Мешканці ТОТ вступатимуть за спрощеною процедурою

У МОН напрацьовують механізм вступу для абітурієнтів з окупованих територій

Мешканці ТОТ вступатимуть за спрощеною процедурою

Для вступників окупованих територій, які не зможуть виїхати на підконтрольну Уряду територію, буде передбачено складання вступних випробувань у форматі дистанційної індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Також для вступу на контрактну форму навчання (на більшість спеціальностей) вступнику буде достатньо подати мотиваційний лист.

Окрім того, усі жителі тимчасово окупованих територій та місць проведення військових дій, які отримають позитивні результати на вступних випробуваннях, зможуть скористатись спеціальною квотою (квота-2) в закладах вищої освіти або гарантовано вступити до закладів фахової передвищої освіти.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
От придурки. Все що змогли вирішити, так це перетворити вступну кампанію і освіту вцілому на суцільний цирк і шабаш. Безперечно висновки будуть зроблені і освітянами, які хочуть справді навчати, і молоддю, яка хоче отримати знання та працювати.
Олена
Для Олена: Вибачте будь ласка,але навіщо лаятись,звісно дистанційно навчатись,це не дуже гарно та що робити абіатурієнтам,які не можуть виїхати з окупованої території???
Коментувати