Вступникам на бюджет необхідно подати документи

Абітурієнтам, які вступили на бюджет необхідно виконати вимоги до зарахування

Вступникам на бюджет необхідно подати документи

Вступникам, які отримали рекомендацію на навчання за кошти державного бюджету необхідно до 18-ї години 31 серпня виконати вимоги до зарахування.

Обов’язковою вимогою для зарахування є подання до закладу вищої освіти оригіналів необхідних документів: документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених правилами прийому до вищого навчального закладу.

Також необхідно укласти договір про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників - для неповнолітніх вступників).

У 2020 році подання оригіналів необхідних документів для зарахування на місця державного та регіонального замовлення може здійснюватися шляхом надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії закладу освіти, зазначену в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО. Дата подання документів визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

У випадку подання документів поштою, договір про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників - для неповнолітніх вступників) укладається впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.

У 2020 році подання оригіналів необхідних документів для зарахування на місця державного та регіонального замовлення може також здійснюватися шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії закладу, зазначену в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО.

У випадку подання документів електронною поштою, надання оригіналів необхідних документів та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників - для неповнолітніх вступників) також здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.

Вступників, які виконають вимоги, виші мають зарахувати на навчання 5-го вересня. Про що заклад освіти видасть відповідний наказ. Відтак в електронному кабінеті вступника статус заяви має змінитися на «Включено до наказу».

Якщо вступник не виконає вимоги до зарахування до 18-ї години 31 серпня, то його рекомендація на бюджет анулюється, а заява набуде статусу «Виключено зі списку рекомендованих».

Інформація про статуси заяв відображається в електронних кабінетах вступників, а також на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
28.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Чи обов’язково, щоб при підписанні договору про вступ(бюджет) були присутні батьки ? Чи можна, щоб хтось інший ?
Ірина
Скажіть будь-ласка, якщо подав документи на контракт , а через декілька днів прийшло, що тебе зарахували на бюджет, то я можу забрати документи з контракту і піти на бютжет ?
Галина
Для Ірина:Ви то на це право маєте, але спробуйте відібрати. Вони Вам можуть виварити воду, розповідати, що когось, хто відповідалиний немає на роботі, і затягнуть термін так, що не встигнете на бюджет. Хто Вас гнав з тими документами, чому Ви не чекаєте результатів вступної кампанії. На контракт можна і до 30 вересня подати
Коментувати
Сергій
Підкажіть, будь ласка, я студент першого курсу, навчаюсь на платному, але маючи хороші бали ЗНО хочу подати цього року знову заявки на бюджет. Мені потрібно забирати документи вже з свого навчального закладу, чи я можу забрати коли дізнаюся чи пройду кудись на безкоштовне навчання ?
Анна
Добрий вечір ! У кабінеті пише включено до наказу на державне місце де я подала документи , але появилось рекомендації до зарахування на контракт з інших університетів , навіть з того де я подала документи на бюджет , але інша спеціальність . Хотіла спитати чи то так у всіх і чи на ні що не повпливає , і я буду навчатись на бюджеті де пише включено до наказу . Дякую .
Влад
Для Анна: так у всих. Ні на що не впливає. Бюджет твій.
Анна
дуже дякую ,що все пояснили .
Коментувати
Анастасия
Доброго дня. Я не поступила на бюджет,але маю пільгу(дитина учасника АТО)на всіх сайтах читаю,що якщо залишиться вакантне бюджетне місце,то пільговиків переводять. На моїй спеціальності залишилось 4 місця. Але вчора у приймальній комісії сказали,що все залежить від міністерства освіти(чи дадуть вони дозвіл перевести цю пільгову категорію на бюджет)можливо,хтось з цим стикався?
Влад
Для Анастасия: зазвичай переводять
Анастасия
Дякую,бо ніхто нічого не каже точно,тому й питаю))
Коментувати
Ірина
Чи можна ,щоб на підпис контракту зі мною пішла моя двоюрідна повнолітня сестра? .:.::.:::. .:.::.:::.
Абітурієнт
Для Ірина: Ні, тільки батьки або опікун. Якщо різні прізвища, то треба документ, який доказує ваш зв’язок.
Анна
Контракт може оплачувати будь-яка фізична або юридична особа. Інша справа, що повернення ПДФО буде здійснюватись тільки батькам або одному з подружжя.
Коментувати
Макс
До якого числа з закладом можна заключити (підписати) контракт? (форма навчання : заочно, контракт)
Наталія
Документи на контракт можна принести і 10 вересня чи до 10 вересня?Там де ми хочемо вчитися зниження конкурсного балу буде 9 вересня.Якщо ми туди не пройдемо то в інший вуз можна принести 10 вересня?
Влад
Для Наталія: на вакантні місця можна подавати до 30 вересня. А що значить зниження конкурсного балу?
Наталія
В Шевченка на контракт на сьогодні беруть документи з балом 189. А вже до 9 кажуть що може бути зниження до 182.А може і не бути. Тому нам дуже важливо знати чи можна здати в інший вуз 10 вересня .
Влад
Для Наталія: можна і до 10 і після. Аж до 30 вересня на вакантні місця
Коментувати
Анна
У мене в кабінеті вже пише включено до наказу , що це означає ? Дякую за ваші відповіді
Влад
Для Анна: що Ви тепер студентка
Анна
дякую
Коментувати
Богдан
Добрий вечір ! У мене в електронному кабінеті пише включено до наказу ,що це означає і чи це добре ?
Влад
Для Богдан: Ви студент! Вітаю!
Коментувати
Оксана
Добрий день, якщо я подала документи на бюджет і мені чепез паро днів прийшло повідомленя що я прошла на бюджет тільки з іншого закладу чи мені вернуть оригінали чи я аже повина вчитись там де подала оригінали?
Світлана
Для Оксана: ти можеш забрати документи і подати в інший вуз. Не знаю чи зараз це можна зробити тому що документи на зарахування збирали до 31
Влад
Для Оксана: Вам не можуть надати 2 бюджета. Бюджет у Вас там, де в кабінеті про це написано. А то все чиїсь приколи
Коментувати
Світлана
Добрий день, коли потрібно складати договір про навчання? І чи потрібно це взагалі якщо ти поступив на бюджет?
Оксана
Доброго дня ! Якщо подані вже документи на бюджет , то точно вже буде зараховано , чи може піти ,щось не так ? дякую
Влад
Для Оксана: так
Оксана
Сьогодні вже 5 число ,а далі нічого не змінилось ,пише рекомендовано . Але як дивитись імено весь університет то ні вкого не пише до наказу ,то що робити ?
Влад
Для Оксана: в кабінеті повинно з:явитись
Коментувати
Анна
коли статус у електронному кабінеті має змінитись ? Документи подані , але пише далі тільки рекомендовано і доречі , що має писати ? дякую за відповідь
Влад
Для Анна: До наказу. Якщо подали на бюджет, то з 5, якщо на контракт, з 10
Анна
а коли буде писати зараховано і чи взагалі буде писати ?
Влад
Для Анна: я ж написав, що повинно бути написано, де Вы почули про статус зараховано? Його не існує.
Коментувати
Кирилл
Добрый день. Могут ли меня зачислить на бюджет в ВУЗ, если я являюсь студентом колледжа на бюджете? Я хочу уйти из колледжа, но без справки о зачислении в ВУЗ меня не отчислят из колледжа. Замкнутый круг
Галина
Для Кирилл: так прийом бокументів на бюджет вже закінчили
Коментувати
Вадим
Доброго дня, маю питання: Чи можна подавати оригінали документів до ВУЗу без батьків? ( самостійно)
Віталій
У мене питання : якщо я вже подав оригінали документів на бюджет, то вже змінити професію не можна? Чи можна ще до 5 вересня? (поки іще не зараховано до наказу) Хочу піти на платне але на іншу галузь. У мене іще є час? "подавав на бюджет, бо мені сказали що потім можна перевестись на іншу спеціальність" - виявилось що можна тільки в межах однієї галузі перевестись. Якщо я подав уже оригінали на бюдже, т то до 5 вересня я іще можу подати документи на іншу спеціальність в іншій галузі? Електроні заяви я подавав на обидві галузі.
007
Для Віталій: а навіщо Ви подавали заяву туду, де не хочете вчитись? Ви забрали в когось бюджетне місце! сподіваюсь у Вас виникнуть труднощі з тим аби забрати документи!
Коментувати
Марина
Доброго вечора. Ми подали оригінали до вузу, але нам не давали підписувати ніякого договору. Про те що треба підписувати ми не знали. Що робити?
Влад
Для Марина: чому Ви питаєте це тут, а не там, де подавали документи?
Коментувати
anna
Доброго дня. Я не розумію: на контракт одразу потрібно подавати оригінали докуменівт, а потім чекати, що тебе візьмуть або ні? Чи чекати до останнього відновлення статусів в електронних кабінетах? Якщо я подам оригінали в один вуз, а мене там не приймуть, то в інший вже також не приймуть? Чи як, хтось може пояснити?
Влад
Для anna: вже давно подають.Везіть документы. Не треба чекати зміни статусів. Якщо не приймуть, понесёт в інший. До 30 вересня приймають на вакантні місця
Коментувати
Гість
Доброго дня. Якщо я подав тільки електронну заяву до ВНЗ і в ел. кабінеті пише, що ,,допущено до конкурсу " мені необхідно подавати документи чи ні?Якщо так, то які саме?
Галина
Для Гість: як хочете. Можете подавати, можете не подавати. Все залежить від того чи хочете Ви саме тут навчатись на контракті
Олександр
Подавайте оригінали документів на контракт до закладу, де ви хотіли б навчатись. Вже приймають оригінали.
Коментувати