Абітурієнти з ТОТ зможуть вступати дистанційно

В Україні створять можливість дистанційного вступу для дітей з окупованих територій

Абітурієнти з ТОТ зможуть вступати дистанційно

В Україні буде створена можливість дистанційного вступу до закладів вищої освіти для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, Міністерство освіти і науки спільно з фахівцями Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій вже напрацювали цілу низку відповідних механізмів.

Зокрема, міністр повідомив, що під час участі у Світовому освітньому форумі він провів зустріч з представниками компанії «Аmazon» і звернувся із проханням надати донації коштами або розробленим програмним забезпеченням для дистанційного вступу дітей із тимчасово окупованих територій до українських закладів вищої освіти.

«Ми в жодному разі не забуваємо про наших громадян на тимчасово окупованих територіях. Ми постійно вживаємо певних заходів, наприклад, 32 заклади вищої освіти евакуювали з тимчасово окупованих територій, 42 коледжі, 64 філії закладів вищої освіти», – наголосив Шкарлет.

Освіта.ua
02.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Добрый день, подскажите в этом году будут льготы при поступлении деток перемещенным после 24.02.2022 из Мариуполя в Вузы?
Інна
Це добре, вже є надія. Судячи з вищесказаного діти з ТОТ зможуть і пройти тестування дистанційно. ? Син зареєструвався на тест, але ми не впевнені що буде можливість виїхати за межі Херсонської області, наразі область заблокована. Хотілося б вступити на бюджет, зокрема цікавить спеціальність 032, з контрактом все зрозуміло,
Софія
Для Інна: Хіба що у ВУЗи Херсонської обл.
Коментувати