Розпочалась реєстрація на ЗНО для вступу в магістратуру

Для реєстрації необхідно надіслати приймальній комісії комплект реєстраційних документів

Розпочалась реєстрація на ЗНО для вступу в магістратуру

12 травня розпочалась реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні.

Реєстрація учасників цього року відбуватиметься дистанційно. Для реєстрації участі в іспитах необхідно надіслати на електронну адресу приймальної комісії комплект реєстраційних документів, зокрема, скановані копії або фотокопії:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

У темі листа необхідно обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учаснику буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.

Якщо в екзаменаційному листку учасник виявить помилки, йому буде необхідно звернутись до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Реєстрація для участі у єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні триватиме до 5 червня 2020 року включно.

Як відомо, єдиний вступний іспит з іноземної мови планується провести 01 липня, єдине фахове вступне випробування відбудеться 03 липня 2020 року.

Освіта.ua
12.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Shbyf
Будьте добрі дайте відповідь,якщо іноземну маєм здавати в одному місті,а за різних причин перебуваєм в іншому місті,то???
Андрей
Добрый день, скажите пожалуйста, я не успел подать заявку для участия в ЗНО, могу ли я каким-нибудь путем это сделать сейчас?
Ася
Для Андрей: наверноє нет.
Коментувати
Лена
медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ). - это только для тех, кто не может лично присутствовать на экзамене? или как? что это за документ? я первый раз о таком слышу. Когда сдавала первое ЗНО всё было намного понятнее.
Неля
Для Лена: Я думаю етот докумєнт нужен для всех.
Коментувати
Лена
Подскажите, что значит этот пункт « довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);»? где я возьму сейчас диплом, если нам их выдадут неизвестно когда. у нас ещё даже гос.экзаменов не было... Что мне нужно приложить к этому пункту?
989
Для Лена: Вам не потрібно йти в магістратуру. Ви абсолютно не вмієте читати. Як Ви писали курсові та дипломну роботу? Ах, тат, платили.
Лена
Да пошол ти нахрен! Ти чо умний такой,не можеш нормально ответить то уройся! Затнись и не воняй здесь и не тебе решать урод 989 кому идти в магистратуру ,а кому нет! Дібіл!!!
irinadika890@gmail.com
Для Лена: потрібно бути доброю людиною,а не казати нецензурну лексику.
Коментувати
Аліна
Чи можна подавати документи в один і той самий ВНЗ, на ту ж спеціальність, але в різні факультети?
Альона
Для Аліна: Як це на ту ж спеціальність в різні факультети?!!!
Коментувати
Юлія
Добрий день. Чи правильно я зрозуміла, що при подачі документів до однієї приймальної комісії я реєструюся і на ЗНО і на вступні, так? А якщо я хочу подати документи і в інші ЗВО, то мені надсилати до них такий же пакет документів вже зараз чи після того як я здам ЗНО??(при тому, що в один заклад я вже їх подала, щоб зареєструватися на зно)
Неляhg
Для Юлія: Так тоді відсилаєте такі ж самі документи.
Коментувати
Настя
Доброго вечора. Я можу відправити документи в два різні вузи на одну й ту саму спеціальність?
Пен
Для Настя: Ні неможете!
Настя
А чого,а я може хочу, хто сказав,ти штолі?
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Заявка заповнюється рукою? Чи на комп’ютері набирається? Відправляти скан ?
Небайдужий
Для Анастасія: Як удобно,по базанню!
Анастасія
Дякую хлопчику.
Коментувати
Olia
При вступі на магістратуру скільки можна подавати заяв в різні ВНЗ на одну спеціальність?
Небайдужий
Для Olia: Одну
Оля
Ой,як шкода а я надіялася.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, під скажіть будь ласка На яку адресу надсилати лист та всі документи для реєстрації ?дякую)
Віктор
Для Вікторія: на електронку приймальної комісії того ЗВО куди Ви плануєте вступати в магістратуру.
Анастасія
Якщо я хочу в два подати? Бо ще не вирішено куди вступати
Небайдужий
Тоді в два.
Коментувати
яна
підскажіть як оформити документи на 2 спеціальності в різні вузи? все писати в одній заяві чи дві різні?
Антон
Для яна: это регистрация на ЗНО, если ты не собираешься поступать на юридическую специальность , то нужно зарегистрироваться, сдать ЗНО, а потом этот результат ЗНО уже отправляешь вместе с другими документами для поступления в разные ВУЗы на любые специальности , как было после школы. Пока что тебе нужно только зарегистрироваться на ЗНО. Для юридических специальностей кроме ЗНО, ещё нужно сдавать экзамен, как я понял тоже в форме ЗНО
Коментувати
Харьковчанка
Почему никто не пишет о беспределе в этом Назяве ?? Квит что хочет, то и творит. За одну формальную , пустопоржнюю аккредитации берут 64 тысячу грн!! У нас в Академии в этом году 9 аккредитаций?! Где брать деньги,с контрактников, с зарплаты...
Rty
Для Харьковчанка: Денег у вас кури не клюют,так что не триздитє!!!
Харьковчанка
Да штоб ви так конци с концами сводили как ми нищенствуєм!
Коментувати
Увага- Sos
Елементарний Аналіз показує - запровадження всуціль Екзамена з іноземноі мови в магістратуру встановлено на вимогу поляків, щоб туди іхала молодь. Поміркуйте- на перший курс підняли ціни, окрім приватних внз, ясно що заробили на цьому... В магістратуру не допускають - і тут бабки.... Куди дивиться Дбр??Сбу ?
Владислава
Для Увага- Sos: я вообще не вижу смысла зно на магистратуру и англ языка тоже, погода у нас только репетитор может подготовить до зно с англ на магистратуру, в школе, универа, не такое преподавание этого языка. А платить кроме универа ещё и репетитору большие деньги, простите меня... Наша власть убивает своих граждан. Когда карантин, а мы хоть обосритесь, но проведём зно, будете в перчатках и маске 3 часа сидеть... Конченые
Валлєра!
Да поетому они и понапридумивали всякую муть,чтоб запутать нас,и постоянно пугают,и зно такиє делают,што шансов 1 на милион!
Коментувати