МОН врахує пропозиції учасників ЗНО у магістратуру

Сергій Шкарлет зустрівся із учасниками єдиного фахового вступного випробування

МОН врахує пропозиції учасників ЗНО у магістратуру

В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет зустрівся із представниками ініціативної групи учасників єдиного фахового вступного випробування 2020 року.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки.

У зустрічі також взяли участь представники МОН, Українського центру оцінювання якості освіти, інститутів громадянського суспільства та вчені-правознавці.

Представники ініціативної групи просили розглянути письмові звернення та додатково заявили про незадовільне облаштування аудиторій закладів освіти, в яких проводилося вказане випробування.

Учасники єдиного фахового вступного випробування 2020 року зазначили, що тестовий зошит з блоку Право (основна сесія) містив технічні описки в окремих тестових завданнях. Однак вказані описки не вплинули на зміст завдань та їхнє розуміння учасниками тестування. Такі технічні огріхи були допущені при макетуванні тестового зошита.

За результатами опрацювання письмових та усних звернень, що надійшли до Міністерства освіти, Сергій Шкарлет дав доручення врахувати пропозиції учасників єдиного фахового вступного випробування, зокрема вжити вичерпних заходів для унеможливлення у майбутньому випадків технічних описок під час формування та макетування тестових завдань.

Виконання цих доручень знаходиться на контролі керівництва міністерства.

В.о. міністра Сергій Шкарлет заявив, що протягом останнього місяця провів 4 робочі зустрічі із студентами та представниками різних студентських організацій. За результатами цих зустрічей ухвалено відповідні управлінські рішення або видані доручення.

«Керівництво Міністерства освіти і науки України, у тому числі і я особисто, є відкритим до спілкування з громадськістю, студентами, представниками студентських організацій. Мені дуже приємно, що студенти займають активну громадянську позицію та не байдужі до питань формування та реалізації державної освітньої політики», – зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
07.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Николаевна
Сергей Шкарлет не хочет позаботиться о будущих абитуриентах медицинских университетов!? Президент позаботился о детях с временно оккупированных территорий а также о донецких детях, но вот об остальных детях Украины кто позаботиться!? Не смотря на сложную обстановку во всем мире Украина не обратила на это особого внимания. Очень много желающих жетон в Украине готовы поступить на контракт в медицинские университеты Украины но к сожелению по химии у них или по математике нет 150 балов. Так вот у меня вопрос к уважаемому Сергею Шкарлет не хотите ли вы понизить немного балы 140 хотя бы для поступающих на контрактную форму обучения, если президент не позаботился о наших украинских детях.
Olga
Для Ирина Николаевна: Нечего делать тупым в медицинском вузе!
Влад
По хімії? 140??? Хвора людина, таким навіть на контракті не місце
Коментувати
Львів
Чому коментарі видаляють?,останній абзац ще раз добре прочитайте!
Львів
Продовження:які саме кафедри є в навчальному закладі чи вони потрібні при тій чи іншій професії може вже студент визначився з майбутньою професією нехай вже вчить те що з тією професією зв’язано самі ті предмети а всі решта в школі залишити!В житті людини є такі етапи може не правильно висловилася але зрозуміло -садок,школа навчальний заклад робота Зараз в садочку вчать писати букви потім в школі пішли хімії математики і т.д. дитина те навчилася і пішла далі!Питання навіщо медику математика а історику-хімія-ви ще при вступі перевір’яйте техніку читання чи алфавіт чи студент добре знає!Так що може вже нарешті ті програми перегляньте заберіть лишнє-не забивайте лишнім голову.Може читали у Львові пересадили підшлункову залозу -це ті лікарі які поступали без ЗНО з математики!,як вони змогли?молодці комусь врятували життя!-так що з логікою у них все нормально (дехто писав що лікар який не знає матем в нього з логікою проблеми)Так що дайте можливість дітям вчитися там де хочуть якщо в них є знання з тих предметів які потрібно для навчання в в тому чи іншому вузі при вибраній професії!
Антон
Для Львів: Очі вилазять вже, хоч десь ту бідну кому вставте... А то ці ваші крики про зайві предмети в школі виглядають смішно
Коментувати
Львів
Не по даній темі,але може міністерство освіти прочитає!Львівська політехніка(колись була стаття викладача Львіської політехніки)Про те чому наші студенти виїжають з-за кордон.Слова студента Львівської політехніки який вчиться на програміста:стара програма,з тими знаннями не хочуть брати на роботу,студенти за свій рахунок ходять на додаткові курси в "Логос"-ті що є курси при політехніці також застарілі нічого не дають.Питання:може починати з програми навчання в університетах?(в навчальних закладах)і для чого на ті курси що є при університетах виділяти-витрачати кошти?,якщо вони застарілі?Може питайте думку не тільки викладачів(вони вам нічого доброго не скажуть ,вони проти себе нічого не скажуть,вони там нагріли місце не тільки для себе а й для своїх дітей,адля простих місць немає,і вони ще молодими стають професорами ),але й студентів,також думайте які є факультети,чи після них беруть на роботу?чи такі потрібні?Які саме кафедри є в яких інститутах чи вони потрібні при тій чи іншій професії,...
Студент
І що? Зустрівся, поговорив і на тому розійшлися. Оце роботи зробив, результати вражаючі. А студентів як не чули, так і не чують. Де реальні кроки? Де вибачення публічні за незручності, технічні та мовні помилки, зниження плрогового балу з права до25-27 (бо міністерство все жтаки винне)? Де це все? Натому й розійшлися. Сміх та й годі.