жаліти!!!.
Коментувати