Osvita.ua Вступна кампанія Вступ на бакалавра Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Бали дпа враховувати?
Влад
Для Денис: да
Коментувати
Антон
не можу подати заяву - вимагає заповнити поле Пріоритетність, але я не проживаю в селі, що робити?
Влад
Для Антон: до чого тут село? Ви ставите пріоритет цифри від 1 до семи. Туди куди хочете найбільше вступити ставите 1, менше 2, ще менше 3 і так до семи
Коментувати
Діма
Добрного дня, що робити та куди звертатись за допомогою, якщо я не вірно написав середній бал атесту і подав заяву?
Влад
Для Діма: змінити середній бал вже неможливо. Його тільки може перерахувати прийомна комісія
...
Для Діма: приймальна комісія перевірить середній бал. А далі або виправить його у вашому кабінеті, або відмовиться розглядати вашу заяву. Тому краще подзвоніть у приймальну комісію.
Ольга
Якщо середній бал виходить 9,95 ,калькулятор для обчислення середнього бала на сайті видав результат 10.Чи обрахунок правильний?
Коментувати
Руслан
Я здавав в 2017 році ЗНО, і не склав 1 предмет. В цьому році я його успішно перездав. Чи можливо те, що я не можу зареєструвати свій електронний кабінет через те, що тоді не склав успішно ЗНО?
Влад
Для Руслан: ні, це не через те. Звернися в техпідтримку
Коментувати
Влад
Нічого вже не зробиш. Тепер комісія буде перераховувати сама. Можуть затримувати заяви. Як же так не уважно рахуєте. 7 раз відміряй і один відрвж. Приказка така є
Влад
Нічого вже не зробиш. Тепер комісія буде перераховувати сама. Можуть затримувати заяви. Як же так не уважно рахуєте. 7 раз відміряй і один відрвж. Приказка така є
Яна
що означає обсяг на контракт? тобто це ті хто подавав заявку на бюджет а в разі не проходження на нього на платне?
Влад
Для Яна: це певна кількість місць на контракт.
Коментувати
Олег
Чому при реєстрації кабінету, вибиває помилка не запавнено поле середній бал? Проте я його заповнюю
Влад
Для Олег: спробуй те забрати з того поля курсор і реєструйте
Коментувати
:(
Доброго дня, що робити, якщо помилився обраховуючи середні бал атестату і випадково відправив вже заяву до вишу?
Роман
Скажите, можно в личном кабинете загрузить домашнее фото (3х4, анфас, есть элементы на заднем плане) или обязательно нужно фотографироваться, как на документ?
Влад
Для Роман: фото повинно бути як на документи. В фотосалоні вам повинні скинути на флешку фото зменшене до 1 Мб і загружаєте в кабінет. А роздруковані фото подаєте у виш з документами
Коментувати
Ганна
Доброго вечора, скажіть, будь ласка, в електронному кабінеті треба вводити середній бал атестата чи його значення, переведене у 200-бальну шкалу?
Влад
Для Ганна: в статті ж написано: У разі подання заяв в електронному вигляді вступник зазначає середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім вступник виявить помилку в розрахунку, то може самостійно її виправити до подання першої заяви.
Ганна
Поясніть, будь ласка, чіткіше: переводити у 200-бальну шкалу чи ні? Середній бал 9,9. Що писати в електронному кабінеті - 9,9 чи 179?
Влад
Нічого переводити не треба
Коментувати
Ольга
Добрий вечір, я завантатажила у свій ел.кабінет довідку про місце реєстрації, оскільки я жителька села, проте, в моєму кабінеті з’явилася така інформація "Увага, якщо ви отримали документ про повну середню освіту на сільській території, то завантажте сканкопію довідки про реєстрацію", що робити?
Влад
Для Ольга: робити те, що написано. Тоді у Вас буде сільський коефіцієнт. Це збільшить Ваш конкурсний бал
Коментувати
Олена
Перечитала коментарі - так і не зрозуміла правил введення середнього балу :). Перепрошую модераторів, але дайте, будь ласка, чітку відповідь: 1. При розрахунку середнього балу потрібно визначити середнє арифметичне з предметів у атестаті + 3 предмети ДПА (бали із ЗНО не вводяться?) - правильно? Тобто має бути в моєму випадку 19 предметів + 3 ДПА - разом 22? 2. Як враховуються результати ЗНО, якщо вони не додаються? 3. Як дізнатись чи відповідають мої результати прохідному балу? Наприклад, вуз встановлює 150 балів, а я маю лише середній 9. Треба самостійно вирахувати середнє арифметичне із ЗНО + мої 9 балів? Дуже вас прошу, чітко і без посилань на попередні коментарі дати відповідь на ці питання. Більше нам звертатись нікуди, а помилка може коштувати дорого.
123
Для Олена: Бали ЗНО не мають жодного стосунку до середнього балу атестату. Виш ніколи не встановлює обмеження до середнього балу атестату. Обмеження встановлюються до балів ЗНО з певних предметів. Наприклад для вступу на мед ЗНО з математики, фізики, хімії та біології не можуть бути нижчими за 150, але це стосується саме ЗНО, а не атестату. Аби порахувати середній бал атестату, нічого не видумуєте, а просто відкриваєте додаток до атестату тією стороною, де вказані оцінки і рахуєте.
123
Для Олена: до речі, не раджу Вам вступати до вишу. Якщо Ви не здатні розібратись з тим як порахувати середній бал атестату, то як Ви будете писати курсові та опановувати програму вищої освіти
zzz
точно! хороший совет
Коментувати
Сніжана
Доброго дня, скажіть, будь ласка чи враховуються оцінки ЗНО до середнього балу атестата?
Влад
Для Сніжана: не зно, а ДПА. Враховуються
Коментувати
Анюта
Доброго дня скажіть будь- ласка, якщо подавати заяву на вступ до ВНЗ треба писати на молодшого бакалавра чи на бакалавра?
Владос
Для Анюта: бакалавра.
Коментувати
Наталія
За 9 кл, оцінки та ДПА, враховуються при розрахунку середнього балу атестату? Наприклад: Музичне мистецтво, Образотворче мис-во та Основи здоров"я?
989
Для Наталія: в середній бал атестату враховують те, що є в атестаті. У вас в додатку жо отестату стоять оцінки з музичного мистецтва?
Коментувати
Віка
якщо я в медичній довітці не вписяла заклад і її так просканувала ,то це рахується помилкою?
Влад
Для Віка: Довідці правильно писати. А навіщо ти її сканування взагалі?
989
Для Влад: ну "довітці" - нехай, а "вписяла"?
Коментувати
Наталія
На який коефіцієнт множимо середній бал атестату . Виходить мова 0.3, історія 0.5, математика 0.2. В сумі 1. Для чого атестат?
Влад
Для Наталія: у всіх ВНЗ коефіцієнт для атестату різний, може бути 0 чи 0,05 чи 0,1. Шукайте на сайтах вишів до кожного окремо.
Коментувати
Володимир
Які предмети не враховувати при обчисленні середнього бала? Чи потрібно додавати такі предмети як фізична культура, захист Вітчизни?
Влад
Для Володимир: додавати всі предмети в яких є оцінка і плюс ДПА, ділите суму на кількість оцінок і результат округлюєте до десятих
Коментувати
саша
Підрахувавши суму балів і кількість предметів, вийшло так: 230/24=9,6. Записую 9,6 чи 7.?
...
Для саша: Відповідно до порядку, середній бал атестата обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!