Для учасників ЗНО проведуть 28 сесій іспитів

МОН проведе не менше ніж 28 екзаменаційних сесій для учасників цьогорічного ЗНО

Для учасників ЗНО проведуть 28 сесій іспитів

Міністерство освіти і науки планує провести не менше ніж 28 екзаменаційних сесій для учасників цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи проведення вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Він нагадав, що цього року замість традиційних предметних тестів ЗНО, буде проведений єдиний національний мультипредметний тест.

Тест, результати якого використовуватимуться вступниками під час вступної кампанії,  включатиме 60 завдань – 20 завдань з української мови, 20 завдань з математики і 20 завдань з історії України.

За його словами, складання іспиту відбуватиметься під час трьох екзаменаційних сесій – основної, додаткової і спеціальної.

Кількість сесій та спроб для складання ЗНО передбачена для того, щоб охопити всіх бажаючих абітурієнтів, які планують вступити до закладів вищої освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО В 2022 РОЦІ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вера Киркач
Здравствуйте, меня из всего этого смущает математика и история. Я готовила химию и биологию я думала поступать в мед. институт. Как мне математику выучить грубо говоря за 2,5 месяца. Я уже молчу за историю с ней не все так плохо. Украинский язык тоже не всё так плохо. Но математика, страх господень. Дай бог мне нормально подготовиться ибо это какая-то полная хрень.
Павлович
Для Вера Киркач: Відкрию Вам страшну таємницю: математика була і є ОБОВ’ЯЗКОВИМ предметом на ЗНО-2022.
Биологичка
Для Павлович: в мед математика/химия и биология/физика, так что где вы видите обязательную математику, совсем не понятно. ДЛЯ ДПА достаточно 4 балла, а для мед минимум 150 по математике, разницу улавливаете? Тем более даже с ситуацией ковида был вариант, что и в этом году отменили бы ДПА. Так что закройте свою страшную таемницю и никому ее не показывайте, спрячьте и не доставайте, не позорьтесь.
Коментувати
Лариса Павлів
Бачила багатьох міністрів і чула багатьох. Але останні кілька - просто жесть. Надіялась на нинішнього, він ніби з досвідом, але виявився -безхребетний виконавець чужого. Не відстоює державного інтересу, підводить Президента.
StopWar!
Ці нововведення значно ускладнять абітурієнтам життя. Який в них сенс? Якщо минулих років відсоток тих, хто не склав ЗНО варіювався від 9-15% (в залежності від предмету), то прогнозую, що зараз він становитиме не менше 25-30. Шкода нашу молодь: старались, готувались...
tram-pam-pam
Не будет 25-30%, они же сделали один правильный тест - это уже 100 баллов, т.е. ,я уверена, каждый хоть один раз тыкнет правильно, даже, если на фонарь. Поэтому все пройдут и большинство поступит, интересно смотреть на коэффициенты, интересно как будет НМТ в Харькове, Херсоне, Запорожье и тд, но пройдут его все желающие. А вот как потом учиться в мед, если знания по истории и математике зашкаливают, а с химией и биологией проблемы, вот это есть вопрос.
Коментувати
Татьяна
Здравствуйте, скажите пожалуйста если ребёнок учился экстернатом на подконтрольной теретории,а теперь там не подконтрольная теретория,возможности выехать нет в Луганской области идут бои,что этим детям теперь делать?В школах сказали будут Лнр аттестаты,как нашим детям сдавать ЗНО?
Анна
Для Татьяна: добрий день, Тетяна думайте за життя дитини, складе на наступний рік
Олександр
А если, это мальчик. Куда он пойдет на следующий год?
Кошечка
Отменили призыв, пойдет учиться, когда закончится война.
Коментувати
Ольга
Діти,які готувалися до вступу в медуніверситет,як їм бути? Це називається,спростили умови.Як можна в короткій проміжок часу переключитися з історії на математику,а потім на українську мову?
Мері
Чому я повинна здавати історію, якщо не готувалась до неї? Як я підготуюсь менш ніж за півроку? Люди роками вчать. Вона на моїй спеціальності не потрібна.
Марина
Даже несправедливо стосовно тих дітей, які готувались до англійської мови, а не до історії.
Анна
Нащо? Краще б одну сесію нормального ЗНО залишили: з усіма типами завдань і окремо всі предмети.
Елена
Почему нельзя использовать сертификаты прошлых лет?Мы готовились специально .Как выпускникам колледжей и сдать экзамены и этот мультитест, особенно медикам?Господин Шкарлет учился когда-нибудь,он хоть знает,что это такое?
Саша
Для Елена: ++ планував цього року лише математику здавати, бо укр.мова і біологія здавав того року,а тут така западлянка????
Наталія
Зачем детям усложнять жизнь, они и так в стрессе, весь год готовили обязательные предметы, историю готовили только историки. КАК можно подготовить ее для сдачи в такой короткий срок? Это называется "обленчить жизнь"? Еще больше детей уедет за границу. В стране и так не хватает "технарей", так давайте и оставшихся "завалим"
Коментувати