Визначено дати проведення ЗНО в магістратуру в 2021 році

Реєстрація вступників для участі у ЗНО розпочнеться 11 травня і триватиме до 3 червня

Визначено дати проведення ЗНО в магістратуру в 2021 році

Міністерством освіти і науки визначено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури в 2021 році.

Відповідний календарний план проведення вступних випробувань на магістерський рівень вищої освіти затверджений в.о. міністра освіти Сергієм Шкарлетом.

Згідно з документом, Єдиний вступний іспит з іноземної мови буде проведений 30 червня.

Проведення Єдиного фахового вступного випробування з права відбудеться 2 липня.

Реєстрація вступників для участі у ЗНО розпочнеться 11 травня і триватиме до 3 червня.

Запрошення-перепустки, в яких буде визначено час та місце проведення тестування, учасники ЗНО отримають до 16 червня.

Оголошення офіційних результатів тестування відбудеться не пізніше 13 липня.

Дати проведення додаткових сесій тестування будуть визначені окремо.

Проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови для учасників, які виявлять бажання перескласти вступний іспит, відбудеться 11 вересня.

Як відомо, в 2021 році результати Єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть обов’язковими для вступу на всі магістерські спеціальності.

Окрім того, для надання більшої ваги фаховому вступному випробуванню із права та загальних навчальних правничих компетентностей запроваджено вагові коефіцієнти. Відтепер заклад вищої освіти зможе збільшити вагу бала за фахове випробування, залишивши на іспит з іноземної мови щонайменше 25%.

У новому році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-2021 років, а результати єдиного фахового вступного випробування – тільки 2021 року.

Більше про вступ на магістра

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Доброго дня! До магістратури вступав на основі ОКР бакалавра у 2019 році(заочна форма). Працюю у школі, маю чотири роки стажу за спеціальністю ’’Вчитель початкової школи’’, маючи на той момент 10-й тарифний розряд. Закінчив навчання в магістратурі у кінці 2020 року. Цікавить таке питання: З ОКР магістра через скільки років я можу атестуватися на 2 категорію? Чи є така можливість, щоб мені зробили перетарифікацію на 11-й тарифний розряд посередині навчального року, а не на наступний навчальний рік?
Chyk
Впевнений що більшість з тих хто просував ЄВІ не здасть на прохідний бал навіть, чому’ немає атестації для перевірки знань реформаторів, як наприклад у прокурорів кожних 5 років
Валентина
Для чого працюючій людині яка хоче вступити на магістратуру зно з англійської. Якщо вона вже більше чотирьох років не вчиться на стаціонарі. Де логіка?
Галина
Для Валентина: а для чого "працюючій людині" магістратура? Працюєте з дипломом бакалавра, то й далі працюйте! А наукові рівні передбачають вивчення іноземного наукового досвіду, в роботі - спілкування з іноземними компаніями (якщо мова про керівну посаду) тощо. Логіка є. Просто Ви її не бачите. Як кажуть: "якщо до вас не притуляються в трамваї, це не означає, що трамваїв не буває"
KS123
Вважаю,що ЄВІ з іноземної мови обов’язкове, бо ступінь магістра передбачає певний рівень знань і умінь. А проти виступають ті,хто не знає мову і не хоче працювати над собою. Легше ж починати кричати, що завдання важкі і все це неправильно, ніж відірватися від соцмереж і почати вчитися.
Микола
Навіщо йти вчителю математики,хімії,фізики працювати в школу,якщо після бакалаврату не підвищуються категорії? Сидіть все життя на мінімалки?
Коментувати