Учасники ЗНО в магістратуру отримали запрошення

Учасники зовнішнього оцінювання, які вступатимуть у магістратуру, отримали запрошення

Учасники ЗНО в магістратуру отримали запрошення

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які вступатимуть у магістратуру, отримали запрошення на тестування.

Запрошення розміщені в електронних кабінетах учасників тестування.

У запрошенні міститься інформація про адреси пунктів тестування, початок іспитів та рекомендований проміжок часу, протягом якого необхідно прибути до пунктів тестування.

Єдиний вступний іспит з іноземних мов буде проведений 30 червня, єдине фахове вступне випробування з права – 2 липня.

Вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах. У Донецькій та Луганській областях для вступників працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Для проведення ЗНО з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуці, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Для підготовки до тестування вступники до магістратури можуть скористатись зручним сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, завдяки якому можна ознайомитись з усіма тестами попередніх років з іноземних мов та права, а також ознайомитись з правильними відповідями на всі завдання.

Окрім того, сервіс дозволяє розрахувати свій результат у тестових та рейтингових балах і визначити час витрачений на виконання тесту.

ЗНО-ОНЛАЙН. МАГІСТРАТУРА

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів