Завдання – не втратити жодного абітурієнта, – Шкарлет

МОН розглядає можливість продовжити вступ для абітурієнтів з окупованих територій восени

Завдання – не втратити жодного абітурієнта, – Шкарлет

Міністерство освіти розглядає можливість продовжити вступ для абітурієнтів, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях і не зможуть долучитись до загальної вступної кампанії, восени.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час прямого включення в марафоні «Єдині новини».

За його словами, якщо будуть діти, які не зможуть долучитись до жодної з 28 сесій національного мультипредметного тесту, їм все одно дадуть можливість вступити до українських вишів.

«Ми розглядаємо питання і в вересні місяці, і в жовтні, для всіх бажаючих, якщо такі діти будуть. Маємо дати можливість їм долучитись до закладів вищої освіти в Україні. Наше завдання – не втратити жодного бажаючого навчатись», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
06.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Професорша
Міністр здається готує і осліп. А мо щось курить? Зніміть платівку про корупцію і доброчесність- жоден викладач не буде брати хабара під час війни! Відмініть ці тести!!! Ідіоти. Слухайте , що каже Президент!!!
Послухайте , глухі!
Пане Шкарлет! Гасло правильне , але як Ви можете говорити , що діти з окупованих територій, які не зможуть здавати мультик позбавляються права навчатись ….Так ім що - треба подаватись від безвиході до Раші?? Ви цього хочете? Абітурієнти ці мають право вчитись в Украіні на основі співбесіди. Іще - Ви замість Зно створили ще важчу систему. Приберіть історію, поставте біологію чи інмову. Випускникам коледжів не треба триголовий іспит , розумно іспит по спеціальності … ОСЬ ТАК І ЗБЕРЕЖЕМО КОЖНУ ДИТИНУ.
Вчитель
Все буде гаразд. Україна переможе і діти з ТОТ матимуть можливість вчитись у вишах. Головне зараз зберегти їх життя. А освіта буде забезпечена, якщо не в цьому то в наступному році. Це зараз не головне, головне вижити
Коментувати