Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру На ЗНО у магістратуру вже зареєстровано 54 тисячі осіб
На ЗНО у магістратуру вже зареєстровано 54 тисячі осіб

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з вишів, до якого вступатиме абітурієнт

На ЗНО у магістратуру вже зареєстровано 54 тисячі осіб

Станом на 30 травня для участі в єдиному вступному іспиті з іноземних мов, який складатимуть вступники до магістратури, зареєстровано понад 54 тисячі учасників. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Для участі в єдиному вступному фаховому випробуванні з права та загальних навчальних правничих компетентностей зареєстровано 13 544 особи.

В 2019 році реєстрацію учасників тестування здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, у якому він бажає складати іспити. Вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник реєструється.

Пункти тестування створюватимуться в обласних центрах, Києві, Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ».

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов відбудеться 2 липня, тестування вступників з права та загальних навчальних правничих компетентностей буде проведено 4 липня.

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
30.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Одесса
Закінчило 4 курс набагато більше - в2 рази! Чому не вчаться далі? Хто винен ? Хто відрізає майбутнє в молоді? Пан міністр - відповідайте???!!!
123
Для Одесса: Ви здуріли? Чому це, якщо люди не пішли в магістратуру, то значить їм відрізали майбутнє. Ви щк скажіть, що вони скопом мають іти до аспірантури а потім до докторантури! "Дайош всіх професорами"! Вже і так знецінили вищу освіту тим, що кожен двійочник (ну майже, хто здав ЗНО на 100), може вступити в який-небудь приватний виш. Бакалаврат - це повна вища освіта. Працювати!
123
Для Одесса: а да, ті хто не змогли здати ЗНО навіть на 100 балів, але в батьків є кошти(або немає мізків і вони взяли кредит) можуть виїхати у виші інших країн. І звідти кричати про те яка погана держава не дає їм дурням отримувати вищу освіту
Златко
Соросівці під номером 123 ?!! Ви не ховайтесь - такі номери у вас будуть на робах!
Коментувати
Фіорентина
А скільки поїхало в Польщу , словакію , Чехію...?? Говоримо про волю в університетах, своє обличчя, а тут організували всеукраїнську солдатчину , кріпацтво . Аби нашкодити дітям, країні !! На виборах за освіту - уряд отримає нуль!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!