Вступники можуть подати до 5 заяв на навчання на бюджеті

Цього року абітурієнти можуть подати до 5 заяв на місця державного або регіонального замовлення

Вступники можуть подати до 5 заяв на навчання на бюджеті

Під час цьогорічної вступної кампанії абітурієнти мають можливість подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення.

Відповідна норма стосується абітурієнтів, які вступають на навчання за програмами молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на основі освіти здобутої після 11 класу.

При цьому вступник має право подавати заяви на будь-які бюджетні спеціальності у будь-якомі закладі вищої освіти.

Водночас максимальна кількість заяв, яку може подати вступник на контрактну форму навчання дорівнює 30 заявам.

Усі заяви абітурієнтів про вступ до закладів вищої освіти мають подаватись в електронній формі (окрім окремих випадків).

Кожній заяві на місця державного та регіонального замовлення вступник має надати пріоритетність.

Важливо! Зазначений вступником пріоритет заяви не може бути змінений. Можна лише скасувати заяву з пріоритетністю. У такому разі вступник зможе знову подати заяву з цією ж пріоритетністю, якщо вона ще не була прийнята приймальною комісією. У разі прийняття заяви приймальною комісією замість скасованої заяви подати нову неможливо.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на кожній конкурсній пропозиції.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники можуть на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Інформація на сайті оновлюється тричі на добу.

Вступ.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
15.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніна
053 Психологія- спеціальність громадянська чи правоохоронні органи? Дніпровський державний університет внутрішніх справ.
Андрій
Якщо абітурієнт проходить по 5 пріоритетності на держ.замовлення, але не бажає вчитись, чи буде розглядатись його пріоритетність 1,2,3,4, на держ бюджет?
Галина
Для Андрій: сьогодні отримані бюджетні місця. все.
Коментувати
Сергей
Якщо дзвонять сьогодні з університету і кажуть привозити документи на контракт, хоча на бюджет ще не ясно як буде. Кажуть якщо не привезти до 23 липня, то взагалі на контракт не потрапити.
Якось так
Для Сергей: у 99% випадків безсовісно брешуть. У решті 1% випадків не позвонять, бо до них і без дзвінків приходить достатня кількість абітурієнтів з високими балами. Простий спосіб перевірити - відкрийте на сайті ЄДЕБО цю ж освітню пропозицію , але за минулий рік. У 99% випадків обсяг місць на контракт буде більший ніж взяли абітурієнтів. Тобто у них хронічний недобір контрактників і візьмуть на контракт майже будь-кого навіть у вересні.
Коментувати
Anastasia
Доброго дня. Підскажість, будь ласка: якщо абітурієнт пройшов на бюджетне місце згідно 5 пріоритету , але передумав іти на бюджетне місце 5 пріоритету - і бажає поступити у вуз згідно 1 пріоритету на контракт. Чи це можливо? Чи необхідно писати окрему заяву про це?
Галина
Для Anastasia: Ваша заява на бюджет є одночасно заявою на контракт. Але якщо зараз передумали вступати за пріоритетом 5, то зараз і заяву видаліть аби це місце зміг зайняти інший абтурієнт
Коментувати
Світлана
Добрий день! Якщо абітурієнт не проходить по рейтингу в жоден з 5 вузів на державне місце, в якій послідовності чи який алгоритм вибору вузу на контракту форму навчання? Враховується послідовність контрактних заявок?
Галина
Для Світлана: просто несете документи туди де хочете навчатись. В 99% Вас приймуть. Виключення буває дуже рідко, наприклад в Українському католицькому університеті.
Світлана
Дякую!
Світлана
Ще питання) чи не буде так, що поки абітурієт змагається з бюджетне місце в Вузі, всі контрактні місця займуть ті абітурієнти, які відразу подавалися лише на контракт& . як не прогавити місце у Вузі?)
Коментувати
Вікторія
Коли буде відомо скільки державних місць виділили на початкову освіту в ВНУ імені Лесі Українки?
cos
Для Вікторія. Вікторія, максимальна кількість державних місць на "Початкову освіту" в ВНУ ім. Лесі Українки може бути до 55 місць. Тут є всі дані (посилання): https://vstup.osvita.ua/r4/44/
Коментувати